رفتن به مطلب
  • 0

فایل نهایی b4a به صورت zip (حل شده)

saeed1

سوال

با سلام خدمت استادان گرامی.فایل apk درپوشه آبجکت  من به صورت فشرده در میاد.چه طوری میشه مثل قبلش کرد.با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، saeed1 گفته است :

با سلام خدمت استادان گرامی.فایل apk درپوشه آبجکت  من به صورت فشرده در میاد.چه طوری میشه مثل قبلش کرد.با تشکر

والا تا جایی که میدونم فایلای APK در اصل زیپ هستن

RENAME کنید و پسوند APK بدید اگه درست نشد برنامه تو خروجی دادن یه مشکلی داره به نظرم

لینک ارسال

سلام

شما قسمت Compilation رو روی Release قرار بدین، توو پوشه فایل حتما یک فایل .apk ایجاد میشه. اگه هم فرمتش zip بود میتونین توو کنترل پنل تیک نمایش نوع فایل رو بزنید و بعد بیایید و با rename پسوند فایل رو به apk تغییر بدین.

البته ممکنه نرم افزاری باشه توو لپ تاپتون ک فایل .apk رو به صورت زیپ نشون بده، واسه من این مشکل پیش اومده بود قبلا. winrar رو حذف و مجدد نصب کنید و نوع فایلایی که باید تشخیص بده رو فقط رو فایلای با فرمت زیپ بذارید.

لینک ارسال

نرم افزار winrarرو پاک کردم دوباره نصب کردم.هنوزم همین طوره.رویapkخروجی که کلیک میکنم چند تا پوشه باز میشه از بالا به پایین :resources.arsc-classes.dex-androidman-res-meta-assets. با همین حال تو گوشی نصب میشه.درستش اینه که به صورت zip باشه یا معمولی؟چون تادیروز برا من به صورت فشرده نبود.

لینک ارسال

خب حتما یه نرم افزاری نصب کردی که داره با اون باز میشه

رو یک فایل apk  در سیستمت راست کلیک کن و open with  رو بزن و بعد گزینه ی chose default program ... رو بزن و برنامه ی شبیه سازتو انتخاب کن ، مثلا من از  blue stacks استفاده میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...