رفتن به مطلب
  • 0

بستن یک اکتیویتی از سرویس؟

MrMedia

سوال

سلام و خسته نباشید

آیا میشه یک اکتیویتی که قبلا باز بوده و با دکمه هوم یا بک ازش بیرون امده شده و یا به اصطلاح Activity.Finish نشده رو از یک سرویس چک کرد و اون رو بست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام اگه منظور شما اینه که مثلا بگیم وقتی دکمه بک خود گوشی زده شد اون اکتیویتی رو کلا ببند میتونی این کد رو تو هر اکتیویتی که خواستی اضافه کنی.

Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean)

Activity.finish

End Sub

با این کد تو هر اکتیویتی که دکمه بک زده میشه کلا میبنده و نیازی نیس دیگه چک کنیم.

لینک ارسال

نقل قول

کافیه این ساب رو توی کلاستون ایجاد کنید:

Sub finish(activity As Activity)
	activity.Finish
End Sub

و به این صورت توی اکتیویتی استفادش کنید:

Dim m As fn
m.finish(Activity)

(به فرض اینکه اسم کلاستون fn هست ، ما m رو از نوع کلاس تعریف کردیم و ساب رو صدا زدیم)

این مورد رو پیدا کردم و شد ولی میاد همون اکتیوتی رو میاد می بنده و من می خوام اینکار از سرویس صورت بگیره. راهی واسش؟

مثلا در مثال بالا بعد تعریف m از نوع fn متغییر ارسالی در دستور finish از نوع String باشه مثل: 

m.finish("Main")

و fn بیاد و مقدار String رو به Activity برگردونه!!!!!!!!! و اون رو ببنده!!!! امکانش هست؟

در هم اکنون، sinam443 گفته است :

با سلام اگه منظور شما اینه که مثلا بگیم وقتی دکمه بک خود گوشی زده شد اون اکتیویتی رو کلا ببند میتونی این کد رو تو هر اکتیویتی که خواستی اضافه کنی.

Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean)

Activity.finish

End Sub

با این کد تو هر اکتیویتی که دکمه بک زده میشه کلا میبنده و نیازی نیس دیگه چک کنیم.

نه ممنون منظورم این نبود

لینک ارسال

من با استفاده از کتابخونه OSLibrary و دستور GET_TASKS اکتیوتی های فعال رو اسکن کردم

وقتی برنامه من بالا هستش این رو تو لوگ برای من میفرسته ComponentInfo{my.service/my.service.main} و قتی از کتابخونه ای که دارم استفاده میکونم یک دستور را فراخونی میکنم یک اکتیویتی اجرا میکنم که تو لوگ برناه این رو میده

ComponentInfo{my.service/com.viva.ShowActivity} من میخوام این اکتیویتی رو ببندم ولی نمی دونم چطوری؟

البته روشی رو پیدا کردم که با استفاده از برود کست ریسیور میشه از طریق سرویس بستش ولی باید به اکتیویتی دسترسی مستقیم داشته باشی یعنی تو برنامه خودت یک اکتیویتی add کنی و یکسری تنظیمان براش وارد کنی.

اساتید راهی هست که این نوع از اکتیویتی را بست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...