رفتن به مطلب
  • 0

roxavito

سوال

سلام دوستان

یه اکتیویتی دارم که با چند بار اومدن بیرون و رفتن داخل این اکتیویتی (حدود 3، 4 بار)، لاگِ Lack Of Memory یا Out Of Memory میده و برنامه هنگ میکنه.

لازم میدونم بگم که از تصاویر زیادی هم تو این اکنیویتی استفاده نکردم که بخواد به خاطر لود اون ها این اتفاق بیوفته (حدوداً 15 عکس 20 کیلوبایتی)

راهکار چیه؟   این اکتیویتی خصوصیتش اینه که کاربر باید برای دفعات مختلف وارد و خارج بشه.

لطفاً راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

مشخصه، تنها علت این خطا پر شدن حافظه RAM که زمان اجرای برنامه، مقداری ازاون از گوشی به برنامه شما اختصاص داده میشه هست.

حالا علت های استفاده بیش از حد برنامه شما از رم هم میتونه متفاوت باشه. این تاپیک رو نگاه بندازید کاملا راجع بهش بحث شده و راهکارهایی که داده شده رو امتحان کنید، مخصوصا کد LargeHeep در منیفست.

لینک ارسال

سلام این کد رو در منیفست قرار بدین و یه امتحانی بکنین

SetApplicationAttribute(android:largeHeap, "true")

لینک ارسال

شما احتمالا تو برنامت چیزی داری که حجم بخواد؟ چون تا جایی که من فهمیدم بعد هر ورود برنامت اون فایلو احتمالا کپی میکنه البته اگه داشته باشی و سر انجام پس از بالا رفتن حجم هنگ میکنه.:fekr::fekr:

مثلا اگه یه دیتابیس داری از ایف استفاده کن و بگو که فقط یبار کپی کنه

البته چون عکسه با کد  بزن که تو دایرکتری اینترنال کپی کنه و یبار کپی کنه ببین دوباره هنگ میکنه؟

لینک ارسال

نه اصلاً اینطور نیست.
هیچ کاری به فایل تو این اکتیویتی ندارم، حتی برای دیتابیس هم تو اکتیویتی ابتدایی لود رو انجام دادم و تو متغیر های Public ریختم و اینجا فقط ازش استفاده می کنم.

احساس میکنم به خاطر Activity.Finish باشه؛  تو دکمه ی Back ام گفتم اگه کاربر تأیید خروج رو زد، Activity.Finish بکن که ظاهراً اینجا رم اشغال شده رو تخلیه نمیکنه و با ورود مجدد، مقدار رم اشغالی دوبرابر میشه و الی آخر که باعث سر ریز کردن و در نهایت هنگ کردن میشه (البته همه ی اینا فرضیه اس)

از Activity.RemovAllViews هم موقع خروج استفاده کردم ولی بازم مشکل حل نشد.

کمک کنید دوستان....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...