رفتن به مطلب
  • 0

amir386

سوال

با سلام خدمت دوستان عزیز.کلی انجمن رو گشتم ولی نتونسم ساخت نوتیفیکشن باظاهر دلخواه رو پیدا کنم.خیای از برنامه ها نوتیفیکشن زیبا مثلا یه عکس بزرگ که کل نوار بالا رو پر میکنه یا تکست بزرگ و متفاوت در چند جا و انواع کار ها بصورت نوتیفیکشن افلاین نشون میدن.. مثل پوش های انلاین که نوتیفیکشن های متفاوت و قشنگی میسازن. چند جایی هم گشتم نوشته بودن Custom Layout کتابخانه Notification Builder کمکت میکنه منتها من کلا با این تابع بلد نیسم چطور کار کنم خواهشا دوستانی که میتونن کمکم کنن با تشکر:fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، mobah گفته است :

افسوس فقط میتونی نگاه کنی

و

برای دانلود باید عضو ویژه باشید

Notification Builder

B4A Library - Notification Builder Library. | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

این کتابخانه  Notification Builder را کسی ندارد؟

اگر میشه یک تکه سورس جهت تست NotificationBuilder   ارائه کنید ! زحمت می کشید.

نشکر

سرچ کردید دوست عزیز 
من مطمعنم در انجمن هست چون من هم همینجا یاد گرفتم 
ولی برای شما و دوستمون ضمیمه میکنم 
شانس شما هست چون الان دقیقا دارم برای یک پروژه روی نوتیفیکیشنش کار میکنم و دم دسته
بفرمایید 

یکی کتابخونه آخرین نسخه هست که در پوشه کتابخونه قرار بدید

یکی فایل اصلی برنامه هست که پیشنهاد میکنم اگر حرفه ای هستید باز کنید با بیسیک و ببینید

و سومی هم برنامه هست که روی گوگل هم میتونید داشته باشید 

شما برنامه رو نصب کنید رو حالت دیباگ بیسیک رو اجرا کنید و در قسمت لوگ ها کد ها رو به شما میده
 موفق باشید 

NotificationBuilder-Demo-master.zip

427NotificationBuilderLibFilesV303.rar

NBDemo.rar

لینک ارسال

در در 1396/05/15, 20:36:16، mobah گفته است :

و

Notification Builder

B4A Library - Notification Builder Library. | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

نشکر

سلام آقا 
چرا افسوس 
شما هم وطن هایی خوبی دارید که میتونن کمک کنن
من اان کتابخونه رو میگیرم میفرستم براتون

اینم فایلها

2019-1-20 تاریخ امروز هست که براتون ارسال میشه

NotificationBuilderLibFilesV3.zip

NBDemo.rar

NotificationBuilder.rar

لینک ارسال

از فایر بیس گوگل استفاده کن از همه بهتره و وقتی پوش ارسال میشه میتونی نوتیفیکیشن  یا به هر صورت که میخوایی مثلا یه پنل کوچک نشون بدی

لینک ارسال

ممنون میدونم ولی من میخوام پوش نباشه یه نوتیفیکشن زیبا ولی افلاین باشه. فایربیس که انلاینه و مثل سایر سرویس های پوشه:scratch_one-s_head:

لینک ارسال

سلام 
ببینید شما باید بیاید و پوش داخلی بیسیک رو فعال کنید که با دستور های زیر خیلی ساده فعال میشه و احتمالا میتونید پیاده سازی کنید 

Dim n As Notification
n.Initialize

n.Light = True
		n.Sound = True
		n.Vibrate = True
		n.OnGoingEvent = True

'---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'دقیقا بعد از اجرای این خط شما فقط صدای نوتیفیکیشن رو میشنوید و هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نمیکنید چون مشخصاتی براش تعریف نکردید و فقط صدا و نور و ویبره داره
	n.Notify(66)
	'==============================================================================================

حالا این جا ه بعد اگر نیاز دارید که یه پنل نمایش بدید
panel_push
باید اون رو تعریف کنید و هر جا هر کاری نیاز دارید انجام بدید 

اگر در سرویس هستید حتما باید یک اکتیوتی رو صدا کنید
چون در سرویس این کار مکن نیست

و اگر در برنامه و در اکتیوتی خاصی هستید 
یک پنل طراحی کنید واون رو فراخانی کنید تا نمایش داده بشه
مثلا 
panel_push.visible=true

بیشتر توضیح بدید میتنم بیشتر راهنمایی کنم 
موفق باشید

لینک ارسال

با استفاده از کتابخانه CustomNotification هر نوع نوتیفیکیشنی به هر شکلی که میخای میتونی بسازی.

تو همین انجمن بگرد کتابخونه و آموزش هاشو پیدا کن.

لینک ارسال

چجوری در    Notification  پنل را صدا کنیم

n.Light = True
		n.Sound = True
		n.Vibrate = True
		n.OnGoingEvent = True
		n.SetInfo("not testi","نمونه",Main)
		n.Notify(66)

دستور بعد از N چیه ؟ باید چجوری پنل را فعال کنیم در Notification    و نمایش بدهیم.

در 14 دقیقه قبل، mehdi7374 گفته است :

استفاده از کتابخانه CustomNotification

اگر میشه راهنمایی کنید.

لینک ارسال

خیلی ممنون از دوستان ولی این چیزارو خودم بلد بودم . من یه نوتیفیکشن حرفه ای میخوام مثل مال سرویس های پوش . اما افلاین همین!! کسی هست بتونه کمک کنه؟

درباره  CustomNotification تو انجمن و حتی سایتای دیگه جست و جو کردم ولی آموزشی نبود فقط اسم ازش برده بودن که چیه و.. کسی میتونه درباره این کتابخونه کمک کنه؟؟

لینک ارسال

در در 1396/05/13, 16:42:13، mobah گفته است :

چجوری در    Notification  پنل را صدا کنیم

n.Light = True
		n.Sound = True
		n.Vibrate = True
		n.OnGoingEvent = True
		n.Notify(66)

دستور بعد از N چیه ؟ باید چجوری پنل را فعال کنیم در Notification    و نمایش بدهیم.

اگر میشه راهنمایی کنید.

سلام این نمونه بالا در اکتیوتی نوشته شده 
و وقتی پوش به برنامه میرسه یا از داخل برنامه فعال میشه 

یه صدایی میشنوید
 همین ....

حالا یه لایوت یا پنل یا هر چی رو میخاید نمایش بدید 
خیلی ساده 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، amir386 گفته است :

خیلی ممنون از دوستان ولی این چیزارو خودم بلد بودم . من یه نوتیفیکشن حرفه ای میخوام مثل مال سرویس های پوش . اما افلاین همین!! کسی هست بتونه کمک کنه؟

درباره  CustomNotification تو انجمن و حتی سایتای دیگه جست و جو کردم ولی آموزشی نبود فقط اسم ازش برده بودن که چیه و.. کسی میتونه درباره این کتابخونه کمک کنه؟؟

سلام دوست عزیز 
من گفتم کامل توضیح بدید تا راهنمایی کنم 
///
شما اول توضیح بدید پوش رو در قسمت اعلانهای دستگاه میخواهید داشته باشید (( که همه پوشها میرسه ))

و یا پوش دیالوگی میخاید داشته باشید به صورت خیلی بزرگ در روی صفحه دستگاه و ضاهر بشه

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، arastooms گفته است :

این نمونه بالا در اکتیوتی نوشته شده 
و وقتی پوش به برنامه میرسه یا از داخل برنامه فعال میشه 

یه صدایی میشنوید
 همین ....

حالا یه لایوت یا پنل یا هر چی رو میخاید نمایش بدید 
خیلی ساده 

الان در نوتیفیکشن اگر بخواهیم عکس یا چند تا باتون که همه در یک پنل ادد شده را نمایش بدهیم    ---> یعنی در همون نوتیفیکشن

دقیقا باید چکار کنیم

یعنی جای مین

بیایم و پنل را فعال کنیم ؟؟؟

لینک ارسال

راستش هر دو نوعی که گفتید رو نیاز دارم!! ولی نیاز اصلیم همون نمایش یه نوتیفیکشن در اعلان ها با جزییات بالا مثل ایکونی خاص چند نوع متن بزرگ و کوچیک در جایجای اعلان و یک عکس بزرگ در وسط که تقریبا کل صفحه رو پوشش بده بده. 

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، amir386 گفته است :

راستش هر دو نوعی که گفتید رو نیاز دارم!! ولی نیاز اصلیم همون نمایش یه نوتیفیکشن در اعلان ها با جزییات بالا مثل ایکونی خاص چند نوع متن بزرگ و کوچیک در جایجای اعلان و یک عکس بزرگ در وسط که تقریبا کل صفحه رو پوشش بده بده. 

سلام 
شما به 2 موضوع جدا گانه نیاز دارید که مطالعه بفرمایید

1- برای ساخت پوش مثل پنل پوشه  و در قسمت نوتیفیکیشن ها باید از کتابخونه 
Notification Builder
نسخه آخر که هست 3.03 استفاده کنید 
آدرس سایت مرجع 

برای دیدن کارکرد این نوع نوتیفیکیشن برنامه نمونه رو از گوگل روی گوشی نصب کنید در این آدرس 

Notification Builder Demo[b4a] - Android Apps on Google Play
بعد از نصب کتابخونه ها در بیسیک و دانلود برنامه از گوگل هر نوع نوتیفیکیشن که لازم باشه بسازید و اجرا کنید
حتما در حالت دیباگ باشید 
در اینصورت میتونید در قسمت لوگ بیسیک کد های مربوطه رو ببینید و کپی کنید در برنامه و کد نویسیتون کم تر میشه 

در ضمن بهتره که در انجمن سرچ کنید Notification Builder که بسیار در این مورد بحث شده 

2- برای ساخت پوش دیالوگی اصطلاحاً باید موضوعات مربوط به پوش دیالوگی رو دنبال کنید که اون رو هم باید سرچ بفرمایید
در انجمن 

موفق باشید 

(( اگر موفق نشدید بفرمایید یک سورس قرار بدم براتون ))

در 14 ساعت قبل، mobah گفته است :

الان در نوتیفیکشن اگر بخواهیم عکس یا چند تا باتون که همه در یک پنل ادد شده را نمایش بدهیم    ---> یعنی در همون نوتیفیکشن

دقیقا باید چکار کنیم

یعنی جای مین

بیایم و پنل را فعال کنیم ؟؟؟

سلام 
من از این قسمت سوال شما  "   ---> یعنی در همون نوتیفیکشن "برداشتم اینه که شما قصد دارید در قسمت اعلانهای گوشی 
یعنی همونجایی که نوتیفیکیشن های همه برنامه ها میرسه و همه نمایش داده میشه
یک نوتیفیکیشن خاص طراحی کنید 
اگر منظور شما رو درست متوجه شدم باید حتما از 

Notification Builder
rنسخه آخر که هست 3.03 استفاده کنید 
آدرس سایت مرجع 

برای دیدن کارکرد این نوع نوتیفیکیشن برنامه نمونه رو از گوگل روی گوشی نصب کنید در این آدرس 

بعد از نصب کتابخونه ها در بیسیک و دانلود برنامه از گوگل هر نوع نوتیفیکیشن که لازم باشه بسازید و اجرا کنید
حتما در حالت دیباگ باشید 
در اینصورت میتونید در قسمت لوگ بیسیک کد های مربوطه رو ببینید و کپی کنید در برنامه و کد نویسیتون کم تر میشه 

این کتابخونه یک قسمت خاص داره که میاد یک لایوت رو به جای پوش نوتیفیکیشن نمایش میده 
در واقع شما باید بیاید و یه لایوت رو به صورت xml طراحی کنید و به این کتابخونه معرفی کنید 
در این لایوت هر چیزی بخواهید میتونید قرار بدید و اون رو در قسمت اعلانهای گوشی موبایل میبینید و اجرا میشه 
سرچ بفرمایید 

Notification Builder 

اگر هم منظور شما ساخت پوش دیالوگی هست که باهاش تبلیغ میزنن و روی صفحه اصلی مبایل نمایش میدن و ...
باید مباحث مربوط به 

پوش دیالوگی رو مطالعه بفرماید

موفق باشید

در ضمن بهتره که در انجمن سرچ کنید Notification Builder که بسیار در این مورد بحث شده 

لینک ارسال

در 41 دقیقه قبل، arastooms گفته است :

سلام 
شما به 2 موضوع جدا گانه نیاز دارید که مطالعه بفرمایید

1- برای ساخت پوش مثل پنل پوشه  و در قسمت نوتیفیکیشن ها باید از کتابخونه 
Notification Builder
نسخه آخر که هست 3.03 استفاده کنید 
آدرس سایت مرجع 

حتما در حالت دیباگ باشید 

2- برای ساخت پوش دیالوگی اصطلاحاً باید موضوعات مربوط به پوش دیالوگی رو دنبال کنید که اون رو هم باید سرچ بفرمایید
در انجمن 

موفق باشید 

(( اگر موفق نشدید بفرمایید یک سورس قرار بدم براتون ))

سلام 
من از این قسمت سوال شما  "   ---> یعنی در همون نوتیفیکشن "برداشتم اینه که شما قصد دارید در قسمت اعلانهای گوشی 
یعنی همونجایی که نوتیفیکیشن های همه برنامه ها میرسه و همه نمایش داده میشه
یک نوتیفیکیشن خاص طراحی کنید 
اگر منظور شما رو درست متوجه شدم باید حتما از 

Notification Builder
rنسخه آخر که هست 3.03 استفاده کنید 
آدرس سایت مرجع 

حتما در حالت دیباگ باشید 

این کتابخونه یک قسمت خاص داره که میاد یک لایوت رو به جای پوش نوتیفیکیشن نمایش میده 
در واقع شما باید بیاید و یه لایوت رو به صورت xml طراحی کنید و به این کتابخونه معرفی کنید 
در این لایوت هر چیزی بخواهید میتونید قرار بدید و اون رو در قسمت اعلانهای گوشی موبایل میبینید و اجرا میشه 
سرچ بفرمایید 

Notification Builder 

اگر هم منظور شما ساخت پوش دیالوگی هست که باهاش تبلیغ میزنن و روی صفحه اصلی مبایل نمایش میدن و ...
باید مباحث مربوط به 

پوش دیالوگی رو مطالعه بفرماید

موفق باشید

خیلی ممنون بابت پاسختون من دقیقا یه نوتیفیکشن مثل عکس زیر میخوام . پوش نباششه . یه نوتیفیکشن آفلاین باشه و یه عکس نشون بده و یک دکمه و یه تایتل دقیقا مثل عکس زیر: ....

04b7_screenshot_20150507_100329.png

لینک ارسال

سلام 
دقیقا همون راهنمایی هایی که گفتم هست 
( لایک پست ها فراموش نشه )) :hi:

لینک ارسال

و

Notification Builder

نشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...