رفتن به مطلب
  • 0

تعریف WebViewExtras در سرویس

berayan

سوال

سلام 

چجوری میشه WebViewExtras و یا WebView و رو بصورت      Dim WebViewExtras1 As WebViewExtras   و    Dim WebView1 As WebView در قسمت Process_Globals سرویس تعریف کرد . آیا راهی وجود دارد.

با تشکر منتظر راهنمایی دوستان هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، berayan گفته است :

سلام 

چجوری میشه WebViewExtras و یا WebView و رو بصورت      Dim WebViewExtras1 As WebViewExtras   و    Dim WebView1 As WebView در قسمت Process_Globals سرویس تعریف کرد . آیا راهی وجود دارد.

با تشکر منتظر راهنمایی دوستان هستم

دوست عزیز اگه هدفتون اینه که بخوای تو دو سه تا اکتیویتی استفاده کنی میتونی بیای یه استرینگ تعریف کنی و با یه ایف شرط بزاری که مثلا وقتی استرینگ اینطوری بود مساوی با وب ویو و بعد اون هم میتونی هرجا که خواستی از استرینگ (وب ویو ) استفاده کنی البته اگه اونیکه من میگم رو نیاز داری. اگه نیاز داری بگو یه مثال ساده بدم

لینک ارسال

سلام 

نه من می خوام  از قابلیت های گت المنت استفاده کنم بخاطر همین این دو گذینه رو احتیاج دارم میخام  یه ادرس از داخل سرویس به صورت خودکار سرچ کنم و بعد یه نتیجه که یه سایت میشه رو باز کنم تقریبا یجور ربات میشه 

لینک ارسال

در 38 دقیقه قبل، berayan گفته است :

نه من می خوام  از قابلیت های گت المنت استفاده کنم بخاطر همین این دو گذینه رو احتیاج دارم میخام  یه ادرس از داخل سرویس به صورت خودکار سرچ کنم و بعد یه نتیجه که یه سایت میشه رو باز کنم تقریبا یجور ربات میشه 

سلام

امکانش که اصلا نیست.

اما میتونید سرچ رو با Httpjob و کتابخانه های مشابه که کار POST و GET رو میکنن انجام بدید. بعد نتیجه رو حالا شاید بشه با Regex جداسازی کرد.

البته قطعا یک API باید وجود داشته باشه برای اینکار که بیایم به یک URL مقادیر سرچ رو پست کنیم یا لودش کنیم بعد نتیجه هم بصورت جیسون بگیریم. تحقیق کنید راجع به این موضوع...

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، berayan گفته است :

سلام 

شدنی نیست متاسفانه

لینک ارسال

سلام 

دوستان ببخشید تاپکیت بالا اوردم.

آیا با جاوا امکانش هست  از داخل سرویس یک سایتو ، در گوگل سرچ کرد و از نتایج بدست اومده یکی رو باز کرد .

با تشکر

لینک ارسال

سلام

دلیل اینکه از سرویس برای اینکار استفاده می کنید چی هستش ؟

چون توی سرویس شما نمی تونید از ui component ها به صورت مستقیم استفاده کنید، در کل دسترسی به ui جدای از کلاس / ماژول اکتیویتی امکان پذیر نیست بجزء استفاده از Handler.

حالا چیزی که شما میخوایید رو من نمیدونم دقیقا میخوایید چیکار کنید، اما می تونید توی سرویس مقادیری رو که میخوایید به اکتیویتی پاس بدید، به وسیله CallSub  و CallSubDelayed.

لینک ارسال

من میخوام یک سیستم بازدید انلاین بسازم

که ادرس سایتم رو تو گوگل سرچ کنه و بازش کنه بخاطر اینکه تو یه هر گوشی و با هر بار سرچ لینک موجود در صفحه گوگل تغییر میکنه طبق سیستم گوگل انالیز اگر در گوگل ادرس شما سرچ و باز بشه بهش رتبه میده و میتونه تو نتایج بهتر دیده بشه من داخل اکتیویتی با همون ابزاری که گفتم تونستم یه همچین رباطی بسازن ولی داخل سرویس نه .سرویسم به این خاطر می خوام که بتونم داخل نرم افزارم بزارم تا کاربر بدونه اینکه بفهمه از سایت بازدید انحام بشه. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...