رفتن به مطلب
  • 0

بهترین روش برای پیاد سازی یک کاتالوگ حجیم (شامل بیش از 900 عکس)چیه؟

bahman_k

سوال

با سلام

من بعنوان اولین نرم افزار اندرویدم یه سیستم سفارش گیری آنلاین برای یه شرکت پخش مواد غذایی نوشتم. قسمت کاتالوگ محصولات با توجه به اینکه شامل حدودا 1000 قلم کالا می شه یه مقدار کند عمل می کنه. این قسمت رو با اسکرول ویو سفارشی درست کردم. هنوز عکس ها رو اضافه نکردم و فعلا صرفا اطلاعات کالا ها رو نمایش می ده. حالا

1-پیشنهاد شما برای بهبود عملکرد این قسمت. افزایش سرعت لود و همچنین نمایش بهتر محصولات چیه؟

2-آیا استفاده از Costum view بجای اسکرول ویو تاثیری در سرعت لود صفحه داره؟ 

3- عکس ها رو کجا ذخیره کنم بهتره؟!حافظه داخلی ، حافظه خارجی گوشی ، یا Dir.Accets?

لطفا راهنمایی کنید دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، bahman_k گفته است :

با سلام

من بعنوان اولین نرم افزار اندرویدم یه سیستم سفارش گیری آنلاین برای یه شرکت پخش مواد غذایی نوشتم. قسمت کاتالوگ محصولات با توجه به اینکه شامل حدودا 1000 قلم کالا می شه یه مقدار کند عمل می کنه. این قسمت رو با اسکرول ویو سفارشی درست کردم. هنوز عکس ها رو اضافه نکردم و فعلا صرفا اطلاعات کالا ها رو نمایش می ده. حالا

1-پیشنهاد شما برای بهبود عملکرد این قسمت. افزایش سرعت لود و همچنین نمایش بهتر محصولات چیه؟

3- عکس ها رو کجا ذخیره کنم بهتره؟!حافظه داخلی ، حافظه خارجی گوشی ، یا Dir.Accets?

دوست عزیز شما میتونی عکس هارو هم توی همون دیتابیس لود کنی و دیگه نیازی نیست هزارتا عکس بندازی...

واسه افزایش سرعت بنظرم از لیست ویو بجای اسکرول ویو استفاده کنی بهتره 

و در آخر هم اینکه کاستوم ویو صرفا برای زیبا تر کردن برنامه س و باید متریال دیزاین کار کنید تا زیبا بنظر برسه.

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، bahman_k گفته است :

با سلام

برای افزایش سرعت می تونی از آریا تسک هم استفاده کنی

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، sinam443 گفته است :

دوست عزیز شما میتونی عکس هارو هم توی همون دیتابیس لود کنی و دیگه نیازی نیست هزارتا عکس بندازی...

واسه افزایش سرعت بنظرم از لیست ویو بجای اسکرول ویو استفاده کنی بهتره 

و در آخر هم اینکه کاستوم ویو صرفا برای زیبا تر کردن برنامه س و باید متریال دیزاین کار کنید تا زیبا بنظر برسه.

ممنون دوست عزیز

بنظرت خود عکسها رو بریزم داخل دیتابیس بهتر و سریع تر عمل می کنه یا اینکه فقط آدرس عکس ها رو بریزم ؟ احساس می کنم اگه عکس ها رو بریزم دیتابیس خیلی حجیم و برنامه کند می شه.

از لیست ویو نمی تونم استفاده کنم . چون من در هر سطر باید علاوه بر اطلاعات متنی . یه دکمه . یه اسپینر . یه چک باکس و یه عکس داشته باشم در صورتی که تا اونجا که فهمیدم لیست ویو نهایتا قابلیت نمایش دو سطر متنی و یه عکس رو داره. درسته؟

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، bahman_k گفته است :

ممنون دوست عزیز

بنظرت خود عکسها رو بریزم داخل دیتابیس بهتر و سریع تر عمل می کنه یا اینکه فقط آدرس عکس ها رو بریزم ؟ احساس می کنم اگه عکس ها رو بریزم دیتابیس خیلی حجیم و برنامه کند می شه.

از لیست ویو نمی تونم استفاده کنم . چون من در هر سطر باید علاوه بر اطلاعات متنی . یه دکمه . یه اسپینر . یه چک باکس و یه عکس داشته باشم در صورتی که تا اونجا که فهمیدم لیست ویو نهایتا قابلیت نمایش دو سطر متنی و یه عکس رو داره. درسته؟

خب بنظر من فرقی نداره آدرس بدین یا خودشو بریزین چون به هر حال اون عکسارو لود میکنه و در خصوص لیست ویو بهتره از مولتی پنل استفاده کنی تا اذیت نشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...