رفتن به مطلب
  • 0

پیشنهاد کار - Sticky کردن کامل سرویس

MrMedia

سوال

سلام

دوستانی که توانایی این کارو دارن به من اطلاع بدن

**من یک سرویس میخوام که با بالا امدن گوشی (روشن و خاموش کردن) بالا بیاد و همیشه باقی بمونه ==> با قفل شدن صفحه، یا حتی پاک کردن Recent app مثل برخی از برنامه ها، برای مثل تلگرام پابرجا بمونه

**هیچ آیکونی نوتیفیکیشن هم نمایش داده نشه و کلا اثر ظاهری از اجرای سرویس نباشه

(((( این سرویس رو برای الحاق به یک برنامه احتیاج دارم ))))

دوستان که تمایل به انجام این کار دارن در پیام  خصوصی آیدی تلگرام خودشونو بفرستن تا درباره پروژه و هزینه انجام کار به تفاهم برسیم

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

عزیز این کار تو بیسیک اینجوری که مشخصه ممکن نیست

شما باید با جاوا این کار رو انجام بدین چون اصلا منطقی هم نیست که یه سرویس بخواد دایم فعال باشه 

در عوض باید از alarmmanager و رسیور استفاده کنید تا فشاری به گوشی وارد نشه.

تو این آموزش کامل توضیح داده شده.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

شما باید با جاوا این کار رو انجام بدین چون اصلا منطقی هم نیست که یه سرویس بخواد دایم فعال باشه 

در عوض باید از alarmmanager و رسیور استفاده کنید تا فشاری به گوشی وارد نشه.

این کداها جاوا هستن و من آشنایی کمی باهاشون دارم بخصوص که مثال ویدئو و در محیط اندروید استودیو هستش

ولی اشاره ای که BroadcastReceiver داشت که مثال هایی در این رابطه گرفتم و تست کردم و جواب نداد ولی PNBroadcastReceiver جواب داد ولی سرویس بعد از قفل دستگاه و باز شدن از کار می افته و OnReceive اطلاعاتی دریافت نمی کنه

در این پست این جور بیان شده

نقل قول

نمیدونم چقدری اطلاعات دارید از برادکست رسیور اما این اکشن ها استاتیک هستن و میتونید توی منیفست هم رجیسترشون کنید و نیازی به سرویس ماندگار ندارید. فقط یه سرویس باشه که استارت بشه موقع اتفاق افتاد این رویدادها.(یعنی سرویس بسته میشه هم کار میکنه)

چه طوری میتونم این کارو انجام بدم؟؟

من به این شکل در مانیفست مثال calling در این پست رو تغییر دادم 

AddPermission(android.permission.READ_PHONE_STATE)
AddReceiverText(listen, 
<intent-filter>
    <action android:name="android.intent.action.PHONE_STATE" />
</intent-filter>)

ولی بازم بعد از قفل کردن صفحه و ورود به صفحه تماس و برقراری تماس هیچ اتفاقی نمی افتاده و سرویس اجرا نمیشه

ممکنه راهنمایی بکنید؟

لینک ارسال

سلام

قبلا هم گفته بودم بزودی AlaramManager کتابخانش واسه بیسیک آماده میشه. یعنی آماده هست اما میخوام یه سری امکانات بهش اضافه کنم برای هرروز پیغام دادن و... بصورت هرچه ساده تر در بیسیک.

وقتی این آماده شد دقیقا همون کاری که آقا محمدرضا کرده توی اون تاپیک آموزش جاوا، میتونید توی بیسیک پیاده کنید. چون درواقع AlaramManager یک برادکست رسیور استاتیک هست، میشه با دریافت کردن اون، سرویس مورد نظر رو هم اجرا کرد. یعنی با این کتابخانه یجورایی میتونید سرویس هم ماندگار کنید جز امکانات دیگه ی خودش.

بنابراین یک 3-4 روزی تحمل کنید تا منتشر بشه.

وقتی هم منتشر شد در کانالم اطلاع رسانی میشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...