رفتن به مطلب
  • 0

مشکل و مشاوره درمورد راه اندازی شبکه اجتماعی

elina400

سوال

سلام بر دوستان

من تصمیم به ساخت یک شبکه اجتماعی ساده و کوچیک داشتم . چون تستی هست و مهم نیست برام از سورس میخوام استفاده کنم اما سخت تر از اونی بود که فکرش میکردم و ناگفته نماند که مبتدی هم هستم 

من توی راه اندازی سورس یعنی باز کردن تو استدیو و کلا راه اندازیش مشکل دارم سوالی داشتم به نظرتون منکه خیلی مبتدی ام میتونم خودم راهش بندازم و ادیت و شخصی سازیش کنم یا واگذارش کنم به کسی اینکارو برام کنه ؟ چون من چیز خاصی درمورد شبکه اجتماعی بلد نیستم و فکرنمیکردم راه اندازیش سخت باشه و طبق جستجویی که داشتم به مورد مناسبی جهت اموزشش برخورد نکردم . ایا اموزشی میشه اینجا قرار بگیره ؟ کلا چه توانایی و دانشی نیاز دارم ؟ یا من اشتباه فکرمیکنم و کلا اسونه ؟ ممنون میشم اساتید یه مشاوره و راهنمایی به من بدند ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ببینید شما بیا این رو فرض کنید

دو روز دیگه برنامه مشکل پیدا کرد و نیاز به تغییر داشت...

اون موقع یه برنامه نویس براش خیلی سخته که کدی های خیلی زیادی رو که خودش نوشته بتونه ویرایش کنه

شما فکر اولش هستید و دست اندازها و مشکلات بعدی رو نمیفهمید

در هر حال فارسی کردن رو بسته به تعداد صفحات میتونه بین 200 تا 300 تومن ازتون هزینه فارسی کردن ترو تمیز و مرتب رو بگیرن اما اصلا انتظار پشتیبانی رو نباید داشته باشید.

لینک ارسال

در در 1395/11/07, 00:14:57، مهدی ایزدی گفته است :

درود

ببینید شما بیا این رو فرض کنید

دو روز دیگه برنامه مشکل پیدا کرد و نیاز به تغییر داشت...

اون موقع یه برنامه نویس براش خیلی سخته که کدی های خیلی زیادی رو که خودش نوشته بتونه ویرایش کنه

شما فکر اولش هستید و دست اندازها و مشکلات بعدی رو نمیفهمید

در هر حال فارسی کردن رو بسته به تعداد صفحات میتونه بین 200 تا 300 تومن ازتون هزینه فارسی کردن ترو تمیز و مرتب رو بگیرن اما اصلا انتظار پشتیبانی رو نباید داشته باشید.

ممنون ....

شرمنده یک سوال دیگه با b4a کد نویسی بشه ( فکرمیکنم کسانی اینجا با بیسیک کدنویسی کرده باشن شبکه اجتماعی رو البته اموزشش رو هم دیدم ) حد قیمت چقدره ؟ بدون پشتیبانی.. فقط سورس کد شبکه اجتماعی میخوام البته استدیو دارم  قیمت بیسیک منظورمه( ازاول کدنویسی بشه یه چیز شخصی و کاملا ساده )  قیمت دستتون هست  تخمیمنی ممنون میشم شما یا بقیه بگید . 

لینک ارسال

البته الان شما فقط به فکر طراحی هستی

یه نیم نگاهی هم به سرور و قدرتی که شبکه های اجتماعی میخان داشته باش و البته هزینه ش .ببین واقعا" در توانت هست .مثلا چندتا یوزر میخای بگیری ؟ 100هزارتا ؟! چه سروری نیاز داری؟

من تجربه راه اندازی 2 تا شبکه اجتماعی رو داشتم البته وب بیس.چیزی نمیگذره که دود از سرورت بلند میشه و داد هاستینگت در میاد پس باید بری دنبال وی پی اس های پرقدرت و حرفه ای.

بیشترین بار هم روی SQL Server هستش

لینک ارسال

در 23 ساعت قبل، it.man گفته است :

البته الان شما فقط به فکر طراحی هستی

یه نیم نگاهی هم به سرور و قدرتی که شبکه های اجتماعی میخان داشته باش و البته هزینه ش .ببین واقعا" در توانت هست .مثلا چندتا یوزر میخای بگیری ؟ 100هزارتا ؟! چه سروری نیاز داری؟

من تجربه راه اندازی 2 تا شبکه اجتماعی رو داشتم البته وب بیس.چیزی نمیگذره که دود از سرورت بلند میشه و داد هاستینگت در میاد پس باید بری دنبال وی پی اس های پرقدرت و حرفه ای.

بیشترین بار هم روی SQL Server هستش

درسته چون تستی میخوام انجام بدم و به صورت جدی نمیخوام تمرکزی روی برنامه  داشته باشم  و ادامش بدم . کاربر شاید 20 هزارتا الی 10 هزارتا . یا حتی کمتر .

و فقط قیمت هاست ها رو نگاه کردم . 

لینک ارسال

هر سورس که شما خریداری میکنید داکیومنت داره و داخل اون توضیح داده شده که چجوری سورس راه اندازی و تنظیم کنید به فکر چیزای جدید تر باشید چون این کار خیلی هزینه بره موفق باشید.

لینک ارسال

در 29 دقیقه قبل، elina400 گفته است :

درسته چون تستی میخوام انجام بدم و به صورت جدی نمیخوام تمرکزی روی برنامه  داشته باشم  و ادامش بدم . کاربر شاید 20 هزارتا الی 10 هزارتا . یا حتی کمتر .

و فقط قیمت هاست ها رو نگاه کردم . 

بلاخره تسته و جدی نیست یا قراره 20 هزارتا یوزر داشته باشه.؟این تعداد اگه بتونی یوزر جمع کنی که عالیه.

لینک ارسال

در در 1395/11/07, 05:17:15، it.man گفته است :

بلاخره تسته و جدی نیست یا قراره 20 هزارتا یوزر داشته باشه.؟این تعداد اگه بتونی یوزر جمع کنی که عالیه.

شما گفتی صدهزارتا من پایین تر از رقم شما گفتم  و منظور این بود که ایا با 10 یا 20 یا کمتر هنگ میکنه یا خیر ، این تعداد هم تخمینی بود وگرنه من و شما هم خوب میدونیم اینقدر نمیشه:cheshmak: (مگه با تبلیغات زیاد که من درتوانم نیس )   

درکل به خاطر یک سری موارد که نمیتونم بگم نیاز دارم یک شبکه اجتماعی راه اندازی کنم وگرنه خودم هم نمیخوام قاطی این شبکه اجتماعی بشم  . اما متاسفانه باید اینکارو کنم. و اطلاعات خیلی کم و درحد مبتدی دارم یا بهتره بگم پایین تر از مبتدی دارم و میدونم من در حدش نیستم البته تا جایی که بتونم هم پرس و جو میکنم حداقل اطلاعاتم درموردش بره بالا مثل این تاپیک که بعضی مسائل برام روشن شد :malih:

ممنون بابت پاسخگویی دوست عزیز. 

لینک ارسال

درود

راه اندازی شبکه اجتماعی هرچند بسیار ساده نیازمند حداقل دانش و تسلط 50-60% روی اندروید استودیو هستش

باید بلد باشید با کلاس ها کار کنید

طراحی لایه ها و xml

زبان php باید بلد باشین

نحوه ارسال داده و دریافت از دیتابیس آنلاین

و بسیاری از موارد دیگه

شما اگه مبتدی هستید پیشنهاد میکنم تا حداقل 2 ماه دیگه به هیچ وجه سمتش نرید چون شکست قطعی رو به دنبال داره براتون

2 ماه هم به شرط اینکه توی این دو ماه مرتب کار کنید و خودتون رو تقویت کنید. اگه مرتب کار نکنید و عادی پیش برید خیلی بیشتر به طول خواهد انجامید.

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

راه اندازی شبکه اجتماعی هرچند بسیار ساده نیازمند حداقل دانش و تسلط 50-60% روی اندروید استودیو هستش

باید بلد باشید با کلاس ها کار کنید

طراحی لایه ها و xml

زبان php باید بلد باشین

نحوه ارسال داده و دریافت از دیتابیس آنلاین

و بسیاری از موارد دیگه

شما اگه مبتدی هستید پیشنهاد میکنم تا حداقل 2 ماه دیگه به هیچ وجه سمتش نرید چون شکست قطعی رو به دنبال داره براتون

2 ماه هم به شرط اینکه توی این دو ماه مرتب کار کنید و خودتون رو تقویت کنید. اگه مرتب کار نکنید و عادی پیش برید خیلی بیشتر به طول خواهد انجامید.

تشکر .

بنده سورس کامل شبکه اجتماعی را دارم  اما چون انگلیسیه نیاز به شخصی سازی داره و از اول نیازی نیست کدهای شبکه اجتماعی رو بنویسم اما با این حال برای شخصی سازی کلا مشکل دارم

با این وجود برای شخصی سازی  و ادیت و راه اندازیش من فکرکنم اگه بخوام یاد بگیرم با شناختی که از خودم دارم بیش از دوماه طول بکشه بنابراین بخوام برای شخصی سازی به کسی واگذار کنم ( شاید همین انجمن ) باتوجه به داشتن سورس کامل میتونید تخمینی از قیمت فقط برای شخصی و ادیت و راه اندازیش بگید ؟ سایت هایی مثل پونیشا بخوام بپرسم قیمت های فوق العاده بالاتر از حد معمول میگند .

لینک ارسال

در در 1395/11/06, 01:26:26، elina400 گفته است :

تشکر .

بنده سورس کامل شبکه اجتماعی را دارم  اما چون انگلیسیه نیاز به شخصی سازی داره و از اول نیازی نیست کدهای شبکه اجتماعی رو بنویسم اما با این حال برای شخصی سازی کلا مشکل دارم

با این وجود برای شخصی سازی  و ادیت و راه اندازیش من فکرکنم اگه بخوام یاد بگیرم با شناختی که از خودم دارم بیش از دوماه طول بکشه بنابراین بخوام برای شخصی سازی به کسی واگذار کنم ( شاید همین انجمن ) باتوجه به داشتن سورس کامل میتونید تخمینی از قیمت فقط برای شخصی و ادیت و راه اندازیش بگید ؟ سایت هایی مثل پونیشا بخوام بپرسم قیمت های فوق العاده بالاتر از حد معمول میگند .

دوستان عزیز باتوجه نکاتی که در آخر گفتم هرکس از قیمت ها اطلاع دارد به صورت تخمینی همینجا اطلاع بدهد ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...