رفتن به مطلب

یه در خواست و پیشنهاد عالی و دوستانه

احسان کرمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت اساتید محترم

من برای یک سایت پست(سئو شده و...) می نویسم.به ازای هر پست حدود 10 هزار تومان میدن. قرار شده به هر کس که : یکی از پست هاش بالای 1000 ویو داشته باشه، مجموع پست هاش تقسیم بر تعداد پست هاش از بقیه بیشتر باشه و... 50 هزار تومان اضافه بدن. یعنی به فرض اگه من یکی از پست هام بالای 1000 ویو داشته باشه و اون یکی مورد هم بشه، به من 100 هزار اضافه تر میدن.

1-درخواستم اینه که اگه ممکنه به لینک جلو برین و فقط صفحه رو ببینین و اگه مقدور بود نظر هم بدین تا بازدیدش بره بالا و 50 هزار تومان بگیرم. ممنون : کلیک کنید. اگر هم تونستین بقیه مطالبم رو هم ببینین.:cheshmak:

2- پیشنهاد من: این سایت به چند تا نویسنده دیگه هم نیاز داره و همونطور که گفتم پول خوبی هم میدن. وقتی توی صفحه اصلی و صفحات دیگه یه چند ثانیه بمونین یه پاپ آپ باز میشه و توی فیلم میگه اگه شما هم با سئو آشنایی دارین، بگین تا همکاری رو شروع کنیم. میتونین شما هم یکی از نویسنده ها بشین.

در ضمن صاحب ابن سایت که توی پاپ آپ هم حرف میزنه، یه ایرانی مقیم برلین آلمانه که خیلی هم پولداره.

پیشاپیش ممنون از بازدید هاتون.ممنون:hi:

از مدیران گرامی هم میخوام که حذف یا... نکنن چون خوب برای همه هم خوبه دیگه. میتونن یه چیزی هم کاسب شن:)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

"یه پاپ آپ باز میشه و توی فیلم میگه اگه شما هم با سئو آشنایی دارین، بگین تا همکاری رو شروع کنیم. "

داداش نمیگه سئو میگه مطالب جالب
من درخواست دادم انشالا همکار میشیم:wacko1:

لینک ارسال

خوب منظورش همون سئو هست. من خودم اگه از سئو نمیدونستم الان دیگه در حال نوشتن مطلب براشون نبودم که.قبلا چند تا آدم بودن با سئو آشنا نبودن اخراج شدن!به همین راحتی

در ضمن حتما موبایلتو نگاه کن.یه شماره از آلمان بهت زنگ میزنه. ماره اینجوری شروع میشه: +49

لینک ارسال

مطالب جالب+سئو .در ضمن برای جالب شدن یک پست حتما باید سئو هم رعایت بشه دیگه! نمیشه که دیمی بریزید بره!:malih:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...