رفتن به مطلب
  • 0

فراموش کردن رمز signkey

mahfelsoft

سوال

سلام دوستان .

من یه signkey ایجاد کردم برای همه برنامه هام و منتشر کردم تا وقتی نسخه بیسیک رو بالانبرده بودم  هر وقت ران میگرفتم نمیخواست کلید و مرتب لود کنم .

حالا که بیسیک رو آپدیت کردم کلید نسخه تغییر میکنه و متاسفانه رمز کلیدش رو اصلا یادم نمیاد .

میهش خواهش کنم یکی یه راهی بده که این رمز رو پیدا کنم . همه برنامه هام با این کلیدن . اگه پیدا نشه خیلی بد میشه  . اون وقت مجبورم همه برنامه رو با کلید جدید با اسم پکیج جدید منتشر کنم ....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

متاسفانه هیچ راهی وجود نداره عزیز:(

لینک ارسال

مجبوررید......منم تو دو تا برنامه این بلا به سرم اومده..........هیچ راهی نیست متاسفانه..............

لینک ارسال

این کلید رو گفته شده باید نسخه پشتیبان بگیرین حتما تا برای آپدیت مشکلی پیش نیاد من همون اولین بار که کلید رو در بیسیک ساختم کپی کردم در جای امنی تا اگه مشکلی پیش اومد استفاده کنم

نسخه جدید بیسیک هم که اومد و نصبیدم اتفاقا درخواست این کلید رو کرد که همونی که ذخیره کرده بودم رو دادم و راه افتاد

شما اگه تو درایوی یا جایی ذخیره کرده بودین کلید رو با نرم افزار بازیابی اسکن کنید شاید بشه پیدا....

رمز کلید رو هم باید در فایل txt ذخیره میکردین....

لینک ارسال

بله متاسفانه من خود کلید رو چند جا کپی کردم و دارم . رمزش رو متاسفانه فراموش کردم . خیلی بد شد حالا این برنامه ها رو یعنی همه رو باید از اول بفرستم ؟؟؟؟؟ خوب اون کاربرایی ک میخوان آپدیت کنن چه کنن ؟ یعنی باید برنامه رو دوباره بخرن ؟

یعنی هیچ کسی هیچ جایی راهی براش نگفته ؟

لینک ارسال

دوست عزیز خود ارل هم خواهش کرده که نهایت دقت رو تو استفاده از این بکنید.

این تاپیکشه که مربوط به امضای برنامه است

Android Tutorial - Signing your application before uploading to Google Play | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

این جمله واضحه دیگه

You should be very careful with this file. If this file gets lost you will not be able to update your applications in the market. You will need to publish updates as new applications. 
It is impossible to recreate a lost keystore file.
Therefore it is recommended to backup this file.

شما بازم نا امید نشید و جستجو کنید شاید واقعا راهی باشه.

لینک ارسال

من تونستم با هزار تا بدبختی رمز کی استور فعلی رو بدون دونستن رمز قبلی تغییر بدم. همه چی هم درسته و توبیسیک پسورد رو میگیره و فایل رو میخونه

ولی متاسفانه موقع کامپایل و ساین کردن برنامه به مشکل میخوره و برنامه کامپایل نمیشه. مطمئنا تنها راهشم همینه یعنی به هیچ وجه امکان نداره پسورد رو به دست بیاری ولی میتونی فایل رو با پسورد جدید رایت کنی

تنها مشکل که وجود داره اینه که بیسیک قبول نمیکنه بعدش:unknown:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...