رفتن به مطلب
  • 0

طراحی layout درخواستی 200 تومن

20temp

سوال

سلام دوستان

راستش خیلی علاقه دارم برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم اول رفتم سمت زامارین با کلی محدودیت و کمبود آموزش های لازم رفتم سراغ eclips و بعدشم b4a !

ایکاش یه نرم افزار نصب میکردی همه ابزارهای لازم باهاش نصب میشد که راحت برنامه نویسی شروع میکردی ! چه وضعشه آخه اول jre بعد jdk بعد sdk بعد api بعد platform بعد کتابخانه ها بعد شبیه ساز بعد کوفت بعد زهر مار !!!!! :wacko1:

شبیه ساز اول youwave نصب کردم برای اجرا خطای not able to detect VT-X youwave may still run رو داد با کلی صرف وقت گفتن خوب پچ نشده ، نمیودنم فایروالش کن آخرشم نشد و بی خیالش شدم رفتم سراغ جنی موشن و مجازی ساز و دردسر add device از اونم کلی error گرفتم و آخر سر رفتم سراغ blue stacks خدا روشکر خوب بود برای اتصال به b4a نیاز به تنظیماتی هم نداشت.(عجیب بود چون خیلی نا امید بودم !)

تازه بعد اینا که تمام شد رفتم سراغ کتابخانه appcompat به خدا دیوونه شدم یه برنامه باهاش کامپایل کردم پدرم درآورد ارور invalid resource ، کلی تنظیمات و بروز رسانی sdk و api و project propertise و آخرش سر از تیمارستان درآوردم :gamer:

دوستان عزیز برنامه نویس یه سایت دارم میخوام یه اپ براش طراحی کنید که مثل شکل زیر یه slide menu و چند تا دکمه و یک web view داشته باشه که دکمه ها به قسمت های مختلف سایت لینک بشه همین ، سایت رساپنسیو هست ولی اپ برنامه های مربوط به سایت های واکنش گرا مشکلات خودشو داره مثلا اگه اینترنت قطع باشه صفحه سفیده ، ولی برنامه خوبیش اینه حداقل منو و layout بالا میاد.

هزینه شو لطف بفرمایید پرداخت می کنم. ادمین ببخشید نمیدونم درخواستم رو جای درستی ارسال کردم یا خیر .   با تشکر

http://uupload.ir/files/ozbo_untitled-1.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 12 دقیقه قبل، 20temp گفته است :

به شخصه تجربه خودم به دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرند هیچ وقت دنبال راه میان بر نگردید !

راه میانبر برنامه نویسی اندروید :   1- زامارین   2- ایکلیپس    3- بیسیک فور اندروید (البته با عرض پوزش به طرفداراش !)

زامارین که خیلی مسخرس :  دلمون خوشه سی شارپ بلدیم توی محیط ویژوال با کدبیس سی شارپ برنامه بنویسیم و برای دو پلتفرم اندروید و ios کامپایل کنیم ! حداقل اش اینه که ب برنامه نویس یا توسعه دهنده نخواهیم شد چون کتابخانه های اندروید بصورت خیلی خیلی نامفهوم (خودشون میدونند چیکار کردند) در زمارارین تبدیل شدند. اینو زمانی متوجه میشید که در زامارین قابلیت اضافه کردن زبان جاوا نیز وجود دارد یعنی خودشون میدونند که کتابخانه هایی که ترجمه کردند ممکنه کافی نباشه !

ایکلیپس هم درسته خود گوگل افزونه ی خاصی برای برنامه نویسی در این محیط فراهم کرده ولی باز استاندارد نیست چونکه eclips فقط برای توسعه اندروید که ساخته نشده .بیسیک فور اندروید خوبه تا زمانی که نخوای حرفه ای کار کنی خصوصا زمانی که وارد طراحی متریال بشی.هرچند کتابخانه هاش هم تهیه شده ولی دردسر داره....

خود من مثل خیلی از دوستان تو دانشگاه سی شارپ کار کردیم و ایکاش بجای سی شارپ و این برنامه های مایکروسافت وابسته به دات نت ، جاوا تدریس میشد. حال میکنم با شعار جاوا میگه : بنویس در هر ماشینی اجراش کن !

موندم تو این نرم افزارهای خارجی فایل ستاپش دانلود می کنی بخدا فایل حجمش 70 مگ بوده فضایی که برنامه بعد نصب برده به 600 مگابایت رسیده ! استانداردهایی برای فشرده سازی دارند که در انحصار خودشونه !!!!

مثل ما نیستن که zip یا rar یا نمیدونم 7zip کنند !!!:yahoo:

برنامه شون رو اجرا می کنی معلوم نیست دیتابیش چیه ! با عملکرد سریع ! مثل برنامه های ویژوال استودیو نیست که یک ساعت فریم ورک نصب کنی / ویندوز اینستالر / اس کیو ال و...

متاسفانه باید بگم که همه ما برنامه نویس ها چون با پلت فرم های اونا کار می کنیم در اصطلاح مونتاژ کار هستیم مثل ایران خودرو و سایپا !!!

کشور ما صاحب صنعت نیست ! صاحب تکنولوژی نیست ! دون خور هستیم. برین همین روسیه رو ببینید سیستم عامل موبایلشون Jolla و Tizen است. گوگل هرچی زور بزنه نمیتونه به این راحتی محبوبیتی که از اندروید در کشورهای جهان سوم مثل ایران ایجاد کرده در روسیه بتونه ایجاد کنه. یا همین سیستم عامل COS چین و تایزان کره جنوبی و تلاش هایی که گوگل برای جلوگیری از رشد اونا انجام داد ! اون موقع ما کجای کاریم یه زمانی در زمینه خودرو مدیران کره جنوبی برای کسب تجربه از خودروسازهای ما به ایران سفر میکردند الان هیوندا به کجا رسیده ، و...

همین طور داشتم مینوشتم درد دلم باز شد :gerye:

حالا جالیه بهتون بگم ما یه پروژه دولتی داشتیم البته مربوط به دو سه سال گذشته است که پیشرفت خاصی نتونست انجام بده اونم همین موتور جستجو پارسی جو بود که مقام معظم رهبری به آقای جهانگیری در این خصوص تذکر داد که ایران در این زمینه باید به سرعت پیشرفت کند !

از موضوع اصلی دور نشم به نظرم اندروید استودیو برای شروع برنامه نویسی اندروید بهترین گزینه است.

نظر شما محترمه اما اندروید استادیو واسه یه مبتدی که بلد نیست زبان جاوا اسکریپ رو خیلی گنگ میاد دوما بیسیک فور اندروید بسیار آسان تر از اندروید استادیو هست و سوما زبان جاوا بهترین و مادر همه برنامه نویسی اندرویده. و شما اگه بخوای اندروید استادیو رو راه بندازی باید دوباره اس دی کی و جی دی کی دانلود کنید .

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، 20temp گفته است :

به شخصه تجربه خودم به دوستانی که میخوان برنامه نویسی یاد بگیرند هیچ وقت دنبال راه میان بر نگردید !

راه میانبر برنامه نویسی اندروید :   1- زامارین   2- ایکلیپس    3- بیسیک فور اندروید (البته با عرض پوزش به طرفداراش !)

زامارین که خیلی مسخرس :  دلتون خوشه سی شارپ بلدین توی محیط ویژوال با کدبیس سی شارپ برنامه نویسید و برای دو پلتفرم اندروید و ios کامپایل کنید ! حداقل اش اینه که به شما برنامه نویس یا توسعه دهنده نخواهید شد چون کتابخانه های اندروید بصورت خیلی خیلی نامفهوم (خودشون میدونند چیکار کردند) در زمارارین تبدیل شدند. اینو زمانی متوجه میشید که در زامارین قابلیت اضافه کردن زبان جاوا نیز وجود ندارد یعنی خودشون میدونند که کتابخانه هایی که ترجمه کردند ممکنه کافی نباشه !

ایکلیپس هم درسته خود گوگل افزونه ی خاصی برای برنامه نویسی در این محیط فراهم کرده ولی باز استاندارد نیست چونکه eclips فقط برای توسعه اندروید که ساخته نشده .بیسیک فور اندروید خوبه تا زمانی که نخوای حرفه ای کار کنی خصوصا زمانی که وارد طراحی متریال بشی.هرچند کتابخانه هاش هم تهیه شده ولی دردسر داره....

خود من مثل خیلی از دوستان تو دانشگاه سی شارپ کار کردیم و ایکاش بجای سی شارپ و این برنامه های مایکروسافت وابسته به دات نت ، جاوا تدریس میشد. حال میکنم با شعار جاوا میگه : بنویس در هر ماشینی اجراش کن !

موندم تو این نرم افزارهای خارجی فایل ستاپش دانلود می کنی بخدا فایل حجمش 70 مگ بوده فضایی که برنامه بعد نصب برده به 600 مگابایت رسیده ! استانداردهایی برای فشرده سازی دارند که در انحصار خودشونه !!!!

مثل ما نیستن که zip یا rar یا نمیدونم 7zip کنند !!!:yahoo:

برنامه شون رو اجرا می کنی معلوم نیست دیتابیش چیه ! با عملکرد سریع ! مثل برنامه های ویژوال استودیو نیست که یک ساعت فریم ورک نصب کنی / ویندوز اینستالر / اس کیو ال و...

متاسفانه باید بگم که همه ما برنامه نویس ها چون با پلت فرم های اونا کار می کنیم در اصطلاح مونتاژ کار هستیم مثل ایران خودرو و سایپا !!!

کشور ما صاحب صنعت نیست ! صاحب تکنولوژی نیست ! دون خور هستیم. برین همین روسیه رو ببینید سیستم عامل موبایلشون Jolla و Tizen است. گوگل هرچی زور بزنه نمیتونه به این راحتی محبوبیتی که از اندروید در کشورهای جهان سوم مثل ایران ایجاد کرده در روسیه بتونه ایجاد کنه. یا همین سیستم عامل COS چین و تایزان کره جنوبی و تلاش هایی که گوگل برای جلوگیری از رشد اونا انجام داد ! اون موقع ما کجای کاریم یه زمانی در زمینه خودرو مدیران کره جنوبی برای کسب تجربه از خودروسازهای ما به ایران سفر میکردند الان هیوندا به کجا رسیده ، و...

همین طور داشتم مینوشتم درد دلم باز شد :gerye:

حالا جالیه بهتون بگم ما یه پروژه دولتی داشتیم البته مربوط به دو سه سال گذشته است که پیشرفت خاصی نتونست انجام بده اونم همین موتور جستجو پارسی جو بود که مقام معظم رهبری به آقای جهانگیری در این خصوص تذکر داد که ایران در این زمینه باید به سرعت پیشرفت کند !

از موضوع اصلی دور نشم به نظرم اندروید استودیو برای شروع برنامه نویسی اندروید بهترین گزینه است.

خسته نباشید برادر از این همه وقتی که گذاشتی؛

دوست عزیزی که تاپیک رو ایجاد کردن تصویر یه لایوتی رو گذاشتن و خواستن یکی براش طراحی کنه! یکم از درد دل و دردسراشون گفتن و این حرفا
این موضوعی که الان شما مطرح کردید بار ها و بار ها تو این انجمن و کل انجمنای بقلی و سایتا و .. مطرح شده و آخرشم به جایی نرسید. هر کی راه خودش رو داره میره و تو حرفه خودشم تخصص داره. شاید من حقیر یا یه شخص دیگه با بیسیک یه برنامهای بسازیم که شمای جاوا کار که چون جاوا کار میکنید مثلا حرفه ای هم هستید نتونید حالا حالا ها درست کنید. شما هم با یه بیل دستی میتونی یه زمین رو بکنی هم با یه بیل مکانیکی! که در هر صورت شما زمینو میکنی و کار رو تموم میکنی و به سختی و آسون بودنش هم کاری نداریم.

حق میدم که جاوا حرفه‌ای تره و زبانش خیلی بدرد بخور تره ولی اینکه میگید کارای حرفه‌ای رو نمیشه با بیسیک زد کاملا اشتباهه. تو همین انجمن اگر سرچ کنید نمونه های موفق و حرفه ای موجوده که تماما با بیسیک زده شده.

و اینم بگم که درسته بیسیک به جاوا وابسته هستش و از جاوا به نوعی کامپایل میکنه ولی خب در هر صورت کتابخانه ها و چیز های زیادی براش موجوده که میشه باهاشون کارای حرفه ای انجام داد.

و اینم بگم که سعی کنید وقتی به موضوعی پاسخ میدید به طوری پاسخ بدید که مشکل طرف رو حل کنید نه اینکه برید پای مقام معظم رهبری و پروژه دولتی و زامارین و سایپا و یا اینکه کشور ما دارای صنعت نیست رو پیش بکشید!

با تشکر..

لینک ارسال

دوست عزیز این لیوت که عکسو گذاشتین متریال دیزاین و ساید بارش هم احتمال 99% نویگیشن بار هست حالا از اینا گذشته درست شدنش که میشه اما این عکسی که فرستادین با اندروید استادیو طراحی شده و با بیسیکم میشه اما باید با دستور 

#if java
کد های جاوا
#end if

کد های جاواش رو هم وارد کنید از جمله ویو هاش. اگه بخواین چنین برنامه ای طراحی کنین خرجش واستون زیاد میشه بهتره خودتون قدم به قدم یاد بگیرید و مشکلات بیسیک رو همه ما کشیدیم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...