رفتن به مطلب

آموزش تصویری امن کردن پرداخت درون برنامه ای با استفاده از Api بازار

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

به احتمال زیاد از اندروید 6 به بالا باید دستی فعال بشه.

چون رانتایم پرمیشن از این ورژن به اندروید اومد.

ولی برای اندرویدهای پایینتر از 6 هیچ مساله ای به وجود نمیاد.

گوشی شما هم عجیبه با اندروید 6 دسترسی اتوماتیک فعال شده. البته اندروید قاعده و قانون خاصی هم نداره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

به نام خداوند آپدیت ویژه: دریافت خودکار توگن سمت سرور و ارسال نتیجه خرید به صورت رمز شده با استفاده از Persian_Encryption لینک دریافت آپدیت Purchace_Aouto_Incryption.7z  

سلام. اموزش رو هنوز ندیدم ولی نظرات رو خوندم. خوشحالم که این همه علاقه مند به برنامه نویسی و امنیت داریم و هر کسی روش خاص خودشو داره. دوستان بهتره اطلاعاتی رو که داریم در اختیار هم بزاریم نه اینکه دعو

من میگم سرور تلگرام رو میشه هک کرد. هم من و  هم شما میدونیم که این کار فقط از لحاظ تئوری امکانپذیره. تا حالا کسی این کار رو نکرده و در آینده هم با احتمال نزدیک به یقین این کار نمیکنه در ضمن شما ب

تصاویر ارسال شده

در 12 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

گوشی شما هم عجیبه با اندروید 6 دسترسی اتوماتیک فعال شده. البته اندروید قاعده و قانون خاصی هم نداره

خیلی ممنونم از راهنمایی های خوبتون استاد.

من به این صورت ادامه میدم پروژه رو

ولی ای کاش میفهمیدم اون ارور از چی بود ... :fekr:

پروژه اماده شد لینکشو میدم ببینید.

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تو روش شما که از کتابخانه پرمیشن استفاده میکنه برای نصب درون پرداخت، با اندروید 6 و بالاتر کاربر بایستی بره و دستی فعال کنه دسترسی رو یا نیازی نیست؟

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

تو روش شما که از کتابخانه پرمیشن استفاده میکنه برای نصب درون پرداخت، با اندروید 6 و بالاتر کاربر بایستی بره و دستی فعال کنه دسترسی رو یا نیازی نیست؟

با استفاده از کتابخونه در صورتی که پرمیشن فعال نباشه یه دیالوگ به کاربر نشون داده میشه و میگه که این دسترسی میخواد فعال بشه و با تایید کاربر دسترسی فعال میشه و نیازی نیست که به تنظیمات بره و دستی فعال بشه.

ولی در هرصورت کابر باید اجازه دسترسی رو بده. چه با کتابخونه و چه دستی.

لینک ارسال

آقای شاهپیری با توجه به اینکه نتیجه پرداخت و تغییراتی که پس از پرداخت قراره اعمال بشه توی ساب jobdone قرار داده میشه، الان ما اگه توی یک اکتیویتی 2 تا پرداخت جداگانه داشته باشیم باید چه کاری انجام داد

چون نتیجه هر پرداخت توی jobdobe اعمال میشه و من میخوام توی هر خرید که مجزا هستش و قراره تغیرات جدا انجام بشه نتیجه رو هم جدا تعریف کنم 

لینک ارسال

این که دیگه واضحه عزیز

شما باید جابهاتون رو با jobname‌ از هم جدا کنید و توی jobdone‌ بیاید و اونو بگیرید و بقیه کارا رو انجام بدین به شکل زیز میشه تقریبا

Sub JobDone (Job As HttpJob)
   If Job.Success = True Then
      Select Job.JobName
         Case "Job1"
            'print the result to the logs
            Log(Job.GetString)
         Case "Job2"
            'show the downloaded image
            Activity.SetBackgroundImage(Job.GetBitmap)
      End Select
   Else
      Log("Error: " & Job.ErrorMessage)
   End If
   Job.Release
End Sub

لینک ارسال

همون مشکل من برای قبل از جاب دان هستش که چطوری job ها رو از هم جدا کنم

کلا قاطی کردم نمیدونم از خستگیه یا چی دیگه مخم کار نمیکنه:fekr:

لینک ارسال

از خستگیه عزیز. منم خسته ام:sad:

باید به صورت زیر جابهاتو اینشیالاز کنی. 

Sub request(jobname as String)
  Dim myjob HttpJob
 myjob.Initialize(jobname, Me)
 myjob.PostString("yourdomain",.........)
End Sub

لینک ارسال

قطعا دارین یه جایی اشتباه مکنین

جابها رو با نامهای متفاوت اینشیالایزکنید و تو jobdone هم با هم نام بگیریدش. نباید مشکلی پیش بیاد

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام/

این روش برای پرداخت های خریدنی درست کار نمیکنه یا این که من نتونستم ؟

بعد از اولین خرید اعتبارسنجی رو انجام میدم درسته ! اما دوباره همون رو بخوام خرید بزنم عملیات اعتبار سنجی رو میاره بجای خرید مجدد!

لینک ارسال

منظورتون محصولات مصرف شدنیه؟ مثه سکه و اینا؟

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

منظورتون محصولات مصرف شدنیه؟ مثه سکه و اینا؟

اره

تو یه اپ دیگه ام این مشکل جدید رو دارم

{"error_description": "You don't have access to this app.", "error": "invalid_credentials"}

ارور بالا مربوط به چیه ؟

لینک ارسال

من برای مصرف شدنی تست نکردم و اینو به عهده خود بچه ها گذاشتم ولی نباید مشکلی باشه اگه درست پیاده کرده باشین.

دقت کنید محصولات مصرف شدنی یه تفاوت خیلی مهم دارن با محصولات مصرف نشدنی اونم اینه که حتما بعد از خرید باید درخواست مصرف بدی تا دفه بعد هم بتونی بخری

لینک ارسال

در 48 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من برای مصرف شدنی تست نکردم و اینو به عهده خود بچه ها گذاشتم ولی نباید مشکلی باشه اگه درست پیاده کرده باشین.

دقت کنید محصولات مصرف شدنی یه تفاوت خیلی مهم دارن با محصولات مصرف نشدنی اونم اینه که حتما بعد از خرید باید درخواست مصرف بدی تا دفه بعد هم بتونی بخری

مشکلی که نیست همون کد های خودتون هست !

درخواست مصرف ؟! چجور درخواست میدن ؟

لینک ارسال

عزیز شما قبل از اینکه از آموزش استفاده کنین حتما رو خود پرداخت خیلی کار کنین تا کاملا مسلط شین و مفاهیمش رو درک کنین. تا موقعی که شما ندونین پرداخت چی هست چجوری میخواین امنیتشو برقرار کنین؟

بعد از اینکه خرید انجام شد باید متد ConsumeProduct رو حتما برای محصولات مصرف شدنی صدا بزنین تا محصول مصرف و مجددا قابل خرید باشه به شکل زیر صدا بزنید

oBillingManager.ConsumeProduct(Product)

callback هم به صورت زیر هست 

Sub BillingManager_ProductConsumed(Success As Boolean, Product As Purchase)
End Sub

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

عزیز شما قبل از اینکه از آموزش استفاده کنین حتما رو خود پرداخت خیلی کار کنین تا کاملا مسلط شین و مفاهیمش رو درک کنین. تا موقعی که شما ندونین پرداخت چی هست چجوری میخواین امنیتشو برقرار کنین؟

بعد از اینکه خرید انجام شد باید متد ConsumeProduct رو حتما برای محصولات مصرف شدنی صدا بزنین تا محصول مصرف و مجددا قابل خرید باشه به شکل زیر صدا بزنید

oBillingManager.ConsumeProduct(Product)

callback هم به صورت زیر هست 

Sub BillingManager_ProductConsumed(Success As Boolean, Product As Purchase)
End Sub

بله شما درست میفرمایید ^_^ ما میریم اول یادبگیریم پرداخت چیه بعد میاییم سر وقت این تاپیک...

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، میلاد گفته است :

بله شما درست میفرمایید ^_^ ما میریم اول یادبگیریم پرداخت چیه بعد میاییم سر وقت این تاپیک...

این یه تکلیفه عزیز. اگه میخواین به مراحل عالی تو این زمینه برسین باید خودتونو عادت بدین به اینکه از هرچیزی که میخواین استفاده کنین حتما اول اونو کالبد شکافی کنین :gamer2:

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

در در 1395/12/12, 12:49:21، محمدرضا شاهپیری گفته است :

به نام خداوند

آپدیت ویژه:

دریافت خودکار توگن سمت سرور و ارسال نتیجه خرید به صورت رمز شده با استفاده از Persian_Encryption

لینک دریافت آپدیت

Purchace_Aouto_Incryption.7z

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز انسور سنتر

ایشالا که حالتون خوب و ایام به کامتون باشه

مسئله امنیت درون پرداخت همیشه یکی از دغدغه ها و نگرانهای توسعه دهنده ها بوده و هست با مشکلاتتی که توی این سیستم پیداشد و هک شدن این سیستم توسط برنامه هایی مثل لاکی پچر بازار سیستم جدیدی رو ارائه کرده که تو اون پرداخت و تایید خرید توی دو مرحله انجام میشه مرحله اول با استفاده از سیستم پرداخت انجام میشه و مرحله دوم با استفاده از توگن امنیتی صحت درون پرداخت تایید میشه و درصورت خرید صحیح به کاربر اجازه فعال شدن یا در خریدهای مصرفی اجازه کانسیوم داده میشه

آموزش متنی رو دوست خوبمون آقا محراب زحمتشو کشیدن  این لینک.

توی این آموزش شما با تمام نکاتی که لازمه جهت یه پرداخت امن و تقریبا 100 درصد مطمئن یاد میگیرید. برنامه به دوروش تست میشه و هر بار لاکی پچر رو به جونش میندازیم :malih: و میبیند که به صورت معمولی خیلی راحت هک میشه ولی با پیاده سازی سیستم جدید لاکی پچر دیگه هیچ غلطی نمیتونه بکنه و با خیال راحت برنامه پرداخت و تایید میشه.

جهت حفظ امنیت سمت برنامه هم از کتابخونه M_SecureSharepPrefrence استفاده کردیم تا با استفاده از اون وضعیت پرداخت رو به صورت کاملا امن و رمز شده تو برنامه ذخیره کنیم و برای دفعه های بعد نیازی به پرداخت نباشه

البته به خاطر زیاد شدن حجم هم پوزش می طلبیم. من معمولا عادت دارم زیاد حرف بزنم ببخشید دیگه:girl_angel:

این شما و این هم آموزش امیدوارم مورد پسند قرار بگیره(متوجه شدین که باید پسند رو بزنین دیگه:pardon:)

یا حق

chekapipardakht.7z

در در 1396/01/28, 12:01:48، amir1335pp گفته است :

سلام خدمت شما و تمامی دوستان انجمن تمامی این ها رو انجام دادم و وقتی روی دکمه خرید می زنم این تصویر میاد از شما خواهشمندم راهنمایی فرمایید ممنوووون :blush:

22222222222222.png

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...