رفتن به مطلب

کتابخانه کاربردی PersinPackageManager

محمدرضا شاهپیری

ارسال‌های توصیه شده

باسلام اگه امکان خاموش کردن یا عدم اجازه استفاده از دیتا یا اینترنت توسط برنامه در پس زمینه رو هم داشت عالی میشد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 46
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

**ورژن 5 کتابخانه منتشر شد. تو این نسخه امکان نصب برنامه از حافظه برای اندرویدهای جدید اضافه شده.*** مثال نصب apk از حافظه. اول کدهای زیر رو به منیفست اضافه کنید. AddPermission(android.permis

سلام دوست عزیز. همه ی این کارهایی که دسترسی روت میخواد رو گذاشتم برای آپدیت بعدی انشالا. خیلی امکانات تو ذهنم هست که تو محیط لینوکس میشه انجام داد. یه خورده تمرکز و دقت میخواد. انشالا ت

دوست عزیز مطمئن هستین نباید password.apk  رو توی " "  قرار بدید ؟ مشکلات کد نویسی خودتونو نزارید پا عدم پاسخگویی عزیز دل. به این صورت توی پرانتز قرار بدید » "password.apk"  

تصاویر ارسال شده

در 1 ساعت قبل، ForI گفته است :

سپاس

مهندس جان اگه امکانش هست انتخاب عکس از گالری رو هم اضافه کنید چون در نسخه های بالای اندروید از طریق uri مشکل داره

GetUriFile رو دیدم توش ولی موفق به دریافت مسیر عکس نشدم

تا الان از کد زیر برای انتخاب عکس از گالری استفاده کردم لطفا کد جدید رو با توجه به تغییرات با  FileProvider لطف کنید

انتخاب عس از گالری ربطی به موضوع این کتابخونه نداره عزیز. از کتابخونه زیر که مخصوص این کار ساخته شده استفاده کنید. رو همه اندرویدا هم جواب میده.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بنده این کتابخونه رو برای نصب فایل apk أانلود شده خریدم . اما وقتی کدهای منیفست رو وارد میکنم موقع خروجی ارور میده  . کلا این کتابخونه رو که تیک میزنم اینجوری میشه ولی وقتی تیکش رو بر میکدارم درست خروجی میگیره

توی عکس ببینید

Capture.JPG

لینک ارسال

یه پروژه خالی ایجاد کنید که فقط این کتابخونه تیک خورده باشه. ببینید باز همین مشکل هست؟

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

یه پروژه خالی ایجاد کنید که فقط این کتابخونه تیک خورده باشه. ببینید باز همین مشکل هست؟

انجام دادم . بله باز هم همون ارور و خروجی نمیده

لینک ارسال

قندشکن ویندوزم رو خاموش کردم خروجی داد . عجیبه چرا باید اینطوری باشه برای این کتابخونه ؟

اما خروجی که گرفتم قبل از نصب پکیج دو 3 تا اجازه ازم میخواست و نوشت نصب این نرم افزار تهدید داره و میتونه شما رو track کنه . خوب کاربری که اینو ببینه که جرات نمیکنه نصب کنه برنامه رو ..!!!!

من مجوز رو توی گوشی زدم . بعد یک مجوز از طرف گوگل اومد که من اونو اوکی کردم و install anyway رو نزدم حالا دیگه برنامه اصلا روی گوشیم نصب نمیشه . و هر چی هم پاکش میکنم و دوباره میزنم باز میگه بسته نصب نشد

لینک ارسال

این کتابخونه به صورت پیشفرض هیچ دسترسی نداره و دسترسی خاصی هم درخواست نمیده از کاربر. اون مشکلی هم که گفتینو من سرچ کردم. تاپیک زیر تو سایت مرجع مشابه مشکل شماست.

https://www.b4x.com/android/forum/threads/help-please-error-when-packaging-the-project-files.37039/

نسخه جدیدی گذاشتم که فایلهای اضافی حذف شده جایگزین کنید نسخه جدیدو.

در مورد 

در 12 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

این نرم افزار تهدید داره و میتونه شما رو track کنه

رو چه گوشی و نسخه اندرویدی این مورد بوده؟

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

این کتابخونه به صورت پیشفرض هیچ دسترسی نداره و دسترسی خاصی هم درخواست نمیده از کاربر. اون مشکلی هم که گفتینو من سرچ کردم. تاپیک زیر تو سایت مرجع مشابه مشکل شماست.

https://www.b4x.com/android/forum/threads/help-please-error-when-packaging-the-project-files.37039/

نسخه جدیدی گذاشتم که فایلهای اضافی حذف شده جایگزین کنید نسخه جدیدو.

در مورد 

رو چه گوشی و نسخه اندرویدی این مورد بوده؟

من الان فقط روی اندروید 9 امتحان کردم و دیگه نمی تونم بعد از اون برنامه رو نصب کنم

نسخه جدید کتابخونه کجا هست ؟ چون توی پست اول هون ورژن 5 هنوز

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

من الان فقط روی اندروید 9 امتحان کردم و دیگه نمی تونم بعد از اون برنامه رو نصب کنم

نسخه جدید کتابخونه کجا هست ؟ چون توی پست اول هون ورژن 5 هنوز

از قسمت مدیریت خرید باید دانلود کنید دیگه.

اگه فقط میخواید که پکیج نصب کنید با کتابخونه زیر هم میشه. ولی یه کم پیچیده اس.

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام و خسته نباشید اقای شاهپیری

اگر ممکنه ی سورس نمونه از برنامه هایی ک توسط کاربر نصب شده همراه با تصویر و حذف و بک اپ گرفتن رو توی ی لیست ویو ساده بزارید من تازه کارم خدایی هر کاری کردم نتونستم لطف بزرگی میکنین 

مرسی

لینک ارسال

در در 1 مهر 1399 در 13:34، economic_lq گفته است :

سلام و خسته نباشید اقای شاهپیری

اگر ممکنه ی سورس نمونه از برنامه هایی ک توسط کاربر نصب شده همراه با تصویر و حذف و بک اپ گرفتن رو توی ی لیست ویو ساده بزارید من تازه کارم خدایی هر کاری کردم نتونستم لطف بزرگی میکنین

سلام خدمت شما.دوست عزیز اگه تازه کار هستین پس این کار سطح بالا رو واسه چی میخواین انجام بدین؟ بهتره اول مفاهیم اولیه اندروید و همچنین بیسیک رو مسلط بشین بعد کارای در این سطح انجام بدین. به هر حال سورس گرفتن لیست برنامه های نصب شده و حذف اونا رو توی لیست ویو براتون نوشتم. حتما نسخه آخر یعنی 6.1 رو از پنل دریافت کنید.

دانلود سورس لیست برنامه های نصب شده

لینک ارسال

سلام با این کتابخونه امکان این هست که نرم افزاری که الان در حال اجراس رو بگیریم؟نمیخوام لیست نرم افزار ها رو بگیرم.میخوام از سرویس نرم افزاری ک الان در حال اجراس رو بگیرم.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

با سلام متاسفانه ویروسکش ها به کتابخونه گیر میدن و قابل انتشار نیست اپلیکیشنم فقط همین یک کتابخونه رو داره تیکشو برمیدارم دیگه ویروسکش ها گیر نمیدن لطفا بررسی کنید تشکر.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Ebi99 گفته است :

با سلام متاسفانه ویروسکش ها به کتابخونه گیر میدن و قابل انتشار نیست اپلیکیشنم فقط همین یک کتابخونه رو داره تیکشو برمیدارم دیگه ویروسکش ها گیر نمیدن لطفا بررسی کنید تشکر.

سلام و درود. کدوم برنامه کتابخونه رو ویروس میشناسه؟

لینک ارسال

سلام وقت بخیر منم این کتابخونه دارم اقای شاهپیری این ویروس شناختنش (حالا من نمی دونم تست نکردم با توجه به تست دوستمون میگم) قابل حل هست؟

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام و درود

استاد این کتابخونه مشکل ویروس شناختنش حل نشد ؟ 

توسط انتی ویروس ESET داخل اسکرین زیر ویروس شناخته میشه ؟

میشه این مورد برای تابع  نصب بدون اجازه برنامه ها باشه ؟ اگر ممکنه شما که دسترسی دارید به سورس کتابخونه این موارد رو ویرایش کنید چون کافه بازار برنامه های رو که با این کتابخونه باشن رو راه نمیدن

tempFileForShare_۲۰۲۱۰۱۲۱-۲۲۲۰۰۲.jpg

لینک ارسال

در 51 دقیقه قبل، ali mo گفته است :

سلام خدمت شما دوست گرامی. متاسفانه من خیلی درگیرم و این مورد رو اونقد وقت نمیکنم که علت یابی کنم. اگه زحمتی نیست دلیلیش و جایی از کتابخونه که باید تغییر داده بشه رو بفرمایید تا تغییرات رو بدم تو نسخه جدید. ممنون

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام خدمت شما دوست گرامی. متاسفانه من خیلی درگیرم و این مورد رو اونقد وقت نمیکنم که علت یابی کنم. اگه زحمتی نیست دلیلیش و جایی از کتابخونه که باید تغییر داده بشه رو بفرمایید تا تغییرات رو بدم تو نسخه جدید. ممنون

سلام وقت بخیر مجدد 

بنده فکر می کنم از تابع های زیر مشکل هست و با حذف شدنش (به همرا وابستگی های که داره ) شاید این مشکل حله بشه ( و شاید یکی از این ها اصلی ترین علت باشن )  

گرفتن لیست برنامه های در حال اجرا ( که این مورد فکر می کنم داخل کتابخوه اکتویتی منیجر هم منجر به ویروسی شناختنش میشد)

بستن سرویسهای پس زمینه و همچنین بستن برنامه ها با استفاده از uid

*****حذف و نصب برنامه بدون درخواست از کاربر و بدون نمایش دیالوگ مربوط به نصب یا حذف(نیازمند دسترسی روت)

مثالهای نسخه 3.

حذف برنامه در حالت سکوت و بدون درخواست.

pckg.unInstallAppSilencly("packagename")

اگر این موارد هم رو نمی خواهید حذف کنید می تونید یک نسخه دیگه فقط اریه بدید 

لینک دانلود آنتی ویروس Eset

https://soft98.ir/android/security-android/13974-ESET-Mobile-Security-Android.html

ممنون از شما که وقت می زارین 

موفق باشید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، ali mo گفته است :

سلام و درود. مشکل رفع شد. تست بفرمایید که موردی نباشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...