رفتن به مطلب
  • 0

دیتابیس و لیست ویو تودرتو

selno

سوال

test

http://s8.picofile.com/file/8299205392/ax.png

سلام من تو عکس بالا یه دیتابیس ساختم حالا میخوام اینو وارد برنامه کنم البته تا اینجا هیچ مشکلی ندارم اما مشکل من اینجاست که فرض کنید من یه لیست ویو ساختم و آیتم های مربوط به بخش TEXT1  رو توش فراخوانی کردم حالا مثلا میخوام وقتی کاربر تو لیست ویو روی گزینه فصل اول کلیک میکنه 

لیست ویو دگ ای فراخوانی بشه که فقط ایتم های TEXT2 در اون فراخوانی بشه یا اگه رو فصل دوم کلیک کرد تو لیست ویو جدید فقط ایتم های TEXT3 فراخوانی بشه و  ... (ینی یه جورایی یه لیست ویو تو در تو به وسیل دیتابیس میخواستم) لطفا کمک کنید فایل دیتابیس هم گزاشتم براتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام شما ساب Sub ListView_ItemClick (Position As Int, Value As Object) رو بزار

بعد شرط بزار که مثلا اگه value برابر بود با فصل اول ، لیست ویو پاک بشه داده هاش (ListView.Clear) و بعد دوباره ایتم های جدید رو اد کن 

فقط باید شرط بزاری همین

اما اگه میخوای لیست ویو قبلی پاک نشه و بعدی پایین اون یکی باز بشه میتونی از کتابخونه TreeView استفاده کنی آموزش هاش هم هست فقط سرچ کن

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، mamalliii گفته است :

سلام شما ساب Sub ListView_ItemClick (Position As Int, Value As Object) رو بزار

بعد شرط بزار که مثلا اگه value برابر بود با فصل اول ، لیست ویو پاک بشه داده هاش (ListView.Clear) و بعد دوباره ایتم های جدید رو اد کن 

فقط باید شرط بزاری همین

اما اگه میخوای لیست ویو قبلی پاک نشه و بعدی پایین اون یکی باز بشه میتونی از کتابخونه TreeView استفاده کنی آموزش هاش هم هست فقط سرچ کن

سلام من فعلا همون مورد اول رومیخوام ولی راستش خوب متوجه منظورتون نشدم  اینم عکس الان باید دقیقا چکار کنم (میخوام لیست ویو دوم رو که شامل قسمت هاست تو اکتیویتی جدید فراخوانی کنم)

http://s8.picofile.com/file/8299239926/aks.png

لینک ارسال

توی ساب Lv-ItmeClick  بنویس 

if value = "فصل اول" the
lv.clear
For i 0 To cur1.postion -1
		cur1.position = 1
		lv.AddSingleLine2(cur1.GetString("TEXT2"),cur1.GetString("ID"))
	Next
End If

برای هر فصل همینجوری شرط بزار

لینک ارسال

در در 1396/04/10, 03:06:34، mamalliii گفته است :

توی ساب Lv-ItmeClick  بنویس 

if value = "فصل اول" the
lv.clear
For i 0 To cur1.postion -1
		cur1.position = 1
		lv.AddSingleLine2(cur1.GetString("TEXT2"),cur1.GetString("ID"))
	Next
End If

برای هر فصل همینجوری شرط بزار

سلام میخواستم لیست ویو دوم توی اکتیویتی جدید فراخوانی بشه ضمنا همین کارو انجام دادم بجای این که لیست ویو جدید فراخوانی بشه  کلیک میکنی همینطور به انتهای لیست اضافه میشه و ضمنا متن درون لیست ویو هم بجاش عدد میاد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...