رفتن به مطلب
  • 0

ارور وجود نداشتن فایل های برنامه ( تصاویر و ... ) هنگام اجرا روی موبایل

farboodj1375

سوال

با سلام . به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم . روی گوشی که نرم افزار ساخته شده رو اجرا میکنم، واسه همه ی فایل های برنامه ارور میده & مثلا تصاویری که استفاده کردم. در حالی که همه فایل ها توی پوشه assests وجود دارن!خیلی عجیبه! تا دیروز همچین اروری نبود . امروز که برنامه رو کامل کردم و دوباره release گرفتم و روی گوشی نصب کردم دیدم اینجوریه! کسی میدونه چرا؟!!

یکی دیگم اینکه نرم افزارم ، روی همه گوشیا نصب میشد و درست کار میکرد! بجز رو گوشی خودم که فورس کلوز میداد . البته صفحه اولش باز میشد ، بعد فورس کلوز میداد! گوشیم با نرم افزارای دیگه مشکل نداره!اینم عجیبه.

ممنون میشم راهنماییم کنین...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

توی پوشه فایل گزاشتی؟؟؟

تو خود سورس اد کردیشون؟

سلام .. ممنون از پاسختون..

آره .. هم توی اون پوشه assest هستن ، هم توی سورس اد شدن.. جالبه قبلا دقیقا همین برنامه رو خروجی گرفته بودم و تست کرده بودم رو موبایل ، مشکلی نداشت... الانم رو امولاتور درست اجرا میشه..نمیدونم چشه...

لینک ارسال

سلام

در مورد سوال اولتون میتونم بگم بر طبق یه تجربه که بنده داشتم حروف مربوط به نام فایلها رو با حروف کوچک انگلیسی بنویسید اگه واقعا فایلاتون توی پوشه فایل هستش!

ممنونم...

آخه قبلا همچین مشکلی نبود! شما با همچین مشکلی مواجه شدین!؟

لینک ارسال

از مشکل اولتون یه عکسی چیزی بزارید

واسه مشکل دوم اکه برنامه رو قبلا روی گوشی خودتون تست کردن برید توی تنظیمات گوشی و بعد اپلیکیشن منجر از اونجا برنامه رو پاک کنید دوباره اجرا کنید..

ممنون که جواب دادید ...

attachment.php?attachmentid=1357&stc=1

attachment.php?attachmentid=1357&stc=1attachment.php?attachmentid=1358&stc=1

ابن هم تصاویر ارور هایی که میده ...

با پاک کردن و نصب مجدد هم مشکل حل نشد ...

پیشاپیش ممنون.

لینک ارسال

برنامه یه جایی داره لنگ میزنه (خطا داره) بنداز رو حالت Debug بعد ران بگیر ببین نشون میده یانه

لینک ارسال

عجیبه!!!

ببینید واسه همه پروژه ها این مشکل هست یا فقط همین پروژه ؟

لینک ارسال

آخه جاله که همین پروژه قبلا درست کار میکرد. .... واقعا رفته رو مخم... حالا ک پروژم داره کامل میشه ؛ اینطوری شده... :(

یه چیز دیگه فهمیدم!! پروژه رو وقتی Release میکنم ، روب امولاتور درست اجرا میشه ؛ اما وقتی )Release (obfuscated میکنم ، روی امولاتور هم همون ارور گوشی رو میده . میگه اون فایل تصویر وجود نداره و ...

اصن فرق این دوتا چیه..!؟

موندم چیکار کنم دیگه....

لینک ارسال

ممنونم...

آخه قبلا همچین مشکلی نبود! شما با همچین مشکلی مواجه شدین!؟

آره واسه همین گفتم. یعنی الان هم اگه حرف اول یه فایلی با حروف بزرگ باشه پیغام میده که فایل موجود نیست ولی اگه حرف اولش رو کوچک کنم خیلی قشنگ کار میکنه!!! البته این که میگم حرف اول چون من عادت دارن اسم فایل ها رو حرف اولش بزرگ مینویسیم و باقی رو کوچک.

لینک ارسال

مرسی ، ولی همونطوری که توی تصویر ارور مشخصه ، اون فایل که پیدا نمیشه و ارور میده ، حروفش کوچیکن...

لینک ارسال

سلام

ctrl + p رو بزن بعد باز کمپایل کن ببین مشکلت حل میشه . بعدش ببین تو قسمت logs قسمت بالاییش میگه فایلها وجود نداره یا ن.

لینک ارسال

سلام

ctrl + p رو بزن بعد باز کمپایل کن ببین مشکلت حل میشه . بعدش ببین تو قسمت logs قسمت بالاییش میگه فایلها وجود نداره یا ن.

ممنون . تست کردم . آره ..همون ارور رو میده .. اون خطی که مربوط به فایله ؛ اینه :

java.io.FileNotFoundException: back_list.png

در حالی که این فایل وجود داره....!

لینک ارسال

دوستان فعلا مشکل حل شد ... با عرض پوزش ... نمیدونم چی شده کلا فایلای توی پوشه assest به هم ریختن ... نمیدونم کسی دستکاری کرده یا چیز دیگه ای بوده ..

ممنون از همگی..

واقعا لطف میکنید که همراهی میکنید مشکلات بچه هارو...

لینک ارسال

توی پوشه فایل گزاشتی؟؟؟

تو خود سورس اد کردیشون؟

لینک ارسال

با سلام . به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم . روی گوشی که نرم افزار ساخته شده رو اجرا میکنم، واسه همه ی فایل های برنامه ارور میده & مثلا تصاویری که استفاده کردم. در حالی که همه فایل ها توی پوشه assests وجود دارن!خیلی عجیبه! تا دیروز همچین اروری نبود . امروز که برنامه رو کامل کردم و دوباره release گرفتم و روی گوشی نصب کردم دیدم اینجوریه! کسی میدونه چرا؟!!

یکی دیگم اینکه نرم افزارم ، روی همه گوشیا نصب میشد و درست کار میکرد! بجز رو گوشی خودم که فورس کلوز میداد . البته صفحه اولش باز میشد ، بعد فورس کلوز میداد! گوشیم با نرم افزارای دیگه مشکل نداره!اینم عجیبه.

ممنون میشم راهنماییم کنین...

سلام

در مورد سوال اولتون میتونم بگم بر طبق یه تجربه که بنده داشتم حروف مربوط به نام فایلها رو با حروف کوچک انگلیسی بنویسید اگه واقعا فایلاتون توی پوشه فایل هستش!

لینک ارسال

از مشکل اولتون یه عکسی چیزی بزارید

واسه مشکل دوم اکه برنامه رو قبلا روی گوشی خودتون تست کردن برید توی تنظیمات گوشی و بعد اپلیکیشن منجر از اونجا برنامه رو پاک کنید دوباره اجرا کنید..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...