رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای شروع java

hosseiny625

سوال

سلام بر اساتید عزیز

من میخوام برنامه نویسی با اندروید استودیو رو شروع کنم.

من یک کتاب اموزش جامع جاوا پیدا کردم که اموزش j2se 5 Edition هست.

میخواستم بدونم اگه این کتاب رو بخونم، میشه با چیز هایی که یاد گرفتم در اندروید استدیو استفاده کنم؟(1200 صفحه هست)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بهتره از اموزش ویدیویی استفاده کنید 

کتاب خستتون میکنه و شاید بعضی چیزارو یاد نگیرین

تو فیلم راحت میبینین و تمرین میکنین

لینک ارسال

درود 

از راهمنایی شما ممنونم :give_heart:

ولی میخواستم بدونم با توجه به اینکه این کتاب تقریبا قدیمی هست(سال چاپش 1385 هست) میشه از مطالبش در اندروید استودیو و یا سایر محیط های برنامه نویسی جدید استفاده کرد؟:blush:

لینک ارسال

داداش گلم زبان همون زبانه

قانون نیوتون میگه که زبان ها تغییر نمیکنن فقط از IDE به IDE دیگر منتقل میشوند :دی

فقط بعضی دستور ها به مرور زمان آپدیت میشن که اونارو هروقت استفاده کنی مینویسه deprecated

با یه سرچ میشه جایگزینشو پیدا کرد

اما باز بهتره فیلم آموزشی تهیه کنی با طرز کد زدن های مدرس و توضیحاتش بهتر میشه فهمید

خلاصه خوش اومدی و موفق باشی

لینک ارسال

نقل قول

داداش گلم زبان همون زبانه

قانون نیوتون میگه که زبان ها تغییر نمیکنن فقط از IDE به IDE دیگر منتقل میشوند :دی

فقط بعضی دستور ها به مرور زمان آپدیت میشن که اونارو هروقت استفاده کنی مینویسه deprecated

با یه سرچ میشه جایگزینشو پیدا کرد

اما باز بهتره فیلم آموزشی تهیه کنی با طرز کد زدن های مدرس و توضیحاتش بهتر میشه فهمید

خلاصه خوش اومدی و موفق باشی

الان به نظر شما تغیرات اموزش های این کتاب با جدید ترین IDE جزئی هست یا زیاده؟

لینک ارسال

درود

شما آموزش های مقدماتی همین انجمن رو قسمت به قسمت دانلود کنید و تمرین کنید مرتب تا حفظ بشید و درکشون کنید

بعدش سراغ آموزش های بخش تصویری برید

هرجا هم کم اوردید میتونید از Youtube آموزش ها رو پیگیری کنید و همچنین توی انجمن تاپیک بزنید تا دوستان راهنمایی تون کنند

موفق و پیروز باشید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

شما آموزش های مقدماتی همین انجمن رو قسمت به قسمت دانلود کنید و تمرین کنید مرتب تا حفظ بشید و درکشون کنید

بعدش سراغ آموزش های بخش تصویری برید

هرجا هم کم اوردید میتونید از Youtube آموزش ها رو پیگیری کنید و همچنین توی انجمن تاپیک بزنید تا دوستان راهنمایی تون کنند

موفق و پیروز باشید

درود 

من اموزش های انجمن رو دانلود کردم و ازشون راضیم.

در 4 ساعت قبل، hosseiny625 گفته است :

سلام بر اساتید عزیز

من میخوام برنامه نویسی با اندروید استودیو رو شروع کنم.

من یک کتاب اموزش جامع جاوا پیدا کردم که اموزش j2se 5 Edition هست.

میخواستم بدونم اگه این کتاب رو بخونم، میشه با چیز هایی که یاد گرفتم در اندروید استدیو استفاده کنم؟(1200 صفحه هست)

اگه امکانش هست ، به این سوال پاسخ بدین.

لینک ارسال

ببینید عزیز اندروید استودیو فقط جاوا نیست. شما باید کار با گریدل و همچنین دستورات و متدهای اونو هم یاد بگیرین. 

اندروید بر پایه جاوا هست یعنی زیرمجموعه اونه شما نباید بیاین و از کل به جزء بیاین نیازی نیست همه ی جاوا رو بخونین بلکه اونو هدفمند کنید برای یاد گرفتن اندروید و چیزهای اضافی که به دردتون نمیخوره رو از مطالعه حذف کنید.

شما اول مفاهیم پایه رو مثل نحوه تعریف متغیر یا انواع اونا یا مثلا ساختار متدها توابع آرایه ها رو یاد بگیرین. به نظرم آموزشهای مقدماتی همین سایت نقطه خوبی واسه شروع هست. و در ظمن سعی کنید اصلا کتاب نخونید واسه یادگیری. فیلم آموزشی خیلی تاثیرش بیشتره و بهتر مطالب رو درک میکنید چون یه موجود زنده از جنس خودتون داره مفاهیم رو به صورت مستقیم بهتون میگه دنبال یه مجموعه کامل هم نباشید به هیچ وجه 

یه راه دیگه هم هست که مثلا پکیجهای آموزشی که توی سایت های ایرانی هست و از ترتیب منطقی و خوبی هم برخورداره استفاده کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...