رفتن به مطلب
  • 0

هنگ کردن خیلی عجیب برنامه ساده ؛ حتی روی گوشی های قدرتمند

farboodj1375

سوال

سلام &.

خسته نباشید .

چندتا مشکل داشتم ، یکی اینکه من توی پروژم از انیمیشن برای تعویض اکتیویتی ها استفاده کردم و این انیمیشن توی امولاتور توی کامپیوتر هم به درستی کار میکنه ، ولی وقتی خروجی میگیرم از نرم افزارم و روی گوشی نصب میکنم ، اصلا انمیشنه کار نمیکنه وحتی صفحه بعدیشم با یکم لگ باز میشه.با اینکه گوشی خیلی قدرتمنده.

حالا این به هر حال، مشکل بعدی که واقعا خییییلی ضدحاله ، اینه که قراره نرم افزار ، وارد یه اکتیویتی بشه که منوی بازی هست.توی اون منو یه اسکرول بار گذاشتم و توی اون اسکرول بار یه لایوت دیگه رو فراخونی میکنم.

اون لایوتی که فراخونی میکنم و توی اسکرول بار نشون میدم ؛ توش 10 تا ایمیج ویو داره . که عکساشو با این کد لود کردم : (حجم هر عکس 19 کیلوبایت)

Spic.Initialize(File.DirAssets , "comc.png")

M1.Bitmap = Spic
   M2.Bitmap = Spic
   M3.Bitmap = Spic
   M4.Bitmap = Spic
   M5.Bitmap = Spic
   M6.Bitmap = Spic
   M7.Bitmap = Spic
   M8.Bitmap = Spic
   M9.Bitmap = Spic
   M10.Bitmap = Spic

جالبه برنامه توی امولاتور کامئیوتر به خوبی کار میکنه ؛ ولی روی گوشی موقع باز شدن این اکتیویتی ؛ برنامه هنگ میکنه و چیزی نمیاره.

یه چیز دیگم هست اینه که موقع باز شدن این ایکتیویتی ؛ با کد زیر 10 تا عدد تصادفی غیر تکراری تولید کردم . گفتم شاید این کد سنگین بوده براش!ولی بنظر نمیاد زیاد سنگین باشه..آخه خیلی برنامه ها رو دیدم که پیچیده تر ازین هستن ولی اینطور هنگ و ... ندارن. اینم کد تولید ده عدد غیر تکراری تصادفی بین 1 تا 10 :

Game1 = Rnd(1 , 11)

Game2 = Game1
   Do  While(Game2 = Game1)
   Game2 = Rnd(1,11)
   Loop

Game3 = Game1
   Do While(Game3 = Game1 OR Game3 = Game2)
   Game3 = Rnd(1,11)
   Loop

Game4 = Game1
   Do  While(Game4 = Game1 OR Game4 = Game2 OR Game4 = Game3)
   Game4 = Rnd(1,11)
   Loop

Game5 = Game1
   Do  While(Game5 = Game1 OR Game5 = Game2 OR Game5 = Game3 OR Game5 = Game4)
   Game5 = Rnd(1,11)
   Loop

Game6 = Game1
   Do While(Game6 = Game1 OR Game6 = Game2 OR Game6 = Game3 OR Game6 = Game4 OR Game6 = Game5)
   Game6 = Rnd(1,11)
   Loop

Game7 = Game1
   Do While(Game7 = Game1 OR Game7 = Game2 OR Game7 = Game3 OR Game7 = Game4 OR Game7 = Game5 OR Game7 = Game6)
   Game7 = Rnd(1,11)
   Loop

Game8 = Game1
   Do While(Game8 = Game1 OR Game8 = Game2 OR Game8 = Game3 OR Game8 = Game4 OR Game8 = Game5 OR Game8 = Game6 OR Game8 = Game7)
   Game8 = Rnd(1,11)
   Loop

Game9 = Game1
   Do While(Game9 = Game1 OR Game9 = Game2 OR Game9 = Game3 OR Game9 = Game4 OR Game9 = Game5 OR Game9 = Game6 OR Game9 = Game7 OR Game9 = Game8)
   Game9 = Rnd(1,11)
   Loop

Game10 = Game1
   Do While(Game10 = Game1 OR Game10 = Game2 OR Game10 = Game3 OR Game10 = Game4 OR Game10 = Game5 OR Game10 = Game6 OR Game10 = Game7 OR Game10 = Game8 OR Game10 = Game9)
   Game10 = Rnd(1,11)
   Loop

خواهش میکنم کمک کنید ، کلیم جستجو کردم به نتیچه ای نرسیدم ... یجا گفته بود از حجم تصاویره ؛ حجمو کم کردم ولی بازم تاثیر نداشت....

پیشاپش ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا ترو خدا یکی کمک کنه منم همین مشکلو دارم

میدونم که باید از bitmapricycle استفاده بشه ولی نمیدونم چجوری استفادش کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...