رفتن به مطلب

ایجاد لینک دانلود

sahar m

ارسال‌های توصیه شده

سلام.من چطور میتونم فایل هایی مثل صدا و پی دی اف یا فیلم رو برا دانلود بذارم؟یعنی وقتی کاربر روش کلیک میکنه رو همون صفحه ی مرورگر دانلود بشه و تو سیستم کاربر هم ذخیره بشه بعد از دانلوود.؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکلتون دقیقا چی هست؟

کد php رو مورد دارید؟

به این شکل مثلا میتونید لینک یه اهنگ که توی متغیر $music تو فایل php هست رو برای دانلود قرار بدید

با تگ a

<?php
$music = "http://mysite.com/test.mp3";
?>

<a href="<?php echo $music; ?>">برای دانلود کلیک کنید</a>

اگر لینک باز میشه و طرف دانلود منیجر داشته باشه میتونه دانلود کنه
یا با خود مرورگر...

اگر هم خواستید اتوماتیک بعد از باز کردن فایل php دانلود بشه فکر کنم بشه از header استفاده کرد

<?php
$music = "http://mysite.com/test.mpe";
header('location:$music');
?>

لینک ارسال

در 18 ساعت قبل، sahar m گفته است :

سلام.من چطور میتونم فایل هایی مثل صدا و پی دی اف یا فیلم رو برا دانلود بذارم؟یعنی وقتی کاربر روش کلیک میکنه رو همون صفحه ی مرورگر دانلود بشه و تو سیستم کاربر هم ذخیره بشه بعد از دانلوود.؟

من تو سایت قابلیت آپلود گذاشتم یعنی کاربرا یک سری فایل ها رو آپلود میکنن بعد میخوام همون فایل ها رو برای دانلود بذارم.لینک رو اینجوری ساختم:

<a href=''>$u_upload</a> 

متغیر U_upload درست کار میکنه اینجا(مقدارش همون فایلی هست که میخوام دانلود کنن). یعنی فایلی که میخوام, اسمش به شکل لینک نشون داده میشه.ولی تو قسمت href هرچی گذاشتم نشد تو سایت وقتی کلیک میکنم روش یا خطامیده یا اصلا پیدا نمیکنه.هرکس یه کدی میگه.لطفا کمک کنین حل شه این مشکلم چند روزه درگیرشم.چی بذارم تو قسمت href?

لینک ارسال

درود

دوست عزیز و محترم

بنده الان از شما سوال دارم

اینجا مگه شما آموزش php دادید که اومدید تاپیک جدید ایجاد کردید در بخش آموزش php  ؟

دو تا بخش زیرش بخش به این بزرگی رو ندیدید نوشته : سوالات مربوط به php و html ؟؟؟

امتیاز منفی براتون ثبت شد

چون دفعه اولتون هست تاپیک به بخش مربوطش انتقال پیدا میکنه

تکرار همچین اشتباهی = Ban IP

موفق باشید

لینک ارسال

بله عزیز تاپیک منتقل شده دیگه. مشکلی نداره سوالاتتونو بپرسید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...