رفتن به مطلب
  • 0

تنظيم متون در ListView

Jaxon

سوال

با سلام .

دوستان من يه ليست ويو در نرم افزاري كه ميخوام بسازم گذاشتم و ايتم ها رو به وسيله ي ديتابيس به اون اضافه كردم .

ولي به دو مشكل برخوردم :

1 . بعضي وقت ها خيلي وقت طول ميكشه كه لود بشه و اروري نشون ميده كه :

http://upload7.ir/uploads//431209253765e853fcf0902bc0374343b8f274ad.jpg

2 . متن ايتم هاي ليست ويو درست نشون داده نميشه يعني هم ريخته هست و به شكل زير هست :

http://upload7.ir/uploads//b769df079da81bdf9d1d3a0805ec4fc7410d071d.jpg

چطوري ميتونم اين دو مشكل رو برطرف كنم ؟

با تشكر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

سوال اول :

• خب ببینید دوست من حتما رکورد هاتون زیاده که طول میکشه و کدنویسیتون زیادو الکی باشه هم این مشکل پیش میاد.

سوال دوم :

• اینجور که بنده مشاهده می کنم شما قصد دارید اشعار رو با لیست ویو نمایش بدید که اشتباهتون همینه و اصولی نیست چرا ؟ چون برای لیست ویو واسه آیتم ها یک ارتفاع در نظر گرفته میشه ( حالا اون متن چه جا بشه چه نشه ).شما میتونید همه ی اشعار رو بهشون موضوع بدید که قطعا هر شر یک اسم داره دیگه و شما کافیه اسم اشعار رو با لیست ویو لود کنید و واسه نمایش توی لیبل نشون بدید.

لینک ارسال

سلام

سوال اول :

• خب ببینید دوست من حتما رکورد هاتون زیاده که طول میکشه و کدنویسیتون زیادو الکی باشه هم این مشکل پیش میاد.

سوال دوم :

• اینجور که بنده مشاهده می کنم شما قصد دارید اشعار رو با لیست ویو نمایش بدید که اشتباهتون همینه و اصولی نیست چرا ؟ چون برای لیست ویو واسه آیتم ها یک ارتفاع در نظر گرفته میشه ( حالا اون متن چه جا بشه چه نشه ).شما میتونید همه ی اشعار رو بهشون موضوع بدید که قطعا هر شر یک اسم داره دیگه و شما کافیه اسم اشعار رو با لیست ویو لود کنید و واسه نمایش توی لیبل نشون بدید.

با سلام .

ميشه درمورد دومي بيشتر توضيح بديد ؟

يه چطوري بايد من از يه ليست ويو استفاده كنم بعد اونو داخل به ليبل نشون بدم ؟

با تشكر

لینک ارسال

تصاویر رو بهتر بود پیوست کرده بودید اولی احتملا اون چیز رو پیدا نمیکنه که این اررور رو میده

دومی هم بهتره که از متن کوچک یا عنوان کوتاه تری استفاده کنی

لینک ارسال

ببخشید اولی بخاطر اینه که دواحتمال وجود داره 1- تعداد فایل زیاد 2-یه جایی کد رو اشتباه نوشتی داره کرش میکنه و بعد برنامه هنگ میکنه ... حالا شما اومدید از لیت ویو استفاده کردید و باید حتما متغیر cursor رو ببندید یعنی آخر دستوراتی که اون لود کردید..

واسه مشکل دومی باید لیت ویو رو به یه لیبل وصل کنی و مقداره top و left رو دستکاری کنید تا تنظیم بشه

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...