رفتن به مطلب
  • 0

کد فعال سازی ایمیل

edris1380

سوال

سلام به اعضای انجمن. لطفا به سوال من جواب بدید خواهش میکنم کارم گیره . پیشا پیش ممنونم .

من توی بیسیک یه فرم ثبت نام ساختم که نام کاربری و رمز عبور و ایمیل فرد رو میگیره ازش . و از طریق Post میفرسته به فایل پی اچ پیم . من میخوام وقتی اطلاعات از طرف کاربر پست شد یک کد رندم ساخته بشه و ارسال بشه به ایمیل کاربر که همزمان یه ادیت تکست هم توی برنامه ایجاد بشه و کاربر کد رو تو اون بزنه و اگر درست بود اطلاعات توی دیتابیس ذخیره بشه . من همه کارهاش رو کردم اطلاعات  به صورت صحیح پست میشه ادیت تکست هم ایجاد میشه . فقط مشکل من  توی ایجاد کد رندوم و ارسال اون به ایمیل کاربر و دریافت اون از طرف کاربره. من از تابع Mail و Php Mailer هم استفاده کردم اما ایمیل فقط بعضی اوقات ارسال میشه . و در رابطه با ساخت کد رندم و ارسال اون هم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

مشکل من دقیقا همینجاست .ایمیل کد ساخته شده . با اون دوتا تابع امتحان کردم اما نمیشه بعضی از مواقع اصلا ایمیل رو ارسال نمیکنه بدون اینکه اروری داشته باشه

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، edris1380 گفته است :

مشکل من دقیقا همینجاست .ایمیل کد ساخته شده . با اون دوتا تابع امتحان کردم اما نمیشه بعضی از مواقع اصلا ایمیل رو ارسال نمیکنه بدون اینکه اروری داشته باشه

اگه کدهای ارسال ایمیلتون درست هستند ممکنه مشکل از هاستتون باشه،بعضی از هاست ها برای ارسال ایمیل در ساعت محدودیت دارن،مثلا در هر ساعت نمیشه بیشتر از 30 ایمیل یا فلان قدر ایمیل در روز ارسال کرد.

این کد رو هم تست کنید:

<?php
// the message
$msg = "First line of text\nSecond line of text";

// use wordwrap() if lines are longer than 70 characters
$msg = wordwrap($msg,70);

// send email
mail("[email protected]","My subject",$msg);
?>

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، edris1380 گفته است :

در رابطه با ساخت کد رندم و ارسال اون هم لطفا کمکم کنید خواهش میکنم.

سلام

اساتید زحمت کشید و راهنمایی کردند  .

نمونه پروژه آقای  مجید آرتا   هست و مربوط به الگوریتم بالا:

Random Bedone Tekrar.rar

لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، edris1380 گفته است :

خیلی ممنونم از پاسخ شما ساخت کد رندم رو توی بیسیک بلدم منظور من Php بود

سلام،

تولید عدد تصادفی در php:

$RandomNumber = rand(1,10000);

این عدد رو در دیتابیس ذخیره کنید و بعد برای کاربر ایمیل کنید،یه تابع در php ایجاد کنید که این عدد رو ورودی بگیره و با مقدار درون دیتابیس چک کنه،اگه برابر بود اکانت کاربر فعال بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...