رفتن به مطلب

رفتار بچه گانه

amir21

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه تاپیک ایجاده کرده بودم :

آقا این بچه بازیا یعنی چی ؟ چرا جو گیر میشید الکی ؟ چرا تاپیک رو ققل می کنید ؟

من که الان چندتا سوال داشتم ، خب موضوع تاپیک رو چی بزنم مثلا که بعضی ها ایراد نگیرن ؟

من خودم ادمین چند سایت و انجمن و یک فروشگاه اینترنتی هستم ، اینقدر جو گیر نیستم !

لطفا اگر بلد هستید، جواب بدید ، اگر نه هم که هیچی !

برادر Softir ، مشخص هست که هدفتون از پست اول و دومتون در تاپیک ، بالابردن تعداد پست هاست یا اسپم دادن هست . اگه بلد هستید، جواب بده اگر هم نه هیچی. اگر پست یا تاپیکی مشکلی داره ، به مدیران اطلاع بده . نه که سرخود در تاپیک دیگران اسپم بدید . اگر من خطایی کرده باشم ، انجمن ناظر و مدیر داره

از  2roshke تشکر میکنم بابت پاسخی که دادن

• پسندیدن 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

شما با این طرز انتقادتون واقعا منو از جوابی که داده بودم ناراحت کردین ، منه تازه وارد ، با وجود اینکه دوستم گفته بودند که جواب داده نشه جوابتونو داده بودم ( درضمن ، در حین نوشتنم آقای softir جواب داده بودن و متوجه نشده بودم )

درضمن ، انتقاد خیلی خوبه ، ولی از راه درستش ، لطفا به اعضای انجمن حتما احترام بذارید و در طریقه  ی بیان جملاتتون دقت داشته باشید ، شخصی هم که تاپیک رو قفل و به بایگانی انتقال داده ، از گلهای انجمنن

به هر حال

احترام گذاشتن رو از یاد نبریم

• پسندیدن 1
لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، 2roshke گفته است :

دوست عزیز

شما با این طرز انتقادتون واقعا منو از جوابی که داده بودم ناراحت کردین ، منه تازه وارد ، با وجود اینکه دوستم گفته بودند که جواب داده نشه جوابتونو داده بودم ( درضمن ، در حین نوشتنم آقای softir جواب داده بودن و متوجه نشده بودم )

درضمن ، انتقاد خیلی خوبه ، ولی از راه درستش ، لطفا به اعضای انجمن حتما احترام بذارید و در طریقه  ی بیان جملاتتون دقت داشته باشید ، شخصی هم که تاپیک رو قفل و به بایگانی انتقال داده ، از گلهای انجمنن

به هر حال

احترام گذاشتن رو از یاد نبریم

سلام مجدد

من بی احترامی نکردم ، یکم فقط تند انتقاد کردم

منم هم خیلی ناراحت شدم وقتی تاپیک قفل شد. من انتظار ندارم که کسی جواب سوالم رو بده اما این نوع رفتار ، نامناسب هست .

کاربر softir هم خودش  2  پست اسپم داده . اگر پست یا تاپیکی مشکلی داره ، باید به مدیران اطلاع بده.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

کلمه initialize به معنی آغاز یا شروع است. به طور ساده بگم ما تووو ویژوال بیسیک یک کنترل تایمر داشتیم که در یک بازه زمانی به میلی ثانیه یک کارو پشت سر هم انجام میده، حالا تووو بیسیک 4 اندروید کنترلشو نداریم و با کد timer1.initialize میگیم که ما میخوایم از این کنترل استفاده کنیم، به طور خلاصه شروع استفاده از یک چیز. بعدش میاییم تایمر رو روشن میکنیم و براش یک ساب و زمان تعریف میکنیم و کدها رو توو sub timer1_Tick مینویسیم و ...

حالا توو اس کیو ال میگیم که ما یک پایگاه داده با یک اسم در یک مسیر مشخص داریم، به طور قابل فهم میگیم به کتابخانه sql که ما یک پایگاه داده داریم و میخواهیم ازش استفاده کنیم بیا و اون رو برا ما بگیر، خب از یه جایی باید برای این کتابخانه یک پایگاه داده تعریف کنیم:

SQL1.Initialize(File.DirInternal,"database.db",False)

ما یه dirassets و یه dirinternal داریم، اولی تووو خوده فایل های برنامست، توو پوشه های فایل apk. که فقط قابل خوندنه ولی قابل نوشتن نیست و نمیشه اصلاحش کرد، برای اصلاح اون باید بیاریمش توو dirinternal (حافظه داخلی گوشی) برای مثال من یه پایگاه داده دارم اونو به برنامه اضافه کردم حالا میخوام اونو بخونم یا اصلاح کنم، این کد رو استفاده میکنم:

File.Copy(File.DirAssets,"database.db",File.DirInternal,"database.db")

• پسندیدن 1
لینک ارسال

برادر اون دوستمون اسپ ندادن تذکر دادن
شماهم دونه دونه هر سوالی دارید بپرسید با موضوع مناسبش هر کسی بتونه جوابتونو خواهد داد
الکی هم اعصاب خودتونو خورد نکنید ارزش نداره:hi:

لینک ارسال

:sorry:سوال بعدی راجع به Cursor:

در فارسی به معنی مکان نماست، خب ما یه پایگاه داده داشتیم، به نظر شما چجوری اطلاعات رو از یه ردیف خاص بگیریم؟

باید یه چیزی این وسط تعریف کنیم که بره روو یه ردیف خاص اطلاعاتی رو نمایش بده یا اضافه کنه، مثل یک بازرس که توو فروشگاه ها میچرخه و محصولات رو چک میکنه خخخخ، انگار وظیفش فقط اینه!! این Cursor هم کارش اینه و مثل یک روح روی جداول پایگاه داده حرکت میکنه و اطلاعات خاصی رو میگیره و نمایش میده.

حالا اون حلقه که پرسیدین:

خب ما یک متغیر محلی i داریم که از شماره 0 تا آخرین شماره ای که cursor ما توو جدول خونده رو در بر میگیره. مثلا پایگاه داده ما 10 تا ردیف داره، cursor میاد و جدول رو زیر نظر میگیره اینجوری:

Cur1 = SQL5.ExecQuery("SELECT * FROM tbl")

اینجا cursor کلا پایگاه داده رو زیر نظر داره، حالا تعداد ردیف ها رو ازش میخواییم، از این کد استفاده میکنیم:

cur1.rowcount

خب گفتم cur روی ردیف ها حرکت میکنه مثل RNA پلی مراز روو رشته ی DNA خخخخخ، الان به cur میگیم ای عزیز مکان تو باید از 0 جدول تا تعداد ردیف های جدول باشه (چرا منهای یک کردیم چون ردیف از 0 شروع میشه). cur  هم میاد اطلاعات رو از ردیف صفر تا آخرین ردیف میخونه:

cur1.position = i

و به ما مثلا توو یک لیست ویو نمایش میده.

البته ما میتونیم cur رو محدود کنیم و بگیم عزیزم نمیخوام همه ردیف ها رو زیر نظر بگیری، بیا و فقط ردیف هایی که مقدار فیلدهای ستون A بزرگتر از صفر هست رو زیر نظر بگیر، اینجاست که باید cur رو محدود کنیم، اینجوری:

Cur1 = SQL5.ExecQuery("SELECT * FROM tbl WHERE A > 0")

توو زبان اس کیوال علامت * به معنی همه ی ردیف ها یا ستون هاست، به عبارتی کل جدول.

راستی Softir پسر گلیه، واقعا منو کمک کرده، چیزایی میدونست که من اصلا نمیدونستم، کمکی که بهم کرده بود رو هیچ وقت فراموش نمیکنم، حتی خودش فایلو اصلاح کرد و برام فرستاد، شاید خواسته اول سرچ کنین بعد اگه راهی نبود سوال کنید.:girl_blush:

امیدوارم متوجه شده باشین، سوالتون واقعا خوب بود، سعی کنین بفهمین هر چی بدرد چی میخوره و اصلا معنی هر کد چیه، منم مثل خودتون باید حتما بفهمم. ایول خوشم میاد. یا علی♥

• پسندیدن 1
لینک ارسال

اساتید ، دوستان

شما دارین چیکار میکنید ؟

بابا اینجا قسمت انتقاداته ، اومدین توضیح میدین ؟

• پسندیدن 2
لینک ارسال

درود

دوست عزیز من تاپیک رو ندیدم اما یه پیشنهاد بهتون میکنم

شما عاقل و بالغ هستید... درسته ؟ توی خانواده ی شما یه نفر هست که خانواده رو مدیریت میکنه و حواسش به همه چیز هست

توی انجمن هم قوانین خاص خودش رو داره

ما اینجا داریم به رایگان شما رو پشتیبانی میکنیم... فقط از شما میخواهیم قوانین احترام بزارید... عنوان تاپیک رو برای حمایت از سایت به طور مناسب وارد کنید

توضیحات رو کامل بدید تا بهتر بتونیم پشتیبانی کنیم و برای حمایت از پاسخ دهندگان دکمه تشکر رو بزنیم...

شما توی پست اولتون گفتید تشکر از فلانی... این تشکر شما هیچ امتیازی رو به کاربری که به شما پاسخ داده نمیکنه...

اون گزینه پسندیدم رو میبینید زیر پستش؟ اگه اون رو بزنید باعث میشید زودتر ارتقا درجه پیدا کنه و محبوبیت کاربر و اعتبارش بیشتر بشه

الان کار خود شما خیلی خوب بوده؟

شما دارید رفتار کاملا بچه گانه به خرج میدید. مدیران ما جو گیر نیستند... قانون رو میشناسن و به قوانین احترام میزارن.. بالای 8 هزار کاربر توی این انجمن عضویت دارن و فعالیت میکنند، شما هم با بقیه فرق ندارید.

یه لطف کنید تاپیک قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید :

مشکل ما اینه که با پشتیبانی رایگان هم باز طلبکار هستیم... 

بدون شک در صورتی که دفعات بعد همچین بی نظمی هایی توی انجمن بوجود بیارید برخورد شدید تری با شما میشه.

تاپیک قفل شد

موفق باشید

• پسندیدن 8
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...