اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

barman.ar16

کاستومایز کردن اکشن بار

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی اساتید عزیز

ابتدا به همه خداقوت میگم و خواهشمندم نسبت به سوالی که می پرسم ملاطفت نشون بدید و اگر مقدور بود راهنمایی بفرمائید ((( بنده مبتدی هستم و تازه شروع به برنامه نویسی اندروید اون هم با اندروید استودیو کردم )))

*** مطلب مهمی که بهش فکر کردم اینه که اول من اومدم مفاهیم پایه رو یاد گرفتم و بعد با توجه به اینکه دیدم مطالب توی اندروید استودیو بسیار وسیع و متنوع هستند تصمیم گرفتم پروژه محور مطالب رو یاد بگیرم یعنی هر آنچه نیازم شد برم سراغش و یادش بگیرم ( البته این رو هم بگم که من قبلا سی شارپ کار کردم در حد متوسطه الی پیشرفته و آشنایی با برنامه نویسی دارم  )

خب اولین سوالم همانطور که از موضوع تاپیک مشخصه این هست که چطور میشه با استایل actionbar کار کرد و اون رو کاستومایز کرد البته با جستجویی که کردم تا اینجا پیش رفتم که از قسمت مانیفست میشه به استایل اون دست پیدا کرد و بعد به سراغ style رفت و با اون ور رفت اما من دقیقا به دنبال روشی هستم که بشه این طراحی رو داشت

عکس :

kyie_bazaar_actionbar.jpg

ممنون و سپاسگذارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اموزش کاملا پاسخ شما رو میده

https://mrmaterial.ir/آموزش-شخصی-سازی-تولبار-و-راست-چین-کردن-ن/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

گروه برنامه نویسی انسور سنتر کار خود را به صورت رسمی از سال 1392 تحت عنوان تیم برنامه نویسی بیسیک4اندروید ایران آغاز کرد و در کمتر از یک سال به پرمخاطب ترین .و محبوب ترین انجمن برنامه نویسی بیسیک4اندروید ایرانی تبدیل شد و اکنون به درخواست بسیاری از کاربران، انجمن زمینه فعالیت خود را گسترش داده است

تماس با ما.

•         بلوچستان، ایرانشهر، بلوار مکران، میدان بسیج، جنب حوزه علمیه حقانیه. کد پستی: 9917914113
  •         info@answercenter.ir
  •         09338810122