رفتن به مطلب
  • 0

error saving ini files

mahfelsoft

سوال

بچه ها سلام . من دیروز محل نصب sdk رو عوض کردم و مسیرش رو هم به b4a دادم . اما حالا هر سورسی رو باز میکنم و میخوام ببندمش آخر این ارور رو میده :

attachment.php?attachmentid=1306&stc=1

حالا نمی دونم مشکل چیه کسی میتونه کمک کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان عزیز کسی نمی تونه من از این ارور نحجات بده ؟ نمی دونم چیه هرسورسی رو باز میکنم موقع بستنش این ارور رو میده

لینک ارسال

احتمالا SDK شما از ورژن Protable نبوده و نصبی بوده و یک سری فایل های خاص رو توی مسیرهای دیگه ای ذخیره کرده.

فایل های جانبی مربوط به اندروید SDK مثل Samples و PlatForm و .... رو که دارید 100%

SDK رو از سیستم به طور کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید

attachment.php?attachmentid=1311&stc=1

لینک ارسال

هم sdk رو پاک کردم و هم b4a رو . هر دو رو دوباره نصب کردم . وقتی که b4a رو بعد از نصب باز کردم دیدم configuration path خودش فایل jdk , library و jar را وارد کرده . وقتی خواستم فایل jar رو تغییر بدم کلا b4a هنگ میکنه . چند بار امتحان کردم اما با ز هنگ میکنه و مجبور میشه کلا لپ تاپو خاموش کنم و دوباره روشن کنم . گویا تنظیمات b4a قبلی رو نگه میداره . هر چند من برای پاک کردن از نرم افزار uninstall tool استفاده میکنم .

حالا میتونید راهنمایی کنید که چیکار کنم ؟

لینک ارسال

هم sdk رو پاک کردم و هم b4a رو . هر دو رو دوباره نصب کردم . وقتی که b4a رو بعد از نصب باز کردم دیدم configuration path خودش فایل jdk , library و jar را وارد کرده . وقتی خواستم فایل jar رو تغییر بدم کلا b4a هنگ میکنه . چند بار امتحان کردم اما با ز هنگ میکنه و مجبور میشه کلا لپ تاپو خاموش کنم و دوباره روشن کنم . گویا تنظیمات b4a قبلی رو نگه میداره . هر چند من برای پاک کردن از نرم افزار uninstall tool استفاده میکنم .

حالا میتونید راهنمایی کنید که چیکار کنم ؟

به اسکایپ دسترسی دارید؟ اگه میتونید آی دی Metiux.izadi رو Add کنید تا از طریق TeamViewer مشکلتون رو بررسی و حل کنیم.

میتونید آی دی جناب آقای قبادی رو هم Add کنید: Nima.Ghobadi3

لینک ارسال

با کمک اقا مهدی مشکل بنده حل شد . ایشون وقت گذاشتن و نرم افزار بنده رو درست کردن . از ایشون تشکر میکنم .

صادقانه بگم توی این سایت مدیرها زود جواب کاربرها رو میدن .

من قبلا توی کوییک لرن بودم یه سوال که میپرسیدم تا چند روز جواب نمیدادن .

اما توی این سایت به خصوص آقای ایزدی و آقا مجید و همینطور باقی مدیران زود جواب میدن . دستشون درد نکنه . ان شاء الله سایت روز به روز پربار تر بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...