رفتن به مطلب
  • 0

مشکل کتابخانه نقاشی

naeini89

سوال

سلام

وقت بخیر

من با استفاده از کتابخانه زیر که ضمیمه شده

یه برنامه نقاشی ساختم

Dim paint As DrawingView
	paint.Initialize("paint")
	panel3.AddView(paint,0,0,100%x,80%y)

'	paint.DrawBackgroundColor=Colors.White
	paint.PenColor=0xFF310BD7

حالا میخوام یه دکمه بزارم که نقاشی غیر فعال بشه و هر چی میزنی روی صفحه تغییری ایجاد نشه

ینی disable بشه

اما وقتی  paint.enable=false

میزنم کاری انجام نمیشه

چجوری انجامش بدم؟

دانلود کتابخانه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

منم چک کردم و متاسفانه مشکلی که گفتید داشت و توی سایت اصلی هم درباره ش چیزی ننوشته بود.

راه حلی که من به کار بردم و سورسش رو براتون قرار میدم اینه که یک پنل مخفی رو به اندازه ویووی Paint قرار میدم و با کلیک روی یک دکمه که مسئول فعال و غیر فعال کردن صفحه نقاشی رو داره، این پنل مخفی Panel_vissible رو بالا یا پایین صفحه میاره و فعال یا غیر فعالش می کنه.

DrawingView Example.zip

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، razavioo گفته است :

منم چک کردم و متاسفانه مشکلی که گفتید داشت و توی سایت اصلی هم درباره ش چیزی ننوشته بود.

راه حلی که من به کار بردم و سورسش رو براتون قرار میدم اینه که یک پنل مخفی رو به اندازه ویووی Paint قرار میدم و با کلیک روی یک دکمه که مسئول فعال و غیر فعال کردن صفحه نقاشی رو داره، این پنل مخفی Panel_vissible رو بالا یا پایین صفحه میاره و فعال یا غیر فعالش می کنه.

DrawingView Example.zip

اما دیگه نمیتونم عکس زیر نقاشی رو درگ کنم و جابجاش کنم

لینک ارسال

در 15 ساعت قبل، naeini89 گفته است :

اما دیگه نمیتونم عکس زیر نقاشی رو درگ کنم و جابجاش کنم

این مساله خب ایرادیه که طبیعتا نمی تونی رفعش کنی و به نظرم اگه می خوای ویووی ساخته شده با این کتابخانه رو جابجا کنی به مشکل می خوری و مجبوری از روش دیگه یا کتابخانه دیگه ای استفاده کنی. من یک سورس نقاشی آماده کرده ام که فقط از دستورای ساده مثل Canvas استفاده می کنه. اگه خواستی بگو بذارمش برات توی سایت.

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، razavioo گفته است :

این مساله خب ایرادیه که طبیعتا نمی تونی رفعش کنی و به نظرم اگه می خوای ویووی ساخته شده با این کتابخانه رو جابجا کنی به مشکل می خوری و مجبوری از روش دیگه یا کتابخانه دیگه ای استفاده کنی. من یک سورس نقاشی آماده کرده ام که فقط از دستورای ساده مثل Canvas استفاده می کنه. اگه خواستی بگو بذارمش برات توی سایت.

سلام

ممنون میشم بزاریش تا مشکلم حل بشه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، naeini89 گفته است :

سلام

ممنون میشم بزاریش تا مشکلم حل بشه

این سورس رو همین الان توی بخش «سورس کدها» قرار دادم، امیدوارم با دقت بخونیش و به خوبی از کدهایی که نوشتم استفاده کنی.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...