رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد پلیس فتا

f420

ارسال‌های توصیه شده

سلام ،،،  دوستان برنامه نویس میشه در مورد شکایت این مورد به پلیس فتا منو راهنمایی کنید ؟ خودتون قضاوت کنید چند درصد حق با منه ؟

توی یکی از سایت های فریلنسری پروژه ای ثبت کردم سورس یک برنامه میخواستم ممبر بگیر ( یکم قیمت ها زیاده و کم ترین قیمت 530 بود برنامه اش داد نگاه کردم یکم باگ و مشکل داشت گفت توی سورس رفع شده من که ندیدم ) خلاصه با توجه به دید برنامه قبول کردم و خریدم

اما سورسی که فرستادن زمین تا اسمون با توضحیات فرق داره یک سورس خارجی که کپی برداری شده و فقط اومده فارسی کرده !!!!!!!

بقیه کدها هم خراب

چون سورس خارجیه سرورش هم خارجیه مثل اینکه و اجازه به سرور شخصی و دیگری نمیده

دیتابیس هم نداده میگه وظیفه من نیست دیتابیس بهت بدم !!!!!!!!! فکرکنید برنامه ای کاربر ثبت نام میکنه دیتابیس نده و میگه بدون دیتابیس کا رکن !!!! بعد چند روز با هزار تا پیام و خواهش و التماس و کلی منت یه دیتابیس خراب فرستاده که فقط دهن منو مثل اینکه ببنده !!

سی پنل و پی اچ پی مای ادمین نداره

از همه مهم تر داکیومنت هم نداره ..... 

همه اینا به کار میگه بابت پولی که دادی بوووووق هم تو دستت نمیذارن ( یعنی 530 تومن دادم و با کلاه برداری رفته جلو و هیچ توضحی نمیده برای کاراش و اینم میگه درصورتی که خودش هم این قیمت گفته ) هرچند فکر میکنم فروشنده سورس در این انجمن هم باشه خلاصه داوری سایت زدم 20 روزی الافم کردن و هیچ جوابی ندادن بارها اسم فتا اوردم و باز جوابی ندادن تا اینکه بعد تعطیلات شکایت کنم لطفا بگید مگه حق با من نیست ؟؟؟؟ طوری شده که هرکی از راه رسید پولی از مردم میدزه و به امید اینکه شکایت نمیکه یا با شکایت به جایی نمیرسه !!! سایت هم نماد داره و اون همه سابقه و هیچ پاسخگو نبودن 

کسی تجربه شکایت داره ؟ به نظرتون چقدر طول میکشه پیگیری کنن ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من همین چیزا رو بگم حق به من میدن ؟؟؟؟ 

یا باید خودم براشون سورس رو کنم توضیح بدم ؟ البته تا جایی که فهمیدم شکایت کتبی باشه اما نمیدونم باید عملا هم بهشون نشون بدم یا خیر ؟

کسی تجربه در زمینه شکایت داره یا میدونه راهنماییم کنه ممنون

لینک ارسال

برو شکایت کن

امروز از تو میخوره فرداش از یکی دیگه

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، mehrabmmp گفته است :

برو شکایت کن

امروز از تو میخوره فرداش از یکی دیگه

پس همین ها رو بگم کافیه دیگه ؟ 

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، f420 گفته است :

سلام ،،،  دوستان برنامه نویس میشه در مورد شکایت این مورد به پلیس فتا منو راهنمایی کنید ؟ خودتون قضاوت کنید چند درصد حق با منه ؟

توی یکی از سایت های فریلنسری پروژه ای ثبت کردم سورس یک برنامه میخواستم ممبر بگیر ( یکم قیمت ها زیاده و کم ترین قیمت 530 بود برنامه اش داد نگاه کردم یکم باگ و مشکل داشت گفت توی سورس رفع شده من که ندیدم ) خلاصه با توجه به دید برنامه قبول کردم و خریدم

اما سورسی که فرستادن زمین تا اسمون با توضحیات فرق داره یک سورس خارجی که کپی برداری شده و فقط اومده فارسی کرده !!!!!!!

بقیه کدها هم خراب

چون سورس خارجیه سرورش هم خارجیه مثل اینکه و اجازه به سرور شخصی و دیگری نمیده

دیتابیس هم نداده میگه وظیفه من نیست دیتابیس بهت بدم !!!!!!!!! فکرکنید برنامه ای کاربر ثبت نام میکنه دیتابیس نده و میگه بدون دیتابیس کا رکن !!!! بعد چند روز با هزار تا پیام و خواهش و التماس و کلی منت یه دیتابیس خراب فرستاده که فقط دهن منو مثل اینکه ببنده !!

سی پنل و پی اچ پی مای ادمین نداره

از همه مهم تر داکیومنت هم نداره ..... 

همه اینا به کار میگه بابت پولی که دادی بوووووق هم تو دستت نمیذارن ( یعنی 530 تومن دادم و با کلاه برداری رفته جلو و هیچ توضحی نمیده برای کاراش و اینم میگه درصورتی که خودش هم این قیمت گفته ) هرچند فکر میکنم فروشنده سورس در این انجمن هم باشه خلاصه داوری سایت زدم 20 روزی الافم کردن و هیچ جوابی ندادن بارها اسم فتا اوردم و باز جوابی ندادن تا اینکه بعد تعطیلات شکایت کنم لطفا بگید مگه حق با من نیست ؟؟؟؟ طوری شده که هرکی از راه رسید پولی از مردم میدزه و به امید اینکه شکایت نمیکه یا با شکایت به جایی نمیرسه !!! سایت هم نماد داره و اون همه سابقه و هیچ پاسخگو نبودن 

کسی تجربه شکایت داره ؟ به نظرتون چقدر طول میکشه پیگیری کنن ؟

سلام دوست عزیز ، ببینید چیزی که از این متن شما فهمیدم این بود که یه برنامه خریدید و مثل اینکه کلاه گذاشتن سرتون ، خب بذارید من دو سه نکته رو خدمت شما عرض کنم ، 

1: شما پولی رو که دادید بابت سورس دادید نه پول سرور و دیتا بیس اگه شما میخواید برنامه رو راه بندازید باید سرور خودتون رو خریداری کنید و ادرس و پسورد سرور رو در جایی هایی که در سورس هست جایگزین کنید و...

2 : سورس اینگونه برنامه ها از روی نسخه اصلی تلگرام ساخته میشه که به صورت رایگان در گیتهاب موجوده ، و فقط اینا میان یکسری تغییرات درونش ایجاد میکنن از قبیل فارسی سازی و ...

امیدوارم منظورمو درست رسونه باشم.

آدرس سایت هم رو با اجازه مدیران در این تاپیک قرار بدید تا بررسی بشه

یا حق

لینک ارسال

در در 1395/12/26, 03:21:02، محمد معین عبدی گفته است :

سلام دوست عزیز ، ببینید چیزی که از این متن شما فهمیدم این بود که یه برنامه خریدید و مثل اینکه کلاه گذاشتن سرتون ، خب بذارید من دو سه نکته رو خدمت شما عرض کنم ، 

1: شما پولی رو که دادید بابت سورس دادید نه پول سرور و دیتا بیس اگه شما میخواید برنامه رو راه بندازید باید سرور خودتون رو خریداری کنید و ادرس و پسورد سرور رو در جایی هایی که در سورس هست جایگزین کنید و...

2 : سورس اینگونه برنامه ها از روی نسخه اصلی تلگرام ساخته میشه که به صورت رایگان در گیتهاب موجوده ، و فقط اینا میان یکسری تغییرات درونش ایجاد میکنن از قبیل فارسی سازی و ...

امیدوارم منظورمو درست رسونه باشم.

آدرس سایت هم رو با اجازه مدیران در این تاپیک قرار بدید تا بررسی بشه

یا حق

من سرور دارم سرور من هیچ مشکلی نداره مشکل کدهای سمت سرور هستند و سروری که روی برنامه هست خارجی است و اینکه میگید سرور بخرم و ... بنده چندین ساله سرور خریدم و کار میکنم !

دیتابیس هم لازمه کار هست مگه میشه دیتابیس نباشه ؟ شما یک کتاب ساده اندروید هم بیبیند دیتابیس  داره چه برسه به همچین برنامه ای .... ! 

و نسخه اصلی تلگرام هم میدونم اتفاقا خودم هم دارمش اما ممبر بگیر باید کدنویسی بشه همینوری نمیشه که سورس تلگرام ادیت بشه ، بشه ممبر بگیر باید یک سری اعمال روی اون صورت بگیره ! که کد نویسی که شده تماما خارجی

درضمن ایشون به چند نفر دیگه فروخته اونها هم کلاه سرشون رفته و شاکی اند پس نمیشه حرفای من رد بشه ! 

فقط درمورد روند شکایت که چقدر طول میکشه میخواستم و گفتم کسی در مورد فتا تجربه ای داشته بگه .. وگرنه من همه اینا رو میدونم و کار کردم و دقیق میدونم مشکلاتش رو

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...