رفتن به مطلب
  • 0

چطور یک سیستم آپدیت بنویسم؟

HP79

سوال

سلام خدمت همه ^_^

در نظر دارم یه اپلیکیشن بسازم که متکی به خودش باشه و نمیخوام تو مارکت های اندرویدی آپلودش کنم، برا همین میخوام یه سیستم آپدیت براش در نظر بگیرم، طوری که کاربر هر چند وقت چک برای آپدیت بکنه و اگه ورژن جدیدی

درکار بود برنامه به کاربر اعلام بکنه و کاربر با میل خودش شروع به دانلود بکنه، فکر میکنم برای عملی کردن به یه هاست یا فضای آپلود نیازه و برنامه باید باهاش مچ بشه و چک کنه که ورژنی که نصب هست با ورژن روی هاست مطابقت داره یا نه،

و اگه ورژن موجود روی هاست جدید تر بود توانایی دانلود رو ایجاد بکنه...

ولی خوب، همه اینا چطور؟ D:

ببخشید نمیدونم کسی قبلا همچین سوالی تو انجمن مطرح کرده یا نه، اگه همچین موردی هست ممنون میشم نشون بدین،

غلط املایی هم اگه بود ببخشید :|

ممنون... ^_^

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یک راه ساده اینه که وقتی ورژن جدید رو آماده انتشار کردید، به کاربر نوتیفیکیشن بفرستید. بعدش بگید که روی لینک فلان کلیک کنه و ورژن جدید رو دانلود کنه.

یه راه دیگه هم به ذهن من میرسه که ممکنه به نظر شما و بعضی دوستان احمقانه بیاد!!!: میتونین یه صفحه با html درست کنین که کلا خالی باشه و توش فقط یه عدد نوشته شده باشه. بعد تو برنامه بنویسین که اگه این عدد بزرگ تر شده باشه، یه دیالوگ مبنی بر آپدیت نشون بده. یعنی به طور مثال اول، توی این صفحه عدد 1 نوشته شده باشه. هر موقع آپدیت آماده شد اون رو 2 کنین. برنامه چک میکنه و میبینه که عدد بزرگتر شده بنابراین آپدیت آماده ست!!!

موفق باشین

لینک ارسال

اتفاقا راه دوم ابتکاری  و خیلی خوبیه......اصلا اچ تی ام ال هم نباشه میتونه تکست هم باشه.....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...