رفتن به مطلب

ساخت برنامه پیامکی آنلاین همراه با لایک متن ها

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

من میتونم با این آموزش یک برنامه درست کنم که هر روز من اخباری رو برای همه ارسال کنه.همراه با عکس؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 ماه بعد...
  • پاسخ 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مربوط به این قسمت هست ولی باشه

برای هر ورد باید دانلود کنه فایل هارو (نوشته هارو) من میخوام اون چیز هایی که قبلا دانلود شده تو گوشیش باشه و چیز های جدید رو دانلود کنه میشه کمک کنید

رمز فایل رو میدید؟ هر چی میزنم میگه کلمه عبور نا معتبر

تصاویر ارسال شده

آقا چرا سایز لیبل نسبت به طولانی بودن متن تغییر نمیکنه؟ چیکار باید کنم که وقتی متن زیاد بود سایز لیبل و پنل بزرگتر بشن؟ بنده همین آموزش رو خریداری کردم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با سلام.

بنده اومدم و یک ردیف جدید در دیتابیس ایجاد کردم به نام img

که توش میاد آدرس یک عکس رو قرار میده.

و بعد توی برنامه اومدم آدرس رو به صورت joda(4)

دریافت کردم.

و اومدم توی layout1 پروژه یک ایمیج ویو قرار دادم و تنظیمات ارتفاع و ... رو هم انجام دادم.

اما نمیدونم عکس رو از آدرس چجوری توی برنامه دانلود کنم و هر عکس رو توی ایمیج ویو مربوط به خودش در مولتی پنل قرار بدم.

خواهش می کنم اگه راهی داره راهنمایی کنید.

لینک ارسال

سلام آقای ایزدی مشکل نمایش عکس ها حل شد.

ولی یه مشکل دیگه ای که وجود داره امنیت پایین هست.

برای مثال هر کس در هر جا میتونه بیاد فایل show.php رو توی هر جا دانلود کنه و تمام اطلاعات ما رو ببینه؟

آیا روشی وجود داره که بشه اطلاعات رو با امنیت بیشتری دریافت کرد؟

مثلا استفاده از یک ارسال یک پست و دریافت اطلاعات در عوض اون از فایل php?

اگه راهی وجود داره لطفا بگید.

ممنون از زحمات شما و این سورس بسیار ارزشمند.

لینک ارسال

برای مثال هر کس در هر جا میتونه بیاد فایل show.php رو توی هر جا دانلود کنه و تمام اطلاعات ما رو ببینه؟

خواهش میکنم.

روش های دیگر خواندن اطلاعات که راحت تر هست البته Json هم هست که باز از نظر امنیت و لو رفتن فایل ربطی نداره.

در مورد امنیت دقیقا کاری که خودتون گفتید رو میشه انجام داد

خیلی ها همین روش رو استفاده میکنند

یک مقدار رو پست میکنن و اگر اون مقدار پست شده بود بعدش فایل رو نشون میده.

با آقای زبیدی زاده صحبت میکنم بیان بیشتر در مورد روش هاش توضیح بدن براتون چون استاد php هستن  :53:

لینک ارسال

سلام

من دقیقا متوجه سوالتون نشدم فقط این رو بگم که فایل های با پسوند php به هیچ وجه قابل دانلود نیستند و اگر دانلود بشند کدهای اوننمایش داده نمیشند

بهترین راه برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده از متد POST هستش و برای ارسال و دریافت به صورت جی سون حتما اطلاعات رو کد کنید یعنی در سمت php کد کنید ودر سمت b4a دی کد کنید تا هر کسی به این صفحه دست رسی پیدا کرد نتونه به اطلاعاتتون دست پیدا کنه یه به راحتی اون ها رو بخونه  ولی باز میگم  کسی نمیتونه فایل های با پسوند php رو دانلود کنه و اگراطلاعات لو بره مقصر خود برنامه نویس هستش شما دارید برنامه نویسی میکنید از بهترین روشها استفاده کنید

به هبچ وجه توی برنامه هاتون برای ارسال و دریافت از GET استفاده نکنید

یکی از مهمترین کات امنیتی php این هستش که شما اگر از GET استفاده کردید ولی از  escape استفاده نکردید و  اطلاعات GET مستقیم در کوری شما اجرا بشه  و یکی بیاد   drop table user رو  اخر دستور GET بزاره  بعد میبینید که تیبل یوزر بم  کامل دراپ شده :)

آموزش کامل استفاده از escape  در php

http://php.net/manual/en/mysqli.real-escape-string.php

این نکات هم گفتم که یکیم پیشرفته تر بتونید با php کار کنید باز میتونید سوالتون رو واضحتر بگید یا یک نمونه کد رو بزارید تا بتون بیشتر راهنمایی کنم

لینک ارسال

سلام

من دقیقا متوجه سوالتون نشدم فقط این رو بگم که فایل های با پسوند php به هیچ وجه قابل دانلود نیستند و اگر دانلود بشند کدهای اوننمایش داده نمیشند

بهترین راه برای ارسال و دریافت اطلاعات استفاده از متد POST هستش و برای ارسال و دریافت به صورت جی سون حتما اطلاعات رو کد کنید یعنی در سمت php کد کنید ودر سمت b4a دی کد کنید تا هر کسی به این صفحه دست رسی پیدا کرد نتونه به اطلاعاتتون دست پیدا کنه یه به راحتی اون ها رو بخونه  ولی باز میگم  کسی نمیتونه فایل های با پسوند php رو دانلود کنه و اگراطلاعات لو بره مقصر خود برنامه نویس هستش شما دارید برنامه نویسی میکنید از بهترین روشها استفاده کنید

به هبچ وجه توی برنامه هاتون برای ارسال و دریافت از GET استفاده نکنید

یکی از مهمترین کات امنیتی php این هستش که شما اگر از GET استفاده کردید ولی از  escape استفاده نکردید و  اطلاعات GET مستقیم در کوری شما اجرا بشه  و یکی بیاد   drop table user رو  اخر دستور GET بزاره  بعد میبینید که تیبل یوزر بم  کامل دراپ شده :)

آموزش کامل استفاده از escape  در php

http://php.net/manual/en/mysqli.real-escape-string.php

این نکات هم گفتم که یکیم پیشرفته تر بتونید با php کار کنید باز میتونید سوالتون رو واضحتر بگید یا یک نمونه کد رو بزارید تا بتون بیشتر راهنمایی کنم

ممنونم از این که توجه کردید.

ما نمیایم خود فایل php رو دانلود کنیم دوست عزیز بلکه میایم اطلاعاتی رو که فایل php از درون دیتابیس به ما نشون میده رو دانلود میکنیم و سپس اون رو توی برنامه به اسپلیت و ... جدا و ساماندهی می کنیم و بعد از اون میایم توی مولتی پنل نمایش میدیم طبق این سورس.

حالا چیزی که من میگم این هست که توی این پروژه هر کسی میتونه با وارد کردن برای مثال آدرس http://example.com/show.php حتی در مروگر به این اطلاعات منتها به صورت نا به سامان دسترسی داشته باشه. و درون برنامه ما این اطلاعات رو با این کد دریافت میکنیم:

ht.download("http://example.com/show.php")f

اما این ضریب امنیتی خیلی برای یک برنامه آنلاین پایینه چون حتی کسی که هک هم بلد نیست میتونه به راحتی اطلاعات رو در دست داشته باشه.

اما چیزی که پیشنهاد من بود اینه که بیایم بگیم به جای دانلود یک کد به فایل php ارسال بشه و درجواب اون با job.getstring مطالب دریافت بشه برای مثال.

اما حتی این روش هم زیاد امنیت نداره چون با دیکامپایل کردن برنامه هم رمزی که ارسال میشه لو میره هم آدرس فایل php و در این صورت برای مثال اگر کدی که باید ارسال بشه 1234 باشه با تایپ این آدرس اطلاعات به نمایش درخواهد آمد:

http://example.com/show.php?1234

حالا سوال من اینه که برای مثال همین کد کردن اطلاعات که فرمودید در php انجام بشه به چه صورت هست و آنکد کردن اون در برنامه نیز به چه صورت؟

برای مقال چجوری توی php با رمز 1234 اینکریپت کنم و تو برنامه دکریپت؟

ممنونم . ببخشید که طولانی شد :)

لینک ارسال

سلام

من آموزش رو ندیدم و گر نه میتونستم جواب بدم

لینک ارسال

ممنونم از این که توجه کردید.

ما نمیایم خود فایل php رو دانلود کنیم دوست عزیز بلکه میایم اطلاعاتی رو که فایل php از درون دیتابیس به ما نشون میده رو دانلود میکنیم و سپس اون رو توی برنامه به اسپلیت و ... جدا و ساماندهی می کنیم و بعد از اون میایم توی مولتی پنل نمایش میدیم طبق این سورس.

حالا چیزی که من میگم این هست که توی این پروژه هر کسی میتونه با وارد کردن برای مثال آدرس http://example.com/show.php حتی در مروگر به این اطلاعات منتها به صورت نا به سامان دسترسی داشته باشه. و درون برنامه ما این اطلاعات رو با این کد دریافت میکنیم:

ht.download("http://example.com/show.php")f

اما این ضریب امنیتی خیلی برای یک برنامه آنلاین پایینه چون حتی کسی که هک هم بلد نیست میتونه به راحتی اطلاعات رو در دست داشته باشه.

اما چیزی که پیشنهاد من بود اینه که بیایم بگیم به جای دانلود یک کد به فایل php ارسال بشه و درجواب اون با job.getstring مطالب دریافت بشه برای مثال.

اما حتی این روش هم زیاد امنیت نداره چون با دیکامپایل کردن برنامه هم رمزی که ارسال میشه لو میره هم آدرس فایل php و در این صورت برای مثال اگر کدی که باید ارسال بشه 1234 باشه با تایپ این آدرس اطلاعات به نمایش درخواهد آمد:

http://example.com/show.php?1234

حالا سوال من اینه که برای مثال همین کد کردن اطلاعات که فرمودید در php انجام بشه به چه صورت هست و آنکد کردن اون در برنامه نیز به چه صورت؟

برای مقال چجوری توی php با رمز 1234 اینکریپت کنم و تو برنامه دکریپت؟

ممنونم . ببخشید که طولانی شد :)

سلام

حرفتون کاملا درسته اگه آموزش های ویدئوی بنده را که قبلا تو انجمن موجود بود دیده بودید من همیشه تاکید میکردم که اطلاعات دانلود نکنید یک متغیر الکی ( صرفا برای لو نرفتن داده ها موجود در فایل ) به فایل php پست کنید و در job.getstring بیاید کاری را که میخواید با محتوا برگشت داده شده انجام بدید

شرط توی php هم که خلی سادست :

<?php
if(@$_POST['test']){
// کد های شما 
} 
?>

حتی میتونید برای این else هم قرار بدید که کاربر به این صفحه اومد ریدایرکت بشه به صفحه ای یا متنی بهش نشون داده بشه یا آی پیش ثبت بشه :malih:

البته روش های جالب تر دیگه ای هم برای محدود کردن کاربران نسبت ب مشاهده اون صفحه هست به فرض استفاده از htaccess برای جلو گیری مشاهده اون آدرس در صورت پست نشدن چیزی . یا تغییر آدرسش حتی با php میتونید مشخص کنید اگه آدرس با مرور گر باز شد کار دیگه ای انجام بشه . در کل خیالت راحت کنم که هییچ راهی برای جلو گیری از لو رفتن اطلاعات نیست ولی میتون امنیتو بالا ببری یکم سخت کنی دریافت اطلاعات رو همین :malih:

لینک ارسال

سلام

حرفتون کاملا درسته اگه آموزش های ویدئوی بنده را که قبلا تو انجمن موجود بود دیده بودید من همیشه تاکید میکردم که اطلاعات دانلود نکنید یک متغیر الکی ( صرفا برای لو نرفتن داده ها موجود در فایل ) به فایل php پست کنید و در job.getstring بیاید کاری را که میخواید با محتوا برگشت داده شده انجام بدید

شرط توی php هم که خلی سادست :

<?php
if(@$_POST['test']){
// کد های شما 
} 
?>

حتی میتونید برای این else هم قرار بدید که کاربر به این صفحه اومد ریدایرکت بشه به صفحه ای یا متنی بهش نشون داده بشه یا آی پیش ثبت بشه :malih:

البته روش های جالب تر دیگه ای هم برای محدود کردن کاربران نسبت ب مشاهده اون صفحه هست به فرض استفاده از htaccess برای جلو گیری مشاهده اون آدرس در صورت پست نشدن چیزی . یا تغییر آدرسش حتی با php میتونید مشخص کنید اگه آدرس با مرور گر باز شد کار دیگه ای انجام بشه . در کل خیالت راحت کنم که هییچ راهی برای جلو گیری از لو رفتن اطلاعات نیست ولی میتون امنیتو بالا ببری یکم سخت کنی دریافت اطلاعات رو همین :malih:

ممنونم:)

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

با سپاس م ممنون از سورستون عیدتون هم مبارک 

من این سورس رو خریدم دستتون هم درد نکنه

ارتفاع این لیبل رو با متن بلند چطوری تنظیم کنم یا مثلا متن تو همون لیبل اسکرول بخوره خالا با جاوا یا هر جوری که میدونید.

در پست های بالا هم دیدم ولی جوابی قاطع نبود

ممنون

لینک ارسال

با سپاس م ممنون از سورستون عیدتون هم مبارک 

من این سورس رو خریدم دستتون هم درد نکنه

ارتفاع این لیبل رو با متن بلند چطوری تنظیم کنم یا مثلا متن تو همون لیبل اسکرول بخوره خالا با جاوا یا هر جوری که میدونید.

در پست های بالا هم دیدم ولی جوابی قاطع نبود

ممنون

ویرایش شد :

آموزش :

http://answercenter.ir/topic/14681-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9-label-%D9%88-panel-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-multipanel/

لینک ارسال

ممنون آقای ایزدی میشه php هایی که تو آموزش ویرایش کردید رو بزارید چون اینها اون قدیمی هاست که خودتون تو آموزش داشتید ویرایش میکردید 

ممنون

لینک ارسال

ممنون آقای ایزدی میشه php هایی که تو آموزش ویرایش کردید رو بزارید چون اینها اون قدیمی هاست که خودتون تو آموزش داشتید ویرایش میکردید 

ممنون

فرقی ندارن ک. فقط چهار تا اسم دیتابیس و جدول و فیلد جاگذاری شده

در ضمن آموزش اون مشکل قبلی رو  هم براتون آماده کردم :

http://answercenter.ir/topic/14681-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%B9-label-%D9%88-panel-%D8%A8%D8%A7-%D8%B7%D9%88%D9%84-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-multipanel/

لینک ارسال

فرقی ندارن ک. فقط چهار تا اسم دیتابیس و جدول و فیلد جاگذاری شده

در ضمن آموزش اون مشکل قبلی رو  هم براتون آماده کردم :

آموزش برابر سازی ارتفاع Label و Panel با طول متن در حالت MultiPanel - آموزش های تصویری - AnswerCenter.IR

خیر ببینی جون

لینک ارسال

آقای ایزدی 

وقتی آنلایک رو میزنی یکی کم میکنی  وقتی که دستی تو مای اس از لایک ها سریال گوشی هم پاک میکنه ( در صورتی کم میکنه که از قبل دستی unknown رو دادیم . تو گوشی ریختم اصلا نه سریال اضافه میکنه نه کم )

ولی همون باتنی رو که فشردیم کم بشه میزنیم زیاد میکنه ولی سریال رو ثبت نمیکنه 

دقت کرده باشید تو آموزش شما یک دکمه رو پشت سر هم تست نگرفتید که آنلایک و لایک کنید ببینید .

فقط الان مشکل اینجاس که همه چی درست صورت میگره فقط شمار سریال رو موقع آنلایک و لایک پاک و اضافه نمیکنه 

لینک ارسال

تورو خدا ببخشید مشکا از من بود بجای http زده بودم یک خط رو hhttp 

بازم شرمنده ام

خواهش میکنم  :fekr:

پروژه پیچیده ای هست یه خورده با دقت باید روش کار کنید

خود من خیلی سرویس شدم برای نوشتنش همون موقع ها :wacko1:

لینک ارسال

استاد یه چیز بگم که دقیقا بیشتر گیج بشی ایراد کار رو پیدا کردم

ما الان 2 تا گوشی همزمان داریم کار میکنیم 

لا یک  50 تو هر دو گوشی ما همزمان در 2 گوشی میزنیم که بشه 51 و 52 چون 2 تا گوشی هست دیگه باید 2 تا اضافه بشه ولی یدونه اضافه میشه

این رو باید چیکار کرد

مثلا چند کاربر همزمان دارن کار میکنن  برنامه باتن لایکش رفلشی نمیخوره که کسی تو این حین لایک کر یا آنلایک تو برنامه ما رفلش بشه 

و در این واقعه اگر 10 نفر هم باهم لایک کنن فقط یکی اضافه میشه

وفقط سریال گوشی که چون اختصاصی هست درست کار میکنه و پاک یا اضافه میشه

تست کردم الان باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...