رفتن به مطلب
  • 0

ایجتد باتن تغییر سایز لیبل

siyavash441

سوال

سلام دوستان ازاینکه وقتتون رو گذاشتید واین موضوع رو میخونید متشکرم

من یه برنامه ایی ساختم که متن رو ازکابر میگیره و روی عکس توی یک لیبل نمایش میده مشکل اینه که این لیبل توهمه گوشی ها اندازه اش یکسان نیست یعنی و یه گوشی ارتفاعش یه چیزه تو گوشی دیگه ارتفاعش یه چیز دیگه است دقیق و درست تو جایی که رو عکس مشخض کردم نمیفته .از درصد و dip هم استفاده کردم ولی جواب نداده باز ارتفاعش تو گوشی های مختلف ثابت نیست . تنها راهش اینه که یک باتن براش بزارم که با هر بار کلیک رو باتن ارتفاع لیبل بالا بیاد ویک باتن دیگه ارتفاع لیبل رو پایین بیاره الان فقط لنگ این کد هستم اگه از دوستان کسی بلده ممنون میشم همراه با کد یا سورسی چیزی منو راهنمایی کنه شاید این مشکل دوستان دیگه هم باشه. که امیدوارم تو این تایپیک این مشکل حل بشه

خودم ازاین کد استفاده میکنم ولی چون اد ویو لیبل تو اکنیوتی کریت ثابته عمل نمیکنه چون لیبل رو با کدنویسی به برنامه اضافه کردم

Select kartv.number

Case 1

Activity.AddView(esm,34%x,55%y,50%x,65%y)

esm.TextSize=22

esm.TextColor=Colors.Black

End Select

Sub Butoon_Click

Dim random As String = Rnd("0","100")

esm.Height=random

End Sub

این باتن عمل نمیکنه موقع اجرا خطا میده

ممنون دوستان منتظر پاسخ تون هستم

[/b]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب از دیزاینر اسکریپت استفاده کنید و از مقدار dip استفاده نکنید من خودم به شخصه میگم به dip اعتمادی نیست یه دفه دیدی پرید بیرون از سایز پس بهتر این کارو بکنید کار بسیار راحتی ایست اما قوی:

Panellayouthelp.SetLeftAndRight(0,100%x)
Panellayouthelp.SetTopAndBottom(0,100%y)

کد بالا رو تو دیزاینر اسکریپت بنویسید و بعد با ست کاری اعدا اون با X و Y میتونید به اون چیزی که میخواید برسید

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز ولی تو لین برنامه نمیتونم ازدیزاینر استفاده کنم باید با کدنویسی اجزار به به برنامه اضافه بشه اگه یه کدی باشه که با هر بار کلیک رو باتن ارتفاع لیبل تغغیر کنه اونجوری مشکل حل میشه . اگه دراین رابطه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

دلیلش چیه که میخایید ارتفاع لیبل تغییر کنه ؟

لینک ارسال

سلام

این کد رو که میگم امتحان کن البته اگه منظورتو درست فهمیده باشم

Sub btn_CLick
lbl.top = lbl.top - 1
End sub

قطعا این روش اصولی نیستش ی راه بهتر پیشنهاد میکنم ، با کتابخونه pinchzoomandmove با لمس کردن ارتفاع لیبل تغییر پیدا میکنه ، نمونش + سورس این تاپیک هست

http://answercenter.ir/newpostinthread2083.html

لینک ارسال

اقت دستت درد نکنه خدا اجرت بده کارمو راه انداختی خیلی اقایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...