رفتن به مطلب
  • 0

کار با متریال دیزاین

101011

سوال

سلام دوستان عزیز
من اموزش متریال دیزاین جناب آقای جانبراری رو تهیه کردم و اموزش نسبتا خوبیه دستشون درد نکنه ولی یه کوچولو چیزاییش که من نیاز دارم نیست
مثل: رفتن تولبار به بالای صفحه که نمیدونم اسمش چیه
و این توضیحاتی که برای اولین بار تو نرم افزار میاد(مثلا موبوگرام که برای بار اول نصب میکنی میری تو مونوهاش و به هر کدوم از نوار ابزار هاش کلیک میکنی یه توضیحات با انیمیشن خاصی ظاهر میشه.)

کسی از دوستان یه سمپلی میده که بتونم تولبار رو ببرم بالای برنامه و دیده نشه و این قسمت توضیحات با انیمیشن رو بتونم انجام بدم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

شما میتونید با استفاده از کتابخانه ی MSShowTips برای پروژتون قسمت راهنمایی رو اضافه کنید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، رضا صبوری گفته است :

درود

شما میتونید با استفاده از کتابخانه ی MSShowTips برای پروژتون قسمت راهنمایی رو اضافه کنید

کتابخونش رو تو انجمن گشتم نبود میشه یه نمونه بدید کتابخونش رو هم بدید؟

برای اینکه تولبار بالا بره نظری ندارید؟

لینک ارسال

در 24 دقیقه قبل، 101011 گفته است :

کتابخونش رو تو انجمن گشتم نبود میشه یه نمونه بدید کتابخونش رو هم بدید؟

برای اینکه تولبار بالا بره نظری ندارید؟

در خصوص سوال اولتون ، چشم سورسشو به همراه کتابخانه در اختیارتون قرار میدم و سوال دومتون رو هم دقیق متوجه نشدم 

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، رضا صبوری گفته است :

در خصوص سوال اولتون ، چشم سورسشو به همراه کتابخانه در اختیارتون قرار میدم و سوال دومتون رو هم دقیق متوجه نشدم 

تشکر بابت راهنمایی

برنامه دیوار رو حتما مشاهده کردید که وقتی اسکرول میشه تولبار بالای صفحه هم باهاش میره بالا و ویزیبلش فالس میشه فکر کنم(نمیدونم دقیقا اسمش چیه)

یه همچین چیزی که جدیدا بیشتر ازش استفاده میشه و toolbar در صفحه بصورت انیمیشنی جابجا میشه

لینک ارسال

این از سورس فایل راهنمایی

helping003.gif

helping

فقط دقت کنید که آدرس فایل res  رو خودتون مطابق با مکانی که در سیستمتون هستش در پروژتون قرار بدین ، مثلا برای من در آدرس

C:\Users\Sabouri\Desktop\help\res

بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...