رفتن به مطلب
  • 0

طریقه دانلود از سایت b4x (حل شده)

stm32

سوال

سلام دوستان سوال من این هست که چطور میتونم از سایت www.b4x.com دانلود کنم با اینکه اونجا ثبت نام کردم ولی موقعی که میخوام دانلود کنم یک صفحه با پیغام خطا میاد و مینویسه 

B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools - Error

خیلی برام مهمه بتونم دانلود کنم ارگ بتونید راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 21 ساعت قبل، stm32 گفته است :

سلام دوستان سوال من این هست که چطور میتونم از سایت www.b4x.com دانلود کنم با اینکه اونجا ثبت نام کردم ولی موقعی که میخوام دانلود کنم یک صفحه با پیغام خطا میاد و مینویسه 

B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools - Error

خیلی برام مهمه بتونم دانلود کنم ارگ بتونید راهنماییم کنید بسیار ممنون میشم

در 21 ساعت قبل، mojtaba68 گفته است :

سلام شما باید یک لایسنس یک ماه یا دوماه از همون سایت خریداری کنید تا اشتراک ویژه بشید

من میخوام بدونم دوستان کسی بلده چطور میشه خرید کرد ؟

لینک ارسال

سلام شما باید یک لایسنس یک ماه یا دوماه از همون سایت خریداری کنید تا اشتراک ویژه بشید

من میخوام بدونم دوستان کسی بلده چطور میشه خرید کرد ؟

لینک ارسال

اگر کسی اونجا لایسنس داره اگر میشه این را برای من بگیرید

B4X - Rapid Application Development tools for Android, iOS and desktop applications

لینک ارسال

درود

لایسنس هایی که سایت b4x می فروشه همگی عمری هستند و برای همیشه هستند

اون یک ماهه و دو ماهه و .... فقط برای دریافت آخرین نسخه های بیسیک4اندروید هست که مثلا اگر توی اون ماه آپدیت داد به شما رایگان داده میشه...

خب این موضوع برای ما ایرانی ها 1% هم اهمیت نداره چون از نسخه های کرک شده استفاده میکنیم :| 

پس شما ارزان ترین لایسنس بیسیک4اندروید رو که از سایت b4x بخرید برای تمام عمرتون میتونید سوالاتون رو اونجا مطرح کنید و فایل های پیوست رو دانلود کنید و .... !!!

اگر میخواهید بخرید میتونید از سایت زیر کمک بگیرید :

ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی | Payment24

فوق العاده معتبر هست و بنده خودم قبلا از طریق همین سایت لایسنس رو خریداری کردم !

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

لایسنس هایی که سایت b4x می فروشه همگی عمری هستند و برای همیشه هستند

اون یک ماهه و دو ماهه و .... فقط برای دریافت آخرین نسخه های بیسیک4اندروید هست که مثلا اگر توی اون ماه آپدیت داد به شما رایگان داده میشه...

خب این موضوع برای ما ایرانی ها 1% هم اهمیت نداره چون از نسخه های کرک شده استفاده میکنیم :| 

پس شما ارزان ترین لایسنس بیسیک4اندروید رو که از سایت b4x بخرید برای تمام عمرتون میتونید سوالاتون رو اونجا مطرح کنید و فایل های پیوست رو دانلود کنید و .... !!!

اگر میخواهید بخرید میتونید از سایت زیر کمک بگیرید :

ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی | Payment24

فوق العاده معتبر هست و بنده خودم قبلا از طریق همین سایت لایسنس رو خریداری کردم !

سلام از پاسختون خیلی ممنونم ولی اگر میشه همین را برای من دانلود کنید خیلی لازم دار واقعا ممنون میشم

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، stm32 گفته است :

سلام از پاسختون خیلی ممنونم ولی اگر میشه همین را برای من دانلود کنید خیلی لازم دار واقعا ممنون میشم

واقعا عذر میخوام نمیتونم چون قبلا دوستان درخواست زیاد میدادن ما هم دانلود میکردیم و قرار میدادیم

همون دوستان میرفتن مارو Report میکردن توی سایت b4x و چپ و راست حساب ما مسدود میشد و با هزار تا دروغ و ... دوباره حساب رو آزاد میکردیم...

در نهایت حساب کاربری رو فروختم... الان خودم لایسنس ندارم !

لینک ارسال

ای وای چقدر بد حالا نمیدونید چقدر باید پول بدیم تا یک حساب برام باز بشه میخوام بدونم اخرش چقدر برام میفته

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، stm32 گفته است :

ای وای چقدر بد حالا نمیدونید چقدر باید پول بدیم تا یک حساب برام باز بشه میخوام بدونم اخرش چقدر برام میفته

براتون حساب کردم از طریق سایت payment24

حساب استاندارد حدود 250 هزار تومان در میاد (59 دلار). منتهی خب اگر بخرید همیشه داریدش و تا وقتی این سایت پا برجا هست شما هم میتونید هم اونجا سوالاتون رو مطرح کنید و از خود Erel و بقیه جواب بگیرید و هم

تمام پیوست هارو دانلود کنید...

قیمتش 59 دلار هست :

Store

59 ضربدر 4000 تومن قیمت دلار میشه 236 هزار تومان... یه 13-14 تومن هم هزینه پورسانت سایت payment24 میشه همون 250 تومن !

تضمین اعتبار سایت payment24 رو بهتون میدم... فوق العاده فوق العاده معتبر هست

مشتری هاش اینها هستند :

آشیانه ، کافه بازار، سرور پارس ، بانک رفاه کارگران ، تابناک ، روزنامه خراسان ، دیجی کالا و ....

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

براتون حساب کردم از طریق سایت payment24

حساب استاندارد حدود 250 هزار تومان در میاد (59 دلار). منتهی خب اگر بخرید همیشه داریدش و تا وقتی این سایت پا برجا هست شما هم میتونید هم اونجا سوالاتون رو مطرح کنید و از خود Erel و بقیه جواب بگیرید و هم

تمام پیوست هارو دانلود کنید...

قیمتش 59 دلار هست :

Store

59 ضربدر 4000 تومن قیمت دلار میشه 236 هزار تومان... یه 13-14 تومن هم هزینه پورسانت سایت payment24 میشه همون 250 تومن !

تضمین اعتبار سایت payment24 رو بهتون میدم... فوق العاده فوق العاده معتبر هست

مشتری هاش اینها هستند :

آشیانه ، کافه بازار، سرور پارس ، بانک رفاه کارگران ، تابناک ، روزنامه خراسان ، دیجی کالا و ....

سلام جناب ایزدی پی منت 24 چندتا اکانت پی پال بیشتر نداره که قبلا هم با اونا خرید کرده دیگه نمیتونه مجدد با اکانتهاش بخره .کسایی که میخان لایسنس بخرن حتما حواسشون باشه تیکت بزنید به سایتی که میخاید واسط خرید باشه که قبلا با اون اکانت پی پالشون خرید نکرده باشن.

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، mshafiee110 گفته است :

سلام جناب ایزدی پی منت 24 چندتا اکانت پی پال بیشتر نداره که قبلا هم با اونا خرید کرده دیگه نمیتونه مجدد با اکانتهاش بخره .کسایی که میخان لایسنس بخرن حتما حواسشون باشه تیکت بزنید به سایتی که میخاید واسط خرید باشه که قبلا با اون اکانت پی پالشون خرید نکرده باشن.

سلام و ختسه نباشید

ببینید الان انجمن خودمون شاید از روز تاسیس تا الان بالای N تا محصول فروش داشته

شما بیا نام های کاربری مختلف بساز و روزی 100 تا مثلا آریا لیست ویو بخر

به نظر شما من میفهمم ؟ 

اصلا به هیچ وجه این حرف رو قبول ندارم که چون چند تا حساب پی پال بیشتر نداره فلان هست... 

اولا که: به من و شما مربوط نیست که اونها قبلا خرید کردن... شما حساب لایسنس شده رو ازشون تحویل میگیرید... همین !

حالا اگه ارل هم به اونها حساب لایسنس شده رو نده خودشون بلد هیستند چطور اقدام کنند و در نهایت چیزی از شما کم نخواهد شد...

شک نکنید

دوما: مهم آدرس ایمیل موقع خریداری هستش که شما آدرس ایمیل و رمز عبور مورد نظر خودتون رو به پیمنت24 میدید که با اون خرید رو انجام بدن

موفق باشید

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

سلام و ختسه نباشید

ببینید الان انجمن خودمون شاید از روز تاسیس تا الان بالای N تا محصول فروش داشته

شما بیا نام های کاربری مختلف بساز و روزی 100 تا مثلا آریا لیست ویو بخر

به نظر شما من میفهمم ؟ 

اصلا به هیچ وجه این حرف رو قبول ندارم که چون چند تا حساب پی پال بیشتر نداره فلان هست... 

اولا که: به من و شما مربوط نیست که اونها قبلا خرید کردن... شما حساب لایسنس شده رو ازشون تحویل میگیرید... همین !

حالا اگه ارل هم به اونها حساب لایسنس شده رو نده خودشون بلد هیستند چطور اقدام کنند و در نهایت چیزی از شما کم نخواهد شد...

شک نکنید

دوما: مهم آدرس ایمیل موقع خریداری هستش که شما آدرس ایمیل و رمز عبور مورد نظر خودتون رو به پیمنت24 میدید که با اون خرید رو انجام بدن

موفق باشید

جناب ایزدی جسارتا چون من قبلا این مسیر رو رفتم گفتم دوستان راهنمایی کنم.اولین سایتی که من واسه خرید اقدام کردم همین پی منت 24 بود که اون زمان 7 تا اکانت پی پال داشتن موقعی که من پول واریز کردم بعد از تلاشی که انجام دادن گفتن که اینکار واسه ما مقدور نیست دلیلش رو جویا شدم گفتن که چون قبلا با این اکانتهای پی پال خرید کردن دیگه نمیتونن خرید کنن و پول من رو بهم برگردوندن و من بواسطه یه سایت دیگه اینکار رو انجام دادم...

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، mshafiee110 گفته است :

جناب ایزدی جسارتا چون من قبلا این مسیر رو رفتم گفتم دوستان راهنمایی کنم.اولین سایتی که من واسه خرید اقدام کردم همین پی منت 24 بود که اون زمان 7 تا اکانت پی پال داشتن موقعی که من پول واریز کردم بعد از تلاشی که انجام دادن گفتن که اینکار واسه ما مقدور نیست دلیلش رو جویا شدم گفتن که چون قبلا با این اکانتهای پی پال خرید کردن دیگه نمیتونن خرید کنن و پول من رو بهم برگردوندن و من بواسطه یه سایت دیگه اینکار رو انجام دادم...

آهان

درسته خب

منظور بنده هم دقیقا همون برگشت وجه بود

یعنی شما در هر حال خیالتون جمع هستش که اگه اشتباهی هم توی کار باشه از جانب شما نبوده و شما ضرر نمیکنید

نهایتا اینه که وجهتون رو بهتون برگشت میدن

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، mshafiee110 گفته است :

دستت درد نکنه خواهش میکنم تا میتونی از این پستهات بگذار این چیز ها خیلی کاربرد داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...