رفتن به مطلب
  • 0

ساخت دامنه مجازی

ctrain

سوال

سلام دوستان!

من در شبیه ساز WampServer و از طریق صفحه ی localhost دامنه مجازی میسازم و البته ساخته هم میشه. ولی مثلا بصورت hosein amir thehost میشه ساخت و دامنه هایی مانند google.com yahoo.com و اینا ساخته میشن ولی وقتی بازشون میکنی سایت اصلی باز میشه و آدرس اون پوشه ای که بهش میدیم باز نمیشه. دوستان راهی هست؟ 

این دامنه ی مجازی رو برای ساخت یک برنامه ی شبکه ی اجتماعی آنلاین میخوام که دیگه نخوام روی یک هاست اینترنتی اینکار رو انجام بدم و آدرس فایل هایی مانند show.php رو از همون هاست مجازی که در سیستم هست بگیرم. راه دیگه ای غیر از این کار من در wampserver هست؟ تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 19 دقیقه قبل، ctrain گفته است :

سلام دوستان!

من در شبیه ساز WampServer و از طریق صفحه ی localhost دامنه مجازی میسازم و البته ساخته هم میشه. ولی مثلا بصورت hosein amir thehost میشه ساخت و دامنه هایی مانند google.com yahoo.com و اینا ساخته میشن ولی وقتی بازشون میکنی سایت اصلی باز میشه و آدرس اون پوشه ای که بهش میدیم باز نمیشه. دوستان راهی هست؟ 

این دامنه ی مجازی رو برای ساخت یک برنامه ی شبکه ی اجتماعی آنلاین میخوام که دیگه نخوام روی یک هاست اینترنتی اینکار رو انجام بدم و آدرس فایل هایی مانند show.php رو از همون هاست مجازی که در سیستم هست بگیرم. راه دیگه ای غیر از این کار من در wampserver هست؟ تشکر

بنظرم شما میخواید که از wamp به عنوان یک هاست لوکال برای انجام کارهاتون استفاده کنید

خب دوست عزیز اگه واقعا اینطور که میگم باشه شما نیاز به دامنه مجازی نداری

تنها کاری که باید انجام بدی اینه که در cmd دستور ipconfig رو بزنی و ایپی مربوط به پرتکل ipv4 که برای ومپ سرور هست رو پیدا کنی و از اون ای پی به عنوان ادرس داخل سورس کدت استفاده کنید

مثلاً اگر ای پی 192.168.58.0 بود و داخل پوشه www فایل show.php بود بیای اینطوری ادرس بدی http://192.168.58.0/show.php

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...