رفتن به مطلب

کتابخانه PNUploadFile - برای آپلود بدون محدودیت عکس یا فایل در هاست + سورس آپلود ساده PHP

پژمان نیکروان

ارسال‌های توصیه شده

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یکی دیگر از مشکلات توسعه دهندگان در محیط بیسیک4اندروید آپلود فایل به حجم دلخواه به کمک PHP می باشد که البته کتابخانه هایی برای اینکار وجود دارد اما هرکدام به نحوه ای دچار مشکل هستند.  مانند:
- محدود بودن حجم آپلود
- فقط محدود به امکان ارسال خود فایل و ارسال نشدن مشخصه ی name از سمت اندروید مانند HTML
اما این کتابخانه این محدودیتها را رفع کرده است

عیب کتابخانه:

-نداشتن امکان پراگرس بار(که انشاالله در نسخه های بعد اضافه میشه)

دریافت رایگان

ازاونجایی که این کتابخانه رایگان منتشر شده میتونید از این لینک حمایت مالی(دونیت) انجام بدید.

:heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...

سلام آقا پژمان،

خسته نباشی بابت کتابخونه:53:

من همین الان به یه مشکلی خوردم با آپلودِ فایل و... این قضایا:wacko1:

میخوام یه دونه فایل رو + چند تا پارامتر بفرستم به اسکریپت php

با AriaAsyncTaskDownloader اینکارو میکنم و پارامترها ارسال میشن ولی مشکل اینه که ظاهرا این کتابخونه همون مشکلی که شما توی PNUpload برطرف کردید رو داره یعنی نمیشه با آرایه $_FILES سمت php اسم و مشخصات فایل رو گرفت.(اگه این مشکل نیست ممنون میشم درمورد همین راهنمایی کنید)

ولی درهر حال سوالم اینه که کتابخونه ی شما پارامتر رو هم ارسال میکنه؟ یعنی میشه با آرگومان URL پارامتر هم ارسال کرد یا نه؟ ممنونم.

کتابخونه رو تست کردم و تونستم پارامتر هم ارسال کنم اما با کاراکتر یونیکد مشکل داره(همون مشکلِ کاراکترهای فارسی و...)

چه راه حلی پیشنهاد میکنید برای حل این مشکل؟

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، AMiN.M7892 گفته است :

کتابخونه رو تست کردم و تونستم پارامتر هم ارسال کنم اما با کاراکتر یونیکد مشکل داره(همون مشکلِ کاراکترهای فارسی و...)

سلام امین جان

میتونی متن مورد نظر رو Decode base64 کنی، تابعش خیلی سادست میشه توی StackOverflow پیدا کرد برای جاوا و استفادش کرد توی بیسیک.

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

با سلام

من میخوام از طریق بیسیک توسط همین کتابخانه یکسری اطلاعات مثل ویدئو و عکس را بفرستم سمت سرور یعنی  هاست  که باید اطلاعات در انجا ذخیره بشوند : لطفا یک اموزش قرار بدهید یا نمونه کدی قرار بدهید هم در مورد بیسیک و هم در مورد php

سپاس

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام

ممنون از کتابخونه عالیتون

برای من فقط ی مشکل داره

این ارور رو میده PNUploadFile - ERROR02: java.net.ProtocolException: Expected one of [OPTIONS, GET, HEAD, POST, PUT, DELETE, TRACE, PATCH] but was 

دلیلش چیه

کار میکنه بعد از چند خط کد نویسی این ارور رو میده

البته کد نویسی مربوط به اپلود رو تغییر نمیدما

ممنون میشم مشکلمو حل کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...