رفتن به مطلب
  • 0

درون پرداختی

Shaparak

سوال

سلام به همگی

من آموزش های مرتبط با درون پرداخت ها رو دیدم ولی من یه چیزی میخوام مثلا یه کتاب اموزشی از هر دسته ای ۵ تا مطلبش رایگان باشه ولی از شیشمی به بعد هر بابت هر مطلبی یه مبلغی بدن...

میشه کمکم کنین لطفا

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

یکی از دوستان لطف کردن و تو تاپیک دیروزم سورسی رو نوشتن

امیدوارم به درد شما هم بخوره

لینک ارسال

هموطن اینجوری یه خورده پیچیده میشه شما در نظر بگیرید همه اون مطالبی که طرف میخره باید غیر مصرف شدنی باشه یعنی یه بار خرید واسه دفعه بعد دیگه برای این مطلب پول نده

این دقیقا به معنی زیره

برای هر کدوم از مطالب باید یه شناسه پرداخت درنظر بگیرید که واقعا اگه مطالب زیاد باشه غیر ممکنه یا اصلا اصولی نیست

بهتر نیست حالت ارتقا بزارین که طرف حالا با مبلغی که درنظر دارین ارتقا بده بعد مطالب کلا واس باز بشه؟

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، SG1393 گفته است :

یکی از دوستان لطف کردن و تو تاپیک دیروزم سورسی رو نوشتن

امیدوارم به درد شما هم بخوره

میشه لینکشو بدین ببینم؟

در 31 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

هموطن اینجوری یه خورده پیچیده میشه شما در نظر بگیرید همه اون مطالبی که طرف میخره باید غیر مصرف شدنی باشه یعنی یه بار خرید واسه دفعه بعد دیگه برای این مطلب پول نده

این دقیقا به معنی زیره

برای هر کدوم از مطالب باید یه شناسه پرداخت درنظر بگیرید که واقعا اگه مطالب زیاد باشه غیر ممکنه یا اصلا اصولی نیست

بهتر نیست حالت ارتقا بزارین که طرف حالا با مبلغی که درنظر دارین ارتقا بده بعد مطالب کلا واس باز بشه؟

اینجوری هم خوبه استاد ولی یه توضیحی میدین که چطور این کارو بکنم؟

لینک ارسال

لینکو گذاشتم دیگه

سلام. این سورس میاد بر اساس دیتا بیس ، باتون یا مسیج باکس یا هر دستوری رو فعال یا غیر فعال میکنه. سورس ساده و کامنت گذاری شده. دوستان نمیدونم از چه کتابخونه ای استفاده میکنین برای درون پرداخت ولی تو اکتیویتی شاپ توضیح دادم چیکار کنید. تو سورس ابتدا یک باتون فعاله و بالای صفحه نوشته شده که نسخ دمو. لیست ویو هم فقط دو موضوع داره. وقتی کاربر بره برای خرید و خرید انجام بشه ، متن بالای صفحه تغییر میکنه به نسخه طلائی و باتون دمو نامرئی میشه و باتون نسخه اصلی فعال میشه و اکتیویتی دوم فعال میشه. حجمش کمه و به دوستان مبتدی توصیه میکنم حتما ببینند. نکات خوبی از کار با دیتا بیس داره.

راستی دیتا بیس دوتا فیلد داره :

id

gold

که مقدار ای دی یک هستش و مقدار gold  هم یک. که با پرداخت ، مقدار gold به یک تغییر میکند و بقیه ماجرا. (دارم کباب غاز محمد جمازاده گوش میکنم ، جاتون خالی)

paybazarsql.zip

detabase.png

لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، Shaparak گفته است :

اینجوری هم خوبه استاد ولی یه توضیحی میدین که چطور این کارو بکنم؟

تو این آموزش کامل توضح داده شده

آموزش کامل پرداخت درون برنامه ای(بازار، مایکت و کندو) - آموزش های تصویری - مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

چک کردن اینکه مثلا تو هر دسته 5 تا فعال بشه کار ساده ایه تو دیتابیس

شما فقط کافیه بیاید و فیلد id رو اعتبار سنجی کنید و درصورتی که از 5 کمتر بود مثلا باز بشه یا هر کار دیگه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...