رفتن به مطلب
  • 0

ارسال متن با وای فای به گوشی دیگر

sinam443

سوال

با سلام 

دوستان من به یه مشکلی برخوردم

من یه برنامه ساختم که توش با آی پی دوتا گوشی رو بهم ارتباط میدم اما نمیدونم چطور دستوری بنویسم که وقتی باتن1 کلیک شد تو گوشی دیگه بگه باتن یک کلیک شد تقریبا منظورم اینه که چطوری تست مسیج شو رو رو گوشی مقابل اجرا کنم والا موندم کل پروژم متوقف شده خواهشا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان منظورم اینه که بجای ارسال عکس یا فیلم فقط یه لاگ بفرسته

لینک ارسال

نیاز به یک فضا داری که اون پیام یا تکست به اون فضا ارسال بشه مثل یک هاست ....و مثلا شناسه هر گوشی میتونه آی دیش باشه که اون پیام در هاست بشینه با همون آی دی گوشی طرف مقابل ....که فقط همون آی دی ببینه  یعنی در جدول پیامها یک فیلد پیام دازیم یک قیلد آی دی.....

لینک ارسال

من فقط میخام یه برنامه اختصاصی بسازم که وقتی تو گوشی اولی باتن کلیک شد تو گوشی من بگه باتن کلیک شد نمیخام کلی شه فقط دوتا گوشی تو کاره که ارتباط آی پی هاشو حل کردم فقط نمیتونم بهش بگم گه لاگ یا همون تکست رو بده به گوشی دومی

خواهشا کسی میدونه جواب بده

لینک ارسال

چه دوتا گوشی که هزارتا گوشی راهش همونه  یک فضای واسط  رو هوا که نمیتونی اطلاعات بفرستی.....داداش

لینک ارسال

خیلی ممنونم :53::53:ازت اما من متاسفانه نوشتن فایل php واسه وصل هاست رو بلد نیستم از این راه دیگه راهی نمیدونید.

چون من چیز زیادی نمیخام مثل چت یه نفره یا بهتره بگم کنترل یه برنامه از راه دور که وقتی طرف دکمه یکو زد به من بگه دکمه یکو زد یه همچین چیزی با چیز دیگه ای امکان نداره؟

در هم اکنون، shahrokhnazari گفته است :

چه دوتا گوشی که هزارتا گوشی راهش همونه  یک فضای واسط  رو هوا که نمیتونی اطلاعات بفرستی.....داداش

و از اون گذشته کلا سایتی نیاز داریم که سی پنل باشه که متاسفانه تو ایران سی پنل فیلتره

لینک ارسال

در در 1396/01/11, 00:28:40، sinam443 گفته است :

با سلام 

دوستان من به یه مشکلی برخوردم

من یه برنامه ساختم که توش با آی پی دوتا گوشی رو بهم ارتباط میدم اما نمیدونم چطور دستوری بنویسم که وقتی باتن1 کلیک شد تو گوشی دیگه بگه باتن یک کلیک شد تقریبا منظورم اینه که چطوری تست مسیج شو رو رو گوشی مقابل اجرا کنم والا موندم کل پروژم متوقف شده خواهشا راهنمایی کنید

دوست عزیز شما چندین تاپیک قدیمی رو تو انجمن اپ کردید و این کار اسپم یا پیام هرز شناخته میشه

1

2

و اخرین هم همین موضوعی که ایجاد کردید

اگر راهنمایی و کمک میخواین و تو انجمن موضوع های قدیمی رو میخونید سعی کنید خلاصه در یک موضوع مشکل خودتون رو بنویسید

این کار باعث میشه تا لیست اخرین موضوع های ایجاد شده همش تبدیل به موضوع های اسپم شما بشه

لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید باتشکر

لینک ارسال

سی پنل فیبتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

منظورم امکاناتشه تا جست و جوش نکنی تمیتونی پیدا کنی

در 8 ساعت قبل، shahrokhnazari گفته است :

سی پنل فیبتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

شما باید بری آموزش ارتباط با دیتا بیس آنلاین  ببینی تو انجمن خیلی بحث شده

باید یا asp  بلد باشی که نیاز یه  هاست ویندزو داری

یا باید php بلد باشی که نیاز به هاست لینوکس داری

هاست لینوکس هم ازرونتره.....

با عرض معذرت اطلاعاتتون در اینمورد  فکر کنم خیلی خیلی کمه که این ایرادی نداره همه از اول که بلد نبودن ....شما باید اینار و کاملا بلد باشی تا بتونی این برنامه ای که میخوای بنویسیگ

موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...