رفتن به مطلب
  • 0

تشخیص شماره گرفته شده در گوشی

farboodj1375

سوال

با عرض سلام ، یه نرم فزاری رو دیده بودم ، که برای مخفی کردن نرم افزارا بود ، این نرم افزار خودش آیکون خودشو توی منو مخفی میکیرد ، و برای باز کردنش ، خود کاربر یه کدی رو تعیین میکرد ... و وقتی با اون کد تماس میگرفت ، نرم فزار باز میشد! مثلا هروقت کاربر توی گوشیش کد *12*454# رو میگرفت اون نرم افزار باز میشد!

میشه کمک کنید که چطور میشه همچین کاری کرد!؟

فقط میخواد اعدادی که توی اون صفحه Dial داره تایپ میشه رو تو نرم افزار دریافت کنم!

و اینکه چطور میشه نرم افزار همیشه در حالت آماده بکار باشه!ینی بسته نشه و تو بک گراند در حال اجرا باشه!(ک بتونه اعداد صفحه تماس رو دریافت کنه.)

و اینکه چک کردن اعداد صفحه تماس ، باید توی تایمر انجام بشه؟!چون اگه قرار باشه یه تایمر هر ثانیه مثلا چک کنه ، ازونجایی ک این نرم افزار باید همیشه در حال اجرا باشه ، حافظه رم گوشی رو شاید زیاد اشغال کنه و سرعت گوشیو کم کنه!

ممنون میشم کلا راهنماییم کنید!! ولی از همه مهمتر همون اولیه! ک چطوری اعداد صفحه تماس رو دریافت کنیم!

پیشاپیش تشکر :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام ، یه نرم فزاری رو دیده بودم ، که برای مخفی کردن نرم افزارا بود ، این نرم افزار خودش آیکون خودشو توی منو مخفی میکیرد ، و برای باز کردنش ، خود کاربر یه کدی رو تعیین میکرد ... و وقتی با اون کد تماس میگرفت ، نرم فزار باز میشد! مثلا هروقت کاربر توی گوشیش کد *12*454# رو میگرفت اون نرم افزار باز میشد!

میشه کمک کنید که چطور میشه همچین کاری کرد!؟

پیشاپیش تشکر :)

کسی اینو بلده ؟

لینک ارسال

متاسفانه این چیزی که میخوایدد دست گیره منم وقت ندارم

تنها راهنماییمم اینه که باید از سرویس استفاده کنی که هروقت اون عدد رو وارد کرد سریع شناسایی کنه که باید با شماره گیر هم کار کنی و بتونی شماره گیر رو کنترل کنی

موفق باشی

لینک ارسال

سلام

شما قطعا باید از سرویس استفاده کنید.و چیزی که شما میخوایید دوست عزیز باید با کتابخانه PhoneStateListener کار کنید که میاد حالت های تماسو میخونه ( Listen ).این کتبخونه یک رویداد داره به اسم onCallStateChanged که شما میتونید اینجا شرطتون رو قرار بدید که مثلا همین شماره ای که شما در نظر دارید اگه Call شد مثلا بیا فلان کارو بکن یا فلان سرویس رو استارت بزن.

چون بنده خودم با گوشی تست نکردم نمیتونم کد بهتون بدم.

خب مسئله دیگه ای هم که مطرح میشه اینه که شما سماره رو که Call کردید باید از یکجایی قطع بشه خوب شما باید بعد از اینکه شرطتون رو اجرا کردید باید تماسو قطع کنید ( EndCall ).

خودتون پیگیر باشید و تا هرجا که پیش رفتید اعلام کنید که مشکلی بوجود اومده یا نه

لینک ارسال

خیلی ممنون از همه... پیگیری میکنم اگه به جواب رسیدم حتما اطلاع مییدم ...

تشکر ...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...