رفتن به مطلب
  • 0

مشکل اضافه کردن موضوع به مولتی پنل

keivan

سوال

سلام عزیزان..

بنده تو یه ساب مولتی پنلمو ساختم و توسط کاربر میشه بهش موضوع اضافه کرد ولی مشکلی دارم نمیتونم حلش کنم اینکه هروقت دکمه اضافه کردن موضوع رو میزنم و ساب رو دوباره میخونه پنلم دوبرابر میشه!! ولی وقتی از اون اکتیویتی میام بیرون دوباره وارد میشم درسته همه چی!! چطوری میتونم بگم اول اسکرول ویو رو پاک کن بعد دوباره لود کنه و بیاره ?اینطوری دوبار اضافه نمیشه.. لطفا کمک‌ کنید موندم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 18 ساعت قبل، keivan گفته است :

سلام عزیزان..

بنده تو یه ساب مولتی پنلمو ساختم و توسط کاربر میشه بهش موضوع اضافه کرد ولی مشکلی دارم نمیتونم حلش کنم اینکه هروقت دکمه اضافه کردن موضوع رو میزنم و ساب رو دوباره میخونه پنلم دوبرابر میشه!! ولی وقتی از اون اکتیویتی میام بیرون دوباره وارد میشم درسته همه چی!! چطوری میتونم بگم اول اسکرول ویو رو پاک کن بعد دوباره لود کنه و بیاره ?اینطوری دوبار اضافه نمیشه.. لطفا کمک‌ کنید موندم

سلام

مولتی پنل هات رو داخل یک پنل بساز که هر وقت خواستیدوباره لود کنی ، یه دور تمام فرزندان اون پنل رو حذف کنی بعد لود کنی مولتی پنلت رو .

نکته : پس بهتره بجای لود مولتی پنلت در اکتویتی اصلی ، اون ها رو تو یه پنل دیگر بارگذاری کنی ، که باعث می شه وقتی ریموو ویو کردی فقط مولتی پنل هات پاکشن

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، keivan گفته است :

ممنون از اینکه جواب دادید.. مشکلم حل نشد متاسفانه.مچکر

یه نمونه کوچیک از اینی که می گی بفرست کدش رو یا پروژت رو

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...