رفتن به مطلب
  • 0

نمایش مکان یا گوگل مپ گوشی

alinoori

سوال

سلام اساتید 

من طول و عرض جغرافیایی از یک مکان دارم 

حالا میخوام این رو برای کاربر دیگه ای بفرستم .

میتونم طول و عرض رو بدم خودش تو گوگل مپ وارد کنه ک کار جالبی نیست.

درواقع دنبال یه نوع لینکم که مکان رو نشون بده بر اساس طول و عرض

مثل این Google Maps

این میاد نقشه رو تو اون حوالی نشون میده 

اگر هم امکان ساخت لینک نیست .اینتنت بازکردن گوگل مپ با طول و عرض چه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه سورس کوچیک آماده کردم براتون می تونید توی برنامه خودتون با دادن طول و عرض جغرافیایی ، مکان رو روی نقشه در وب ویو نمایش بدید.

نشان دادن نقشه

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

یه سورس کوچیک آماده کردم براتون می تونید توی برنامه خودتون با دادن طول و عرض جغرافیایی ، مکان رو روی نقشه در وب ویو نمایش بدید.

نشان دادن نقشه

تشکر از شما
من میخوام قابلیت های دیگه ای هم بتونه داشته باشه وب ویو نمیتونه این کار ها رو انجام بده

این رو تو سایت مرجع ببینید B4X - Rapid Application Development tools for Android, iOS and desktop applications

با این میشه خیلی کار ها انجام داد.من یه کاربرد دیگه از این رو نیاز دارم
بتونیم مثلا تهران رو تایپ کنیم و جستجو کنیم بره تهران(اگه نبود یه اروری چیزی بزنه)
چجوری یه باتن وسط نقشه قرار بدیم و بگیم وقتی باتن کلیک شد در وسط نقشه یک مارکر قرار بده؟
این  قابلیت رو با چه متد هایی میشه از این پروژه بدست اورد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید،واقعا نیاز دارم به اینها

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

نشان دادن نقشه

ممنون پژمان جان 

راستش برنامه من اینه که طرف بیاد گوشی گم شدش رو رد یابی کنه و از طریق اس ام اس مکان گوشیش رو در بیاره .

خب من میتونم طول و عرض رو براش اس ام اس کنم .خب این کاربر چجوری میتونه از این طول و عرض استفاده کنه ؟

با این روشی که گفتی میتونم بگم بیاد برنامه مکان یابی رو نصب کنه و اینتنت بدم تا این برنامه باز بشه واسه مکان یابی.

لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، alinoori گفته است :

ممنون پژمان جان 

راستش برنامه من اینه که طرف بیاد گوشی گم شدش رو رد یابی کنه و از طریق اس ام اس مکان گوشیش رو در بیاره .

خب من میتونم طول و عرض رو براش اس ام اس کنم .خب این کاربر چجوری میتونه از این طول و عرض استفاده کنه ؟

با این روشی که گفتی میتونم بگم بیاد برنامه مکان یابی رو نصب کنه و اینتنت بدم تا این برنامه باز بشه واسه مکان یابی.

اون پروژه که لینکش رو تو سایت مرجع فرستادم رو چک کن ببین به دردت میخوره؟طول و عرض رو بهش بدی خودش برات از اون نقطه نشون میده زومش هم میتونی بکنی
حرفه ای ترین کار که تغریبا میشه کرد همونه که خود گوگل داره نقشه رو میده.با این سورسی که جناب نیکروان قرار دادن هم میتونی انجام بدی یعنی خیلی راحت موقعیت رو تو اون طول و عرض نشون میده

حالا سوال خودم:
البته من یه نیاز کوچیک دارم که کسی لطف کنه کمکم کنه ممنون میشم.میخوام وسط نقشه یه باتن یا چیزی بزارم که وقتی رو باتن کلیک شد از مرکز پنل به مارکر ایجاد بشه(یعنی تو اون جایی وسط پنل هست طول و عرضش رو تو اون لحظه بگیره و یه marker بذاره اونجا) کسی کمکم کنه یه لطف بزرگی بهم کرده

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، 101011 گفته است :

اون پروژه که لینکش رو تو سایت مرجع فرستادم رو چک کن ببین به دردت میخوره؟طول و عرض رو بهش بدی خودش برات از اون نقطه نشون میده زومش هم میتونی بکنی
حرفه ای ترین کار که تغریبا میشه کرد همونه که خود گوگل داره نقشه رو میده.با این سورسی که جناب نیکروان قرار دادن هم میتونی انجام بدی یعنی خیلی راحت موقعیت رو تو اون طول و عرض نشون میده

حالا سوال خودم:
البته من یه نیاز کوچیک دارم که کسی لطف کنه کمکم کنه ممنون میشم.میخوام وسط نقشه یه باتن یا چیزی بزارم که وقتی رو باتن کلیک شد از مرکز پنل به مارکر ایجاد بشه(یعنی تو اون جایی وسط پنل هست طول و عرضش رو تو اون لحظه بگیره و یه marker بذاره اونجا) کسی کمکم کنه یه لطف بزرگی بهم کرده

نه مشکل من با این حل نمیشه 

راستش پروژه مکان یابی با اس ام اسه 

در 9 ساعت قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

نشان دادن نقشه

پژمان جان همین html که تو برنامس اگه لینکش رو داری مشکلم حل میشه .نمیخوام اپلود کنم رو هاستم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...