رفتن به مطلب

نیاز کتابخانه google map places

koke_sa

ارسال‌های توصیه شده

سلام . من واقعا شرمندم با اینکه گفتید در این خصوص پیام ندید . من سوالی ندارم فقط کتابخونش رو میخوام که اصلا نیست تو انجمن . یک آموزش راجبه گوگل مپ قرار دادید و از یک کتابخونه برای گرفتن مثلا تمام بانک ها یا بیمارستان های اطراف شعاع استفاده کرده بودن و لینک کتابخونه  google map places   را هم برای دانلود قرار دادن که لینک خراب است اگر کتابخونه خریدنی است من میخرم چون به استادم قول دادم بسازم . من گوگل مپ و مکان خودم رو رو نقشه پیاده سازی کردم و تنها نیاز دارم مثلا توی شعاع 5000 کیلومتری تمام بیمارستان ها یا مثلا بانک ها مارک بخورنو با نزدیک شدن به اولین بیمارستان مثلا 200متر مونده یک پیام نمایش بده . لطفا لطفا اگر این کتابخونرو دارید برای من بفرستید خیلی نباز دارم شش روز بیشتر فرصت ندارم و خیلی خیلی گشتم و این آخرین راه منه تشکر منتظر پاسختونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز فکر کنم این لینک خیلی کمکتون کنه 

موفق باشید

لینک دریافت سورس کد و راهنما از سایت b4x.com

لینک ارسال

ممنون ولی من برنامرو ساختم فقط دنبال کتابخونه بالا که گفتم هستم لطفا اگر دارید قرار بدید مرسی واقعا

لینک ارسال

تشکر ولی من دنبال اینا نیستم همین آموزش دیدم . توی آموزش دوم یک کتابخونه هست که لینک خرید دادن الان لینکش غیر فعاله من میخرم اگر باشه اگر کسی از شما کتابخونرو داره میفروشه میخرم اگر رایگان هست بزارید با اجازه اقای خلیلی من دنبال این کتابخونم توی لینک زیر اسم کتاخونه google map places    لینک آموزشش هم

google map places

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، koke_sa گفته است :

تشکر ولی من دنبال اینا نیستم همین آموزش دیدم . توی آموزش دوم یک کتابخونه هست که لینک خرید دادن الان لینکش غیر فعاله من میخرم اگر باشه اگر کسی از شما کتابخونرو داره میفروشه میخرم اگر رایگان هست بزارید با اجازه اقای خلیلی من دنبال این کتابخونم توی لینک زیر اسم کتاخونه google map places    لینک آموزشش هم

google map places

شرمنده دير شد، كار زياده وقت نميشه  

اينم لينك كتابخانه

google maps

لینک ارسال

وای این  کتابخونه هارو دارم . من فقط کتابخونه  زیر                  

google map places

که خود اقای خلیلی ساختن میخوام         به اسم کتابخونه دقت کنید . کار این کتابخونه مارک زدن تمام مثلا پارکها بانک ها یا بیمارستان ها یا هر جای دیگه  رو برامون تو نقشه خودش مارک میزنه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...