رفتن به مطلب

هک کردن وایبر

wryakamangar

ارسال‌های توصیه شده

باسلام و تبریک سال نو به اعضای انجمن و مدیران انجمن

اینکه میگن وایبر قابل هک هست و هکر میتونه به محتویات پیامهای ما دسترسی داشته باشه چقد صحت داره؟اگه قابل هک هست چه روشهایی برای آنتی هک کردن وجود داره

باتشکر.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

همه چیز قابل هک شدن هست حتی واتس آپ

منتهی تنها راه اینه که شما هر برنامه ای رو نصب نکنید و برنامه های معتبر و مطمئن رو نصب کنید

لینک ارسال

سلام. من هک کردم. از وبلاگ بگیر تا تانگو و واتس آپ و برنامه های آندروید و حتی بازی های کامپیوتری ایرانی . و توصیم اینه که از هیچکدوم از این برنامه های مثلا اجتماعی استفاده نکنین. چون هیچ امنیتی ندارن و به کل گوشی شما دسترسی دارن. *زبونک*

لینک ارسال

هم جاسوسیه همم برا اونا پول میندازه

شاید بگید اطلاعات ما به چه درد اون میخوره

راستش بخام بحث کنم مختون سوت میکشه چه قدر در مورد ما میدونن

دست رو هر شبکه اجتماعی خارجی بزاری باید اسرائیل پشتش باشه و...

به امید روزی که ما خودمون بهترینشو بزنیم *قلب**قلب**همینه*

لینک ارسال

هم جاسوسیه همم برا اونا پول میندازه

شاید بگید اطلاعات ما به چه درد اون میخوره

راستش بخام بحث کنم مختون سوت میکشه چه قدر در مورد ما میدونن

دست رو هر شبکه اجتماعی خارجی بزاری باید اسرائیل پشتش باشه و...

به امید روزی که ما خودمون بهترینشو بزنیم *قلب**قلب**همینه*

0_0

ینی چییی؟!؟!؟!

چجوری و برا چی واسشون پول میوفته؟؟

ینی کیه مه بهشون پول بده؟؟ :|

لینک ارسال

داداش ببین:

این نرم افزار ها اولا بر خلاف نرم افزارهای دیگه ، از رمز گزاری داده استفاده نمی کنن مثلا فرض کن شما می خوای 123 رو واسه یکی از دوستات بفرستی ، تو حالت رمز یه چیزی مثلا شبیه این ارسال میشه:

l;dfkjjksdhfjksdfjcnff4454564755446445634452111#$%^&*(()(()(*iujhjnvbnbnmnbQ@#$%^&*(

ولی تو حالت عادی همون 123 ارسال میشه پس امنیتی تو ارسال اطلاعات نیست و همچنین خودشون به اطلاعات راحت تر دسترسی دارن. حالا این به چه دردشون می خوره؟

می فروشن!! به همین سادگی . این نرم افزارها به نوعی تمام اطلاعات مذهبی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رو از جامعه نسبتا جوان میگیرن:

1- به عنوان منبع غنی اطلاعات از یک جامعه ذخیره می کنن

2 - کل مسائل رو بصورت آنالیز شده دارن ( اطلاعاتی از قبیل مشکلات اقتصادی، اختلافات مذهبی، مرام های اجتماعی و...)

3- می تونن به عنوان اهرم فشار استفاده کنن ( به جوکها یا تصاویری که یهو و در یک برهه زمانی ارسال میشه و اصطلاحا تو بورسه دقت کن)

4- می تونن حالتهای کلی یک جامعه در زمان خاصی رو پیش بینی کنن.

از این یهودی های فلان و فلان شده هرچی بگی بر میاد.

امیدوارم توضیحات کامل و جامع باشه. من به سادگی تانگو، وایبر یا واتس آپ رو هک میکنم دیروز هم سعی کردم لاین یکی رو هک کنم که مشتری اومد تو مغازه و اصلا یادم رفت!! این که هکشون کنی اصلا کار شاخی نیس. من حتی گوشی یکی از آشناها رو هک کرده بودم هر پیامک یا تماسی داشت می اومد به گوشی من بدون اینکه خودش متوجه بشه. البته حقش بود سر یه کاری بهم کلک زد منم اونجوری مچشو گرفتم.

در کل به این صهونیزم اعتباری نیس.

موفق باشین

لینک ارسال

سلام

هزینه ی سرور هایی که اینا استفاده میکنن به پول ما بالای 400 ملیون در ماه میشه. تا حالا فکر کردید چرا مجانیه؟

اینا اطلاعات میفروشن.

کاری که همه سایتهای خارجی مجانی انجام میدن.

حتی خود گوگل تو دادگاه آلمان به صورت واضح اینو گفت. اگه این کارو نکنیم. حتی اجازه دیدن صفحه اول گوگل رو هم به شما نمیدیم.

اگه دوست دارید بدونید قضیه چی بوده بگید تا کل ماجرا رو بنویسم.

لینک ارسال

سلام

هزینه ی سرور هایی که اینا استفاده میکنن به پول ما بالای 400 ملیون در ماه میشه. تا حالا فکر کردید چرا مجانیه؟

اینا اطلاعات میفروشن.

کاری که همه سایتهای خارجی مجانی انجام میدن.

حتی خود گوگل تو دادگاه آلمان به صورت واضح اینو گفت. اگه این کارو نکنیم. حتی اجازه دیدن صفحه اول گوگل رو هم به شما نمیدیم.

اگه دوست دارید بدونید قضیه چی بوده بگید تا کل ماجرا رو بنویسم.

عاغا توضیح و کامل کن کنجکاو شدم :)))

لینک ارسال

عاغا توضیح و کامل کن کنجکاو شدم :)))

پیشنهاد میدم تو آپارات یک سری ویدئو هست ببینین. موفق باشید*قلب*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...