رفتن به مطلب
  • 0

bahman2012

سوال

سلام چطور میشه کاری کرد که عکس لیست ویو بیاد سمت راست و lable اولش ( وسط ارتفاع ) قرار بگیره و لیبل دومش سمت چپ (وسط ارتفاع قرار بگیره) منظورم از وسط ارتفاع( VerticalCenter=50%y )

من اینو امتحان کردم نشد

ListView1.TwoLinesAndBitmap.ImageView.Gravity=Gravity.RIGHT

ListView1.TwoLinesAndBitmap.Label.Gravity=Gravity.RIGHT+80dip

ListView1.TwoLinesAndBitmap.SecondLabel.Gravity=Gravity.LEFT

ListView1.TwoLinesAndBitmap.Label.Gravity=Gravity.CENTER_VERTICAL

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

والا من که نفهمیدم چی گفتیید ---انتظارداشتم کد ها رو یکم ویرایش کنید و یا حداقل یه لینک جهت راهنمایی معرفی کنید --با تشکر

لینک ارسال

در واقع این عکس پایین یه لیست ویو ای هستش که تو ایکلیپس ساختمو نوشتم

الان در واقع با کد های بالا میخواستم اینو بفهمونم که آیا میشه جای لیبل 1 عنوان--- و جای لیبل 2 از طریق ( فونت هایی که شبیه اشکال مختلف هستن) یه دکمه محبوب سازی ساخت و هر دو تا لیبل هم بصورت عمودی تراز باشند؟؟؟؟؟؟؟

؟

attachment.php?attachmentid=1232&stc=1

لینک ارسال

سلام

با توجه به عکسی دادید به نظرم با لیست ویو معمولی نساز

یه پنل درست کنید وتوش هرچی خواستید بزارید و پنل بندازید تو اسکرول ویو

این طوری هم کارت راحتتر وهم اگه خواستی مفصل تر کنی تو دردسر نمیفوتی

لیست ویو خوشگل

لینک ارسال

اتفاقا دقیقا همین کارو کردم فقط میخواستم بدونم نظر دوستان راجبش چیه؟

البته تو بخش علاقه مندی ها گیر کردم --چون به تگ هر کدوم از پنل ها عنوان همون پنل رو دادم تا وقتی رفت صفحه ای که باس مطلب رو بخونه بر اساس عنوان از رکود رو از دیتابیس پیدا کنم ( البته کار های زیادی میشه کرد)

ولی مشکل اینجاست که تو علاقه مندی ها وقتی رو دکمه حذفی که تو هر یک از پنل ها هست زده میشه اون دکمه ناپیدید میشه نه اون پنل ( در حالی که من تو رویداد کلیک دکمه گفتم پنل حذف شه)

و مشکل دوم اینجاست که وقتی مطلبی رو کاربر میخونه و پایینش دکمه علاقه مندی رو میزنه و بر میگیرده که فهرست رو دوباره ببینه -----تو فهرست اون موضوع علاقه مندیش تیک نمیخوره الیته بخاطر اینه که وقتی از فهرست میره تو مطلب فهرست رو فینیش نذاشتم چون اگه بزارم و از مطلب خواست برگرده به فهرست باس دوباره فهرست لود بشه و رکود ها دوباره از دیتابیس خونده بشه

لینک ارسال

چیزی که شما میخوایید یکم زیادی اینور اونورش میکنید *ناز2*

شما TwoLinesAndBitmapLayout کار کنید و کافیه با Left مربوط به ImageView و Label و Secondlabel و مدل چینش یعنی Gravity کار کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...