رفتن به مطلب

ناقص بودن آموزش ها

arosha

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام خییلی خیلی زیاد خدمت شما مدیران و برنامه نویسان محترم 

واقعا حیف یه همچین انجمنی دایرکتوری قابل قبولی برای آمورش نداشته باشه . واسه پیدا کردن یه موضوع میبینیم مطالب زیادی هست اما تقریبا ناقصن . من آموزش ها رو از ابتدا مرور کردم. 

دوستان زحمت میکشن ، دارن علمشون ، تجربه و سوادشونو به اشتراک میزارن ولی هیچ توجه به این ندارن که ، شخصی تازه وارد محیط برنامه نویسی شده ، باید ساده و روان گفته بشه ،

متاسفانه کسی حوصله نمیکنه ، لااقل زحمت شون هدر نره ، سورس گذاشتن هم عادتمون شده ، بجای آموزش واضح میایم سورس میزاریم و تمام.

بعد نه توضیحی داده میشه .... البته هستند اساتیدی که کارشو درسته ، تعدادشون هم کم نیست.

ای کاش یه تغییری در مدیریت محتوا  داده بشه .

البته خیلی خیلی از حظورتون عذر میخوام که گزاف گویی کردم . میدونم که این مشکل خود ما هستش ولی انتظار از این انجمن خیلی بالاست .

موفق و سربلند بمانید. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آموزش های ما در این بخش ها هستند :

آموزش های متنی

آموزش های تصویری

آموزش های مقدماتی برای مبتدی ها

اونهایی که شما میگین ناقص هستند مربوط به پشتیبانی ها و ... میشه که خیلی هاشون هم دست ما نیست

کاربر میاد سوال میکنه... جیه نفر در مورد اون سوال بهشون یه پاسخی میده... حالا اون کاربر 1 ماه دیگه هم پیداش نمیشه که تاپیک کامل بشه یا خودش به نحوی مشکل رو حل کرده یا امثالهم

باز ما تا جایی که سعی کنیم تاپیک های ناقص و عنوان نامناسب و ... رو حذف میکنیم ولی باور کنید به هیچ وجه نمیشه جلوی همه رو گرفت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...