رفتن به مطلب

سوالاتی درباره کانال تلگرام

احسان کرمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم؛

من تازه یه کانال تلگرامی زدم (Jalebkadeee@). همونطور که میبینید من 130 تا ممبر دارم؛ که همشون رو با تله ممبر اد کردم. اما میبینید که پست هام 5 یا 4 تا ویو داره که این خیلی بده.

واقعا نمیدونم چطوری باید:

1- ممبر ها رو بدون تله ممبر و امثالهم بیشتر کنم. (البته از تبادل هم استفاده کردم اما هیچ کمکی نکرده)

2- چجوری باید سین ها رو افزایش بدم؟ (ویو ها) عدد 5 با تعداد ممبر 130 اصلا سازگار نیست!

و همچنین اگه اطلاعات و تجربه هایی دارین بفرمایین. 

خیلی ممنون:hi:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

خیلی از سایت ها هم در خصوص ممبر فیک فعالیت میکنن و میتونید حتی تعداد رو به دلخواه افزایش بدین ، ولی تنها ایرادی که موجوده و به نظرم نمیشه حلش کرد ، تعداد ویو میشه

که اونم به تعداد اعضای واقعی وابسطه هستش و باید مطلبتون دیده بشه تا ثبت کنه در ویو ها

و مطب بعدی که هستش ، باید مطالبتون رو طوری انتخاب کنید که واقعا ارزش عضو شدند و موندگاری طلب باشه تا از مطالبتون استفاده کرد

البته یک راه دیگه ای هم که هستش ، باید هزینه کنید و در کانال های پرمخاطب ، کانال خودتون رو تبلیغ کنید ، که در این مورد هم باید بازم مطالبتون کارب پسند باشه تا معرفی بشه به دیگران

من خودمم عضو شدم و بعدا خشکه حساب میکنیم:DD:

لینک ارسال

برای افزایش بازدهی و گرفتن کانال این چنتا مرحله رو باید به ترتیب انجام بدی(خودم اینجوری کردم خوبم جواب داده)

1.قبل هرگونه تبلیغ در مورد کانالت،کانال رو تاسیس میکنی و بعد با سایت هایی که ممبر فیک میدن(معتبر) 5 هزار تا ممبر فیک میگیری

2.هر روز 50 تا پست مفید و بدرد بخور در مورد کانالت میفرستی 

3.برای اینکه تعداد نمایش پست ها با اعضا یکی باشه میای از خدمات مشاهده 50 پست آخر که بیشتر سایت های افزایش ممبر فیک ارائه میدن استفاده میکنی

4.تا سه چهار روز این مرحله 3 رو ادامه میدی و هر روز هزینه میکنی تا نمایش فیک بر روی 50 پست جدید آخرت اجرا بشه

5.تو یه کانال معروف کانالت رو تبلیغ میکنی و بازم تا دو سه روز نمایش فیک رو انجام میدی

6.درر این مرحله دیگه اعضای واقعی جدید به راحتی میان تو کانالت و بیشتر و بیشتر میشن

باید بخاطر کانالت این کارارو انجام بدی چون بیشتر مردم به کانال هایی که ممبر کم دارن اعتماد نمیکنن حتی اگه محتوای مفیدی هم داشته باشی باز نمیمونن از کانال میان بیرون

هزینه هم که باید اولش بکنی تا کانال راه بیفته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...