رفتن به مطلب

کار در لپ تاپ VS کامپیوتر

fito

ارسال‌های توصیه شده

باسلام، من همش با پی سی نسبتا قدیمیم کار کردم و پوله لپتاپ هم نداشتم و یه لمس هم فک کنم نکردم لپ تاپو:sorry:  از طرفی فکر کردم دیدم لپ تاپ خیلی بهتره برای برنامه نویسیان تا کامپیوتری که یه جا ثابت بشینی نتونی خودتو راحت اینبراونور کنی و...

از دوستانی که تجربه کار با هر دو رو دارن لطفا بگید تفاوت های برنامه نویسی در لپ تاپ و کامپیوتر رو برای آشنایی بیشتر با لپ تاپ و اینکه واقعا لپ تاپو بگیرم یا کامپیوترو ارتقاء بدم بهتره ؟

همینطور معایب و فوایدی، امکانات و... هم که داره برای برنامه نویسی لپ تاپ و کامپیوتر لطفا ذکر کنید تا بیشتر آشنا بشیم با تشکر. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مسلاما کامپیوتر پی سی بهتره

درسته لپ تاپ خیلی راحت میشه حملش کرد هرجا خواستی میتونی استفاده کنی اما یه چیزی رو مد نظر داشته باش

با لپ تاپ نمیشه راحت کار کرد من اینو میگم چون زیاد با لپ تاپ کار کردم ماله خودم نبوده اما بچه ها دوست آشنا سرکار

اینور اونور زیاد استفاده کردم

واسه همین هم خودم لپ تاپ نگرفتم

خلاصه من که پی سی رو بیشتر دوس دارم چون راحت تره کار باهاش

درسته با لپ تاپ هم میشه کار کرد مثلا موس و کیبورد وصل کنی

اما خود لپ تاپه تایپ کردن هم زیاد خوش دست نیست و...

خلاصه تر صلاح خویش خسروان دانند:DD:

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

لپ تاپ اصلا خوب نیست

بعد یه مدت کار باهاش مشکلاتی مثل کمر درد و گردن درد میگری

چون کیبوردش چسبیده به صفحش

کامپیوتر خیلی بهتره

لینک ارسال

لبتاب همیشه در دسترسه و واسه همین حد رو نمیدونی و همیشه و هرجا پاش میشینی و همین عارضه باعث شده من چشمام ضعیف بشه و کمر درد و .... 

ولی پی سی به نظر من بهتره ، چون همیشه در دسترس نیست ، 

موفق باشی..

لینک ارسال

هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن عزیز.

رو هم رفته بخوای حساب کنید پی سی خیلی بهتره. اصلا قابل مقایسه نیستن از لحاظ کارایی و سرعت.

لبتاب هرچقدرم قوی باشه باز در مقابل پی سی ضعیفه.

ولی توصیه ما اینه که دوتاشونو داشته باشین و در مواقعی که ضروریه از لبتاب استفاده کنید.و بیشتر کارتون رو با سیستم پی سی انجام بدین.

لینک ارسال

نظر من هم مثل سایر دوستان استفاده از پی سی هست،هم اینکه راحت تر هستید و هم اینکه قطعات کامپیوتر نسبت به قیمت لپ تاپ ارزون تر هستند.الان شما یه لپ تاپ به فرض با 4 گیگ رم بخوای بخری ممکنه با همون پول بتونی یه سیستم با 8 گیگ رم ببندی و خوب واسه شما که برنامه نویسی می کنید سیستم هرچی قوی تر باشه کار شما با سرعت بیشتری انجام میشه..

لینک ارسال

پی سی بهترین گرینس.

لپ تاپ هم در کنارش باشه خوبه؛ ولی بخوای کل کارو با لپ تاپ انجام بدی مثل من اذیت میشی.

پی سی هم اگه پول مول داری دو تا مانیتور اوکی بگیر از این خفناش که یکیش از این مانیتور عمودیا ( اسمشونو نمیدونم فقط عکساشونو توی اینستا دیدم ) و کیبورد و صندلی و موس خوب، بعد به این میگن برنامه نویسی واقعی به همراه راحتی.

نه مث ما با یه صندلی داغونو یه کیبورد بد قلق و گردن درد و سر درد شدید که از هرچی برنامه نویسیه زده میشی.

خلاصه به خودتون و کارتون اهمیت بدین.لپ تاپ واسه ویدیو کنفرانس و . . .  کاربردش خوبه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...