رفتن به مطلب

آموزش اتصال شبیه ساز memu به بیسیک فور اندروید

بهزاد میرزائی

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان عزیز 

از اونجایی که رو سیستم من شبیه ساز های دیگه به جز  شبیه ساز های youwave و memu  بطور روان کار نمی کنن  اومدم شبیه ساز youwave رو نصب کردم اما امکاناتش خیلی کمه بنابراین تصمیم گرفتم memu رو نصب کنم اما هیچ جادر مورد اینکه چطور میشه این شبیه ساز رو به بیسیک وصل کرد مطلب به درد بخوری پیدا نکردم  خلاصه بعد از مدتها تحقیق بالاخره راهشو پیدا کردم:DD:

اول اینکه به محل نصب شبیه ساز برید و اونجا وارد پوشه ی MemuHyperv VMs بشید داخل این پوشه یه پوشه دیگه به اسم Memu وارد اونم بشید پس مسیر به این شکل خواهد بود

D:\Program Files\Microvirt\MEmu\MemuHyperv VMs\MEmu

اینجا یه فایل هست به اسم MEmu.memu این فایلو با برنامه ی ++notpad باز کنید و طبق تصویر زیر  تو قسمت <nat>  هاست پورت adb رو مشاهده می کنید 21503 این عدد رو کپی کنید .

memut.png

حالا یه فایل تکست ایجاد کنید و کد های زیر رو توش کپی کنید (اون توضیحات فارسی رو دیگه کپی نکنیدا:crazy:)

c:                                    درایوی که اس دی کی در اون دروایو هست
cd C:\Program Files\Android\android-sdk\platform-tools    آدرس پلتفرم تولز 
adb connect 127.0.0.1:21503           هاست پرتی رو که کپی کردید اینجا پیست کنید 
pause

حالا فایل تکست خودتونو سیو کنید بعد پسوند فایل رو از txt به bat تغییر بدید .(توجه کنید که ادرس اس دی کی و آدرس پلتفرم تولز شما ممکنه با آدرسای من فرق کنه کدهای بالا فقط به عنوان نمونس پس آدرسهای خودتونو جایگزینش کنیدولی خط سوم ثابته)

memu رو اجرا کنید بعد از اینکه بالا اومد دوبار روی فایل bat کلیک کنید تا به بیسیک وصل بشه 

میبینید که با موفقیت وصل شد حالا هر پروژه ای رو تو بیسیک ران بگیرید مستقیما تو memu اجرا میشه با سرعت خارق العاده حتی بهتر ازشبیه ساز nox

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...