رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در متوقف کردن سرویس

Angry Fox

سوال

سلام

من یه سرویس ضبط مکالمات دارم که با دستور #StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY همیشه فعالش کردم

حالا توی یه اکتویتی دیگه دو تا باتن دارم یکی باتن 1 و یکی باتن 2 و میخام وقتی روی باتن 1 کلیک شد سرویس اجرا شه که از کد StartService(Calls_Recorder) استفاده کردم و مشکلی نداشت و میخام وقتی روی باتن 2 کلیک شد سرویس متوقف شه که از کد های StopService(Calls_Recorder) و Calls_Recorder.tamas.StopListening استفاده کردم ولی وقتی روی باتن 2 کلیک میکنم سرویس همچنان فعال هست و مکالمات رو ضبط میکنه.فکر کنم مشکل از #StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY باشه ولی نمی خام اینو بردارم.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، Angry Fox گفته است :

وقتی روی باتن 2 کلیک میکنم سرویس همچنان فعال هست و مکالمات رو ضبط میکنه.فکر کنم مشکل از #StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY باشه ولی نمی خام اینو بردارم.

سلام

شما سعی کردیدی که خود Recorder رو متوقف کنید یا اینکه سعی دارید از طریق سرویس Recorder  رو متوقف کنید؟

منظور من اینه یک ساب ایجاد کنید داخل اون ساب کد متوقف کردن سرویس و ریکوردر رو بنویسید و در کد باتن 2 از callsub استفاده کنید حتماً جواب میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...