رفتن به مطلب
  • 0

درخواست راهنمایی برای شروع بسیک4اندروید

shamami

سوال

با سلام

من کل برنامه ها را نصب کردم و با راهنمایی های خوب شما کلا دانلود و خوب نصب کردم حالا از کجا شروع کنم ؟ لطفا کمک خیلی داوطلب یادگیری b4a هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز: سلام

اولین گام برنامه نویسی داشتن ایده است. یک ایده پیدا کن و شروع کن به نوشتن برنامه

البته برای دستگرمی میتوانی Beginners Guide را از سایت اصلی (http://www.b4x.com/android) دانلود کنی و از روی همون شروع بکار کنی.

من حدود دو ماه پیش با Beginners Guide پروژه ای که میخواستم رو شروع کردم و الان پروژه در اختیار کاربران محترم قرار گرفته.

هر جا هم به مشکل برخوردم در آغاز با همون سایت اصلی و از حدود یکماه قبل که با این سایت آشنا شدم با کسب راهنمایی از این گروه و سایت اصلی کارم رو پیش بردم.

ضمنا فکر کنم این مطلب را باید تو قسمت پرسشها میگذاشتی.

موفق باشی

لینک ارسال

خیلی ممنون یه دنیا اما آیا هیچ سایتی دیگری نیست که برم ؟ منظورم اینه سایتی فارسی باشه

لینک ارسال

خخخخخخخخخخخ منظورم این نیست من . آقا نیما ناراحت نشو من اون رو گفتم پیشنهاد سایت

(

http://www.b4x.com/android

) به من داد منم گفتم کاش یه سایت بود خوب تا آخر یادمان می داد .

حالا خیلی از شما ممنونیم که نصب همه را گذاشتی اما آموزش واسه مبتدی ها حیف که نیست حالا من نمی دونم چطوری شروع کنتم به درست کردن یک کتاب

لینک ارسال

شما نصبش کردی. درسته؟ پس می تونی اجراشم کنی. حالا کم کم و یواش یواش برو جلو. ببین اگه انگلیسیت قویه یه لینک کتاب بیسیک4اندروید به زبان انگلیسی تو تنجمن هست فقط کافیه دو تا فصل اول رو بخونی فک کنم سی صفحه تازه 90 درصدشم عکسه. دیگه دستت میاد جریان چیه*باکلاس*

لینک ارسال

بله نصب کردم . این مشکل واسم پیش اومده اما وقتی که می خواهم این برنامه را نگاه کنم که آیا چ بلایی سرش اومده اما این این نشون میده

attachment.php?attachmentid=1230&stc=1 ok هم که میزنم هیچی نشون نداده حتی برنامه you wave را هم نصب کردم اما اجرا نمیشه روش . آیا اصلا کجا ذخیره می شوند این برنامه ها ؟ در چ آدرسی ؟

ببخشید که کمی گیج هستم ولا دوست دارم یاد بگیرم واقعا

با تشکر

لینک ارسال

الحمدالله او مشکل تموم شد راست گفتی اول بازش نمی کردم ولی حالا درست شده ولی این اخطار چیه داداش ؟

attachment.php?attachmentid=1231&stc=1

لینک ارسال

ماشالله به مدیران انجمن

عنوان تاپیک رو که مناسب نیست

آدرس تاپیک هم:

تاپیک توی بخش آموزش های متنی و با Prefix آموزش متنی هست. هیچکس متوجه نشد؟

مرسی از همگی واقعا

تاپیک منتقل شد

لینک ارسال

شرمنده مهدی جان حواس نمونده نه واسه بنده و نه ظاهرا واسه بقیه.بچه ها شوق و ذوق کمک دارن واس همین دیگه *خنده شیطان*گاز*

لینک ارسال

ای بابا مدیر شما دیگه .......... بزار یادم بدهند خب ولا امشب نتونستم بخوابم اصلا نمی دونم چرا نمی تونم دکمه را هم نمایش بدم عجب تنبلی هستم بخدا

لینک ارسال

1-اول برید با اکتیویتی آشناشید

2-برید با قسمت دیزاینر وهمهی قسمتهاش آشنا بشید مخصوصن addview

3-برید کدهای مربوط به دیزاینر اسکریپ تو کاملش یاد بگیرید حالا اگه کامل نشد خلاصه یاد بگیرید

4-بعد بیاید با جزئیات کامل اکتیوتی آشنا بشید از تغییر اسم تا ...

5-بعد دستورات رو یاد بگیرید

6-کار با کتابخانه هارو یاد بگیرید..

7-مخصوصا دستورات کتابخانه SQL رو حتما یاد بگیرید

8-برای ساخت برنامه سعی کنید که از برنامه های سبک شروع کنید

9-و بعد طراحی با بیسیکتونو قوی کنید.

10-حالا برید برای یادگیری حرفه ای برای ساخت برنامه های قوی*تک قلب*

11-در آخر همهی اینها رو میتونید توی همین انجمن فرا بگیرید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...