رفتن به مطلب
  • 0

درخواست آموزش کار با Content Provider

barman.ar16

سوال

سلام به همه اساتید عزیز

من چند وقتی هست که برنامه نویسی اندروید رو با اندروید استودیو شروع کردم ولی هنوز خیلی راه مونده تا کار بلد بشم

الان مسئله ای که خیلی باهاش روبرو هستم مسئله نحوه کار کردن با دیتابیس sqlite هست ... !!!

منظورم نحوه فراخوانی اطلاعات ، درج ، آپدیت و حذف اطلاعات هست

خب اینطوری که من جستجو کردم 2 روش برای کار با دیتابیس هست ( اگر اشتباه می کنم لطفا اصلاح کنید ) ... و روشی که الان بهینه تر هست استفاده از متد content provider هست

متاسفانه هر چی جستجو می کنم مطلب خوب و کاملی براش پیدا نمی کنم ... میخوام اگر بشه لینکی چیزی بهم معرفی کنید تا این متد رو خوب یاد بگیرم و جا بیفته چون میشه گفت تمام برنامه هایی که فقط آفلاین هستن و به هر ترتیب از دیتابیس استفاده می کنن با این متد سر و کار دارن .... اگر لینک غیر رایگان هم کسی داره معرفی کنه مشکلی نیست ارزش پرداخت هزینه رو قطعا داره

متشکرم ....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 8 ساعت قبل، barman.ar16 گفته است :

ممنون استاد عزیز که منت گذاشتید و پاسخ دادید

خب شما خودتون اگر متدی رو برای کار با دیتابیس بخواید پیشنهاد بدید چی هست ... اگر لینکی از آموزشش هم بهم معرفی کنید ممنون میشم ... البته یک لینک توی پست های قبل دوستان معرفی کردند به نظرتون همون کفایت می کنه و شما تاییدش می کنید اگر لینک تکمیلی برای اون هست معرفی کنید ممنون میشم

متشکرم

آموزشی که استاد شاهدی عزیز قرار دادن، عالی و مناسب هستش.

توی آموزش از SQLiteAssetHelper استفاده شده، شما از SQLiteOpenHelper  هم می تونید استفاده کنید.

جفتشون مناسب کارتون هستش.

لینک ارسال

اساتید بزرگوار کسی کمک نمی کنه ما از بلاتکلیفی در بیایم . خدا خیرتون بده دست ما مبتدی ها رو هم بگیرید

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

لینک ارسال

دوست عزیز یه سرچ بکنید توی اموزشا. اقای شاهدی اموزش کار با دیتابیس رو تهیه کردن و کامل هم هست.

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز

من این آموزش رو دیده بودم البته فقط تاپیکش رو ، خود آموزش رو کامل باز نکردم و ببینم چون من به دنبال روش content provider بودم ولی این یه روش دیگه رو میگه که فکر کنم دیگه قدیمی شده باشه و روش بهینه ترش content provider باشه ... البته راجع به این قضیه نظر اساتید رو باید ببینیم چی هست

همچنان منتظر نظرات ارزشمند مدیران و اساتید بزرگوار هستم

ممنون و متشکرم

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، barman.ar16 گفته است :

ممنون دوست عزیز

من این آموزش رو دیده بودم البته فقط تاپیکش رو ، خود آموزش رو کامل باز نکردم و ببینم چون من به دنبال روش content provider بودم ولی این یه روش دیگه رو میگه که فکر کنم دیگه قدیمی شده باشه و روش بهینه ترش content provider باشه ... البته راجع به این قضیه نظر اساتید رو باید ببینیم چی هست

همچنان منتظر نظرات ارزشمند مدیران و اساتید بزرگوار هستم

ممنون و متشکرم

داداش گلم رو کانتنت پروایدر کلید کردیا:دی

ببین کاری ندارم که بهینه هست یا هرچی

آموزش آقای شاهدی رو بنده دیدم و خیلی هم راضیم ازش

چون تقریبا بگم نامردیه کاملا کار با دیتابیس رو راحت کرده

خوش به صورت لیست بهت میده میشه به راحتی تمام حذف اضافه درج و ... کرد

خودت بگیر دانلود کن

همچین آموزشایی که به وضوح آموزش داده باشه و خیلی هم راحت هست رو نادیده نگیر سرعتت میره بالا تر

لینک ارسال

سلام

با Content Provider  شما میتونین داده های که توی برنامتون هست رو توی برنامه های دیگه نمایش بدید.

مثلا شما توی برنامه عکس دارید، می تونید به وسیله Content Provider تصاویر رو به وسیله گالری گوشی نمایش بدید.

اینکه پیاده سازی Sqlite  به این وابسته هستش قابل قبول نیست.

یک آموزش کوچولو واسه Content Provider  قرار میدم.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، مجید آرتا گفته است :

سلام

با Content Provider  شما میتونین داده های که توی برنامتون هست رو توی برنامه های دیگه نمایش بدید.

مثلا شما توی برنامه عکس دارید، می تونید به وسیله Content Provider تصاویر رو به وسیله گالری گوشی نمایش بدید.

اینکه پیاده سازی Sqlite  به این وابسته هستش قابل قبول نیست.

یک آموزش کوچولو واسه Content Provider  قرار میدم.

ممنون استاد عزیز که منت گذاشتید و پاسخ دادید

خب شما خودتون اگر متدی رو برای کار با دیتابیس بخواید پیشنهاد بدید چی هست ... اگر لینکی از آموزشش هم بهم معرفی کنید ممنون میشم ... البته یک لینک توی پست های قبل دوستان معرفی کردند به نظرتون همون کفایت می کنه و شما تاییدش می کنید اگر لینک تکمیلی برای اون هست معرفی کنید ممنون میشم

متشکرم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...