رفتن به مطلب

آموزش کار با ListView

مجید آرتا

ارسال‌های توصیه شده

وب ویوو گزاشتی برنامتو برای بازار میخوای؟

آخه بازار گیر میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

اولین بار براش فرستادم ایراد گرفت گفت نباید یجوری باشه که کاربر بفهمه داره ی صفحه وب یا Html رو میبینه...

منم زومشو ورداشتم و یه پس زمینه ساده و نقطه نقطه گذاشتم ایرادی نگرفت فقط به تنظیمات و جستجو گیر داد و منتظره من براش نسخه اصلاح شده بفرستم

لینک ارسال

سرچ داخل متن میخواد بازار که تو وب ویو نمیشه

البته میشه ولی خیلی سخت میشه کارت

کار با دیتا بیس بهترین راهه هم برا جستجو و علاقه مندی و تنظیمات

هم برا لیست ویو هایی که میخوای بسازی

آموزشش هم تو انجمن هست

ولی اگه اصرار داری به همین شیوه لیستاتو تو فایل تکست بریز بعد یه لیست بساز که با کلیک روی هر آیتم یه لیست رو از یه فایل تکست بیاره تو لیست ویو بعدیت

برا جستجو هم داخل اون تکسته سرچ کن

لینک ارسال

فقط به تنظیمات و جستجو گیر داد و منتظره من براش نسخه اصلاح شده بفرستم

با این حرفت کشتی منو*خنده*

منتظره*تعجب3*

لینک ارسال

ضمنا یه راه دیگه هم هست که اگر من بودم اینکارو میکردم...

دوتا لیست ویو کنار هم بزار و با کلیک روی هر ایتم از لیست ویو ی اولی لیست دومی تغییر کنه و ایه ها رو نشون بده

ممنونم از پاسختون . اما میشه لطف کنید با یه مثال بیشتر برام توضیح بدید ؟؟؟؟*مکار*

لینک ارسال

اولین بار براش فرستادم ایراد گرفت گفت نباید یجوری باشه که کاربر بفهمه داره ی صفحه وب یا Html رو میبینه...

منم زومشو ورداشتم و یه پس زمینه ساده و نقطه نقطه گذاشتم ایرادی نگرفت فقط به تنظیمات و جستجو گیر داد و منتظره من براش نسخه اصلاح شده بفرستم

حالت زوم رو چطور از html برداشتی ؟

لینک ارسال

moinmah: دوستان همه ی روش ها رو لطف کردن و گفتن! واقعا سوال پرسیدن بیشتر از این جایز نیست!! اگه سوالی داشتید در این رابطه لطفا در تاپیک جدایی مطرح کنید.

برای کار با دیتابیس میتونی از آموزش های مختلفی که در این رابطه در سایت هستش استفاده کنی یکیش:

http://answercenter.ir/thread143.html

___

غیر فعال کردن زوم در وب ویو:

webView1.ZoomEnabled = False

توی Html بخوای زومو کنسل کنی نمیدونم بشه یا نه! html کار نکردم ولی سرچ بکن اگه چیزی باشه پیدا میکنی.

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

چطور میشه به یه آیتم لیست ویو لینک یه صفحه وب رو اضافه کرد ؟؟؟ که کاربر با کلیک رو لینک وارد یه سایت شه مثلا

لینک ارسال

چطور میشه به یه آیتم لیست ویو لینک یه صفحه وب رو اضافه کرد ؟؟؟ که کاربر با کلیک رو لینک وارد یه سایت شه مثلا

بنده منظورتون رو متوجه نشدم اصلا. لطفا واضح تر توضیح بدید

لینک ارسال

منم برای دو هفته دنبال این موضوع بودم...

این کد رو باید بذاری تو قسمت ItemClick هر لیستی که می خوای مثلا اولین با کلیک روی اولین آیتمت سایت Basic4android.org باز بشه

[left]
Sub Listview1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

If Value=1 Then 
Dim i As Intent
i.Initialize(i.ACTION_VIEW, "http://answercenter.ir")
StartActivity(i)
End If
[/left]

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

ببینید بچه ها . من یه سری تکست دارم که میخوام وقتی روی هر آیتم لیست ویو کلیک شد به ترتیب بازشون کنه . همه چی مرتبه ولی ارور میده .

ببینید توی لی اوت اول که لیست ویو هست توی procceess glibals یه متغیر تعریف کردم از نوع int .بعد زیر همه کدهام هم توی همین صفحه بهش گفتم که این متغیر برابر posetion+1 باشه . توی اکتیویتی بعدی که متن ها رو دادم هم این مد رو نوشتم

list1 = File.ReadList(File.DirAssets,Main.mp&".txt")

mp همون متغیرمه که از نوع int هست .

فایلهای تکستم رو هم به ترتیب شماره دادم و وارد کردم . حالا وقتی کامپایل میکنم به mp ارور میده و نمیشناستش . چیکار کنم ؟

لینک ارسال

ببینید بچه ها . من یه سری تکست دارم که میخوام وقتی روی هر آیتم لیست ویو کلیک شد به ترتیب بازشون کنه . همه چی مرتبه ولی ارور میده .

ببینید توی لی اوت اول که لیست ویو هست توی procceess glibals یه متغیر تعریف کردم از نوع int .بعد زیر همه کدهام هم توی همین صفحه بهش گفتم که این متغیر برابر posetion+1 باشه . توی اکتیویتی بعدی که متن ها رو دادم هم این مد رو نوشتم

list1 = File.ReadList(File.DirAssets,Main.mp&".txt")

mp همون متغیرمه که از نوع int هست .

فایلهای تکستم رو هم به ترتیب شماره دادم و وارد کردم . حالا وقتی کامپایل میکنم به mp ارور میده و نمیشناستش . چیکار کنم ؟

خب میشه شما بگی دقیقا اینجا اسم فایل تکستت چیه؟و یکم منظورتو واضح تر بگی تا بشه کمکت کرد

در ضمن ببین این سورس بدردت میخوره یانه:

http://s5.picofile.com/d/fc6b1048-d7fe-496c-8330-d44005fddb97/readtextfiles.zip

لینک ارسال

آقا امیر ممنون جواب دادی . خودم درستش کردم . متاسفانه اسم اکتیویتی اول رو اشتباه بهش داده بودم. *ناز2* کدها درست بودن

لینک ارسال

در مورد این سمپلی که دادی . ما بهش گفتیم هر فایل تکستی هست اجرا کن. حالا اگه بخوایم فایلهای تکستی که میخوایم رو اجرا کنه چی ؟

If tx.SubString(tx.Length-3) = "txt" Then

توی این خط کلا نوشته txt

خوب اگه فایل txt زیاد توی برنامه داشته باشیم و نخوایم اینجا همه رو بهش بدیم چکار باید بکینم ؟

لینک ارسال

در مورد این سمپلی که دادی . ما بهش گفتیم هر فایل تکستی هست اجرا کن. حالا اگه بخوایم فایلهای تکستی که میخوایم رو اجرا کنه چی ؟

If tx.SubString(tx.Length-3) = "txt" Then

توی این خط کلا نوشته txt

خوب اگه فایل txt زیاد توی برنامه داشته باشیم و نخوایم اینجا همه رو بهش بدیم چکار باید بکینم ؟

شما اونجا باید i رو محدود کنی.مثلا بهش بگی فلان i هارو فقط نشون بده،یا برغکس بگی که نشون نده

لینک ارسال

نه آقا نیما . توی همین سورسی که آقا امیر دادن . اون خط کدی که توی سورس هست (که توی پس قبلیم نوشتم ) همه فایلای تکست رو از پوشه فایلای برنامه میخونه و اجرا میکنه . حالا مثلا من میخوام توی یه صفحه فقط بعضی از فایلای تکست برنامم خونده بشه و باقیشون توی یه صفحه دیگه . آقا امیر گفتن باید i رو محدود کنی . من گفتم اگه میشه با کد توضیح بدید . البته اگه امکانش هست .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...