رفتن به مطلب
  • 0

برنامه ام در گوشی Samsung Galaxy A3 با اندروید نسخهٔ ۵.۰.۲ کار نمیکنه

2278514

سوال

سلام چند وقت پیش یک برنامه ساختم دادم بازار بازار گفت که روی گوشی  Samsung Galaxy A3 با اندروید نسخهٔ ۵.۰.۲  قابل اجرا نیست و با ارور  Force close  بسته میشود من که فعلا نه گوشی a3 نه اینکه اینقدر تخصص دارم که بتونم ارور رو تشخیص بدم برا چیه خواهش میکنم راهنماییم کنید 

لینک

doa2

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، 2278514 گفته است :

سلام چند وقت پیش یک برنامه ساختم دادم بازار بازار گفت که روی گوشی  Samsung Galaxy A3 با اندروید نسخهٔ ۵.۰.۲  قابل اجرا نیست و با ارور  Force close  بسته میشود من که فعلا نه گوشی a3 نه اینکه اینقدر تخصص دارم که بتونم ارور رو تشخیص بدم برا چیه خواهش میکنم راهنماییم کنید 

لینک

doa2

باید ببینید چه اروری بهتون میده هزاران ارور مختلف میتونه باشه از روی سوال شما نمیشه تشخیص داد . 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، امین پوراباذری گفته است :

باید ببینید چه اروری بهتون میده هزاران ارور مختلف میتونه باشه از روی سوال شما نمیشه تشخیص داد . 

من که گوشی a3ندارم نمیتونم تشخیص بدم ارور چیه ؟ لینک برنامه رو گذاشتم

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، 2278514 گفته است :

من که گوشی a3ندارم نمیتونم تشخیص بدم ارور چیه ؟ لینک برنامه رو گذاشتم

اینجور جاهایی شما باید از کرش آنالیز استفاده کنید سایت پوشه از نسخه ی ۱.۱ به بعد این امکان اضاف کرده که خطاهای داخل اپ رو بهتون میفرسته یا خودتون این امکان رو پیاده سازی کنید با هاست و سرورتون بهرحال شما که تمام مدل های گوشی رو ندارید که ولی اینجوری میتونید خطا ها رو بگیرد روی گوشی های مختلف 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...