رفتن به مطلب
  • 0

برقراری ارتباط بین دو دیوایس

amir386

سوال

سلام دوستان حدود چند ماهه سر درگمم تو یه موضوعی. چند بارم منصرف شم ازش ولی گفتم بپرسم کسی شاید تونست کمکم کنه...

تو این پروژه میخوام . از این دیوایس برای اونیکی دیوایس از طریق سرور . هاست یا هر چی که بشه... از این دیوایس برای اونیکی دیوایس دستور ارسال کنم بعدش پاسخ تاییدم دریافت بشه یه چیزی شبیه به team viewer

البته مشکل من دستوراتش نیست . مشکل اصلیم برقراری ارتباط بین این دو تا دیوایس هستش. دو روش هم پیش گرفتم ولی نتیجه خوبی نداده یکی از طریق ftp  یکی از طریق ارسال ایمیل و دریافتش... و.. 

اگه کسی میتونه خواهشا کمکم کنه هزینه هم میکنم...

یا یه نمونه سورسی ساخته بشع هم بقیشو خودم ادامه میدم.

راه حل هاتونم پیشنهاد کنید مرسی :Laie_99:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کسی نیست بتونه حتی یه پیشنهاد بده یا تو این کار همراهم شه و کمکم کنه دوستان واقغا نیاز دارم. حتی کسی شبیه شو داره حاظرم بخرم..... تشکر.

لینک ارسال

سلام اگه از هاست استفاده می کنی و sql داری خوب کاری نداره دستورات رو تو یه تیبل بریز بعد یه مشخصه می خوای می تونی از مشخصات گوشی استفاده کنی بعد  با php بیا مشخصات یک گوشی رو بفرست سایت اگه دستوری برای اون گوشی بود بیاد بگیره و اجرا کنه

لینک ارسال

این راهارم رفتم ولی کافی نیس یه جاهای لنگ میزنه . چیزی شبیه .Team View احتیاج به ارسال فایل و خیلی چیزای دیگم داره... البته ممکنه هاستم هم خوب نبوده باشه . میتونی یه هاستم کامل و جامع معرفی کنی

لینک ارسال

برای این جور کارها معمولاً از سوکت استفاده می کنن.

آموزشش هست تو انجمن، سرچ کن.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز؛

از سوکت نویسی استفاده کنید.

آموزش هاش توی همین فروم هست

لینک ارسال

یه توضیح کامل و فواید استفاده و میزان سختی و آسانی استفاده و کار با سوکت رو میشه بهم بدین:gamer2:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...